ZÁJAZDCenaVianočnáNovoročnáSkoréVernostnáVernostnáVernostná
zájazdu odDecemberJanuárprihlásenieSTANDARDPREMIUMEXCLUSIVE
Amerika
Aperitív na Kube175015080805070100
Argentína, Uruguaj, Brazília1855200130100506080
Buenos Aires, Ohňová Zem, Patagónia, Veľkonočný ostrov39992001001005080120
Duša a chute ďalekého juhu USA19952001001006080100
Ekvádor, Galapágy, Peru339015010080100110120
Guatemala, Belize, Honduras, El Salvador, Nikaragua, Kostarika, Panama295025012010080100120
Kuba189915080705070100
Mexiko - maximálne poznanie189015080705070100
Mexiko a Kuba245018090905070100
Najkrajsie mesta USA1690504030203040
Od pobrežia k pobrežiu USA336524012090100120150
Perly USA248520010090607090
Peru759000000
Peru, Bolívia, Čile2685150100807080100
Surinam, Guyana, Francúzska Guyana2325200100100507080
To najlepšie z Kalifornie1899200100100506070
To najlepšie z Kolumbie223520010080506070
TOP cesta severom USA319924012090100120150
USA - Epická cesta od východu na západ34992501251007090120
Veľká juhoamerická expedícia3675250100100100120150
Ázia
Aperitív v Japonsku1380805050304050
Bali - Ostrov bohov1111806050405060
Bali - tajné miesta Jura Uvíru1390906050304050
Barma - Mjanmarsko - Zlatá zem239015010070607080
Bhután - Stratená Šangri la235020010080607080
Čína ako ju nepoznáte - Vnútorné Mongolsko, Peking a Xi’an214020010080607080
Čina, Tibet, Mjanmar2390230130100506070
Čina, Tibet, Nepal, India - Ideálna štvorkombinácia2890200130100607080
Čínske národné parky UNESCO - Avatarské hory229020010080607080
Filipíny - Krajina 7000 ostrovov16901508060607090
Himaláje - Trek okolo Annapurny so slovenským horským vodcom15901508050506070
Hong Kong, Macao - Jednohubky autonómnej Číny13901006050405060
Irán - všetko podstatné990403020202530
Izrael1150805040304050
Japonsko - veľký okruh29902001001007080100
Jáva, Kalimantan - Divoká Indonézia229017010070607090
Joga na BALI - S profesionálnou cvičiteľkou14791005050405070
Jordánsko1180907060304050
Juzna India - Mozaika kontrastov23401208070506070
Kaukaz - Armensko800504030203050
Kaukaz - Azerbajdžan700504030203050
Kaukaz - Azerbajdžan + Gruzínsko1500806040304050
Kaukaz - Azerbajdžan + Gruzínsko + Arménsko22001008060304050
Kaukaz - Gruzinsko900504030203050
Kaukaz - Gruzínsko + Arménsko1600806040304050
Kaukaz - Gruzínsko + Lyžovačka na Kauzkaze18000600304050
Kaukaz - Lyžovačka na Kaukaze10000600304050
Lombok, Bali, Gili, Java2290150100100506070
Maldivy - Relax v raji - bez prikras279020010060607090
Mongolsko19991508050304050
Muai Thai - Thajsky box14701008060506070
Ostrovný Vietnam1290504030203040
Papua, Sulawesi, Sumba, Timor, Komodo, Bali299013010080405060
Siberut - Ostrovy Mentawai2290807060405060
Snehobiela Sibír17952501501006080100
Sulawesi (Celebes), Wakatobi - Perly Indonézie22901008060607090
Sumatra, Kuala Lumpur214020010080607080
Thajsko - full moon699---102030
Thajsko, Laos, Vietnam, Kambodza219012010050506070
Thajsko, Malajzia, Kambodza, Indonezia, Singapur18401208080506070
Thajsko, Malajzia, Singapur1590807060405060
Tibet, Nepál2590807060506070
To najlepšie z Číny - Peking, Sian, Šanghaj a Suzhou1390807050506070
To najlepšie z Indie1390807050506070
To najlepšie z Nepálu - Mystický drahokam1149504030203040
To najlepšie z Uzbekistanu1195807050304050
Transsibírska magistrála25451005030203040
Velka cesta Strednou Aziou389925015012070100130
Veľký okruh Nepálom1290504030203040
Vietnam, Kambodža - Šarm bývalej Indočíny19901208070506070
Zlatý okruh Srí Lankou - Perla Indického oceánu1390805040405060
Európa
Albánsko, Kosovo, Korfu11491005030506070
Esencia čarovnej Andalúzie12001007040304050
Faerske Ostrovy1450605040203040
Grónsko299515010080607080
Írsko1295905030304050
Island - to najlepšie790403020102030
Island - velky okruh1560807060203040
Island + Norsko2650706050203040
Korzika1000604030203040
Lisabon, Madeira, Azorske ostrovy15901206040304050
Norsko - Lofoty1850502520203040
Norsko - To najlepsie18501308070304050
Norsko Komplexne34001308070304050
Petrohrad - Petrohradske biele noci680504030203040
Petrohradské zimné noci580403020102030
Portugalsko899604030304050
Rumunsko890705030203050
Srdce Španielska1295906040304050
Škótsko, ostrovy Mull, Iona, Skye a Edinburgh1395905030304050
To najlepšie z Ruska - Petrohrad, Moskva960806050203040
Ukrajina785503020203050
Unikátna Delta Dunaja665502520203040
Afrika
Etiópia klasický okruh21901508080507090
JAR, MOZAMBIK(MAPUTO), Lesotho, Svazijsko a Cape Town2220150100805070100
JAR, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE LUXUSNE590020015010050100150
JAR, NAMÍBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE, ZAMBIA36602501501007090120
Kamerun22001508070507090
Kamerun, Gabon, Svätý Tomáš a Princov ostrov750030020015080110150
Kapské mesto - mys na konci sveta980805050304050
Madagaskar - Esencia velkeho ostrova2890150100805070100
Madagaskar komfort - Sever2990150100805070100
Maroko13301005050405060
Mauricius16901209060405060
Rwanda, Uganda, Kongo, Zanzibar3590200100705070100
Surfing Maroko999804050304050
Tanzánia, Zanzibar26801508080507090
To najlepšie z Afriky23501507070507090
To najlepšie z Etiópie15901005050305070
Viktóriine vodopády + safari v Botswane899605040304050
Zanzibar13501005050305070
Oceánia
Austrália a Nový Zéland7390340240160130150160
To najlepšie z Austrálie389017012080607080
To najlepšie z Nového Zélandu399017012080708090
  • Ak nie je uvedené inak, jednotlivé zľavy sa nedajú sčítavať
  • Zľavy sa odčítavajú pri vyúčtovaní zájazdu
  • Ak klient čerpá iba časť balíka služieb (napr. si zabezpečuje vlastnú letenku), neuplatňujú sa žiadne zľavy!

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.12.2019, na zájazdy začínajúce od 01.03.2020.
Zľavu je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.01.2020, na zájazdy začínajúce od 01.04.2020
Zľavu je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne jeden zájazd z našej ponuky

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne štyri zájazd z našej ponuky

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne sedem zájazd z našej ponuky

Neráta sa účasť na prípadných bonusových zájazdoch.

Zľava, ktorá platí pre každého klienta, ktorý sa prihlási a uhradí stanovenú zálohu minimálne 4 mesiace pred odchodom zájazdu.
Príklad: Ak zájazd odchádza 24.10.2020, je potrebné prihlásiť sa najneskôr 23.6.2020. Pre získanie tejto zľavy je rozhodujúci dátum platby.
Zľavu za skoré prihlásenie je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

  1. Pri prihlásení sa 6 až 9 klientov naraz, získava jeden z klientov 40 % zľavu z ceny zájazdu.
    Maximálna výška zľavy je však 850 EUR.
  2. Pri prihlásení sa 10 klientov a viac, CK poskytne zľavu na základe dohody.
    Množstevná zľava sa nedá kombinovať so žiadnou inou zľavou

Akúkoľvek akciovú zľavu vypísanú počas roka 2019-2020, nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou.