ZÁJAZDCena
zájazdu od
Vianočná
December
Novoročná
Január
Vernostná
Junior
Vernostná
Senior
Vernostná
VIP
Skoré
prihlásenie
Amerika
Argentína, Uruguaj, Brazília1800230130506080100
Peru759000000
Peru, Bolívia, Čile2685150100708010080
To najlepšie z Kolumbie218520010050607080
Kostarika180020010050607080
Brazília2245200100708010080
Galapágy289515010010011012080
Ohňová zem, Buenos Aires, Patagónia, Veľkonočný ostrov4400300150607090100
Guatemala, Honduras, El Salvador, Nikaragua, Kostarika, Panama295025012080100120100
Guayana, Surinam, Francúzska Guyana2495200100507080100
Veľká juhoamerická expedícia3275250100100120150100
Mexiko, Kuba238018010060709090
Kuba18991307050608090
Mexiko - maximálne poznanie179015080607010090
Aperitív na Kube17901005050608080
Najkrajšie mestá USA18991508050607080
USA, veľké putovanie od východu na západ37992501257090120100
USA Denver (Divoký západ USA)
Juh USA, Louisiana (Duša a chute ďalekého juhu USA)19952001006080100100
Perly USA295920010060709090
To najlepšie z Kalifornie2295200100506070100
Ázia
Aperitív v Japonsku129930000030
Bali - Ostrov bohov12491006040506050
Bali - zájazd pre Vaše deti22991508050607070
Bhután255020010060708080
Borneo - Jáva, Kalimantan - Divoká Indonézia229020010060709070
Čína, Tibet, Mjanmar2445230130506070100
Čína, Tibet, Nepál, India2630230130607090100
Filipíny19801508060709060
Gruzínsko, Arménsko189515010040506050
Himaláje - trek okolo Annapurny16001508050607050
Hong Kong, Macao13901005040506040
Irán239515010050607080
Izrael, Palestína1150805030405040
Japonsko29002001007080100100
Jóga na Bali15791005040507050
Južná Kórea a Japonsko21951209050708060
Južná India23401508050607070
Jordánsko Poláček
Indonézia - Lombok, Gili, Bali, Jáva2540200100506070100
Maldivy279020010060709060
Mjanmarsko (Barma)289020010060708070
Mongolsko22951508030405050
Muay Thai - Thajský box187015080506080100
Papua, Sulawesi, Sumba, Timor, Flores, Komodo, Bali3179250100709011080
Siberut, ostrovy Mentawai237920010050709090
Sulawesi, Wakatobi24491708060709060
Sumatra, Aceh, Pulau Weh, Kuala Lumpur244920010060708080
Thajsko, Laos, Vietnam, Kambodža229015010050708050
Thajsko, Malajzia, Kambodža, Indonézia, Singapur18401508050608080
Thajsko, Malajzia, Singapur15901005050607080
Tibet, Nepál luxusne26701507060709080
To najlepšie z Číny13901005060809070
To najlepšie z Indie13901206050607050
To najlepšie z Nepálu11491005020304030
To najlepšie z Uzbekistanu12951007050607050
Transsibírska magistrála19951005020304030
Veľká expedícia cez strednú Áziu (Kazachstan, Kirgizsko, Tadžikistan, Turkmenistan a Uzbekistan)389925012070100130150
Veľká noc v Thajsku SGL17001008050607060
Veľký okruh Nepálom14491008050607060
Vietnam - Tropický raj Saigon a tropický ostrov Phu Quoc12901005050607050
Vietnam - cesta za zdravím so Zunou1399903020304020
Vietnam, Kambodža luxusne21401508050607070
Zlatý okruh Srí Lankou1390805040506040
Európa
Albánsko, Kosovo, o ostrov Korfu11491005050607030
Dekadentný Paríž a Londýn s Michalom Havranom699794040506020
Grónsko309515010060708080
Írsko1295905030405030
Island14951508050607050
Island outdoor21001008050607050
Petrohradske biele noci780904530405020
Portugalsko, Madeira a Azorské ostrovy15901206030405040
Rumunsko
Škótsko, ostrovy Mull, Iona, Skye + Edinburgh1395905030405030
To najlepšie z Ruska11991005040506033
Unikátna Delta Dunaja665502520304020
Malta - neobjavený drahokam Európy SGL1000502520304020
Portugalsko SGL920603030405040
Silvester na Islande SGL1100000000
Ukrajina SGL785502520305030
Afrika
Dobrodružstvo v Maroku13301005040506050
Etiópia - africký roh21901508050607080
JAR, MOZAMBIK (MAPUTO), SVAZIJSKO, LESOTHO a CAPE TOWN199915080405070100
JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, Zambia35903001507090100100
JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe luxusne5790200150100130160100
Kamerun - krajina šamanov a tajomstvo mágie20901508050607070
Madagaskar esencia veľkého ostrova289020010060708070
Madagaskar sever komfort30001507050607070
Namíbia, Etiopia284024013060709080
Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar268020010050607060
Surfing v Maroku1199804030405050
Tanzánia, Zanzibar258020010050708070
To najlepšie z Afriky (JAR, Zimbabwe, Botswana)23501507050608070
Viktóriine vodopády pre pravých dobrodruhov 89930000030
Zanzibar14951507040507060
Oceánia
Francúzka Polynézia, Cookove ostrovy, Fiji4495230120809010080
Fiji, Melanezia44853001807090110100
To najlepšie z Austrálie3899200100709011080
To najlepšie z Nového Zélandu3990200120708010080

Zľavy 2018 – Victory Travel v PDF

  • Ak nie je uvedené inak, jednotlivé zľavy sa nedajú sčítavať.
  • Zľavy sa odčítavajú pri konečnom doplatku zájazdu.
  • Ak klient čerpá iba časť balíka služieb (napr. si zabezpečuje vlastnú letenku), neuplatňujú sa žiadne zľavy!

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.12.2018, na zájazdy začínajúce od 01.03.2019.

Zľavu je možné kombinovať s vernostnou zľavou.

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.01.2019, na zájazdy začínajúce od 01.04.2019.

Zľavu je možné kombinovať s vernostnou zľavou.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne jeden zájazd s CK Victory Travel.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne štyri zájazdy s CK Victory Travel.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne sedem zájazdov s CK Victory Travel.

Neráta sa účasť na prípadných bonusových zájazdoch.

Zľava, ktorá platí pri nahlásení sa a uhradení zálohovej platby na zájazd minimálne 4 mesiace pred odchodom zájazdu.

*Príklad:* Ak zájazd odchádza 24.10.2019, je potrebné prihlásiť sa najneskôr 23.6.2019 Pre získanie tejto zľavy je rozhodujúci dátum platby. Platí pre každého klienta, ktorý sa prihlási a uhradí stanovenú zálohu. Minimálne však 4 mesiace pred odchodom zájazdu. Zľavu za skoré prihlásenie je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

1) Pri prihlásení sa 6 až 9 klientov naraz, získava jeden z klientov 40 % zľavu z ceny zájazdu.

Maximálna výška zľavy je však 850 EUR.

2) Pri prihlásení sa 10 klientov a viac, CK poskytne zľavu na základe dohody.

Množstevná zľava sa nedá kombinovať so žiadnou inou zľavou!

Akúkoľvek akciovú zľavu vypísanú počas roka 2018-2019, nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou.