ZÁJAZDCena
zájazdu od
Vianočná
December
Novoročná
Január
Vernostná
Junior
Vernostná
Senior
Vernostná
VIP
Skoré
prihlásenie
Amerika
Aperitív na Kube17901005050608080
Argentína, Uruguaj, Brazília1790230130506080100
Buenos Aires, Ohňová zem, Patagónia, Veľkonočný ostrov 4400300150607090100
Divoký západ USA18951209070809060
Duša a chute ďalekého juhu USA19952001006080100100
Epická cesta od východu na západ37992501257090120100
Galapágy289515010010011012080
Guayana, Surinam, Francúzska Guyana2395200100507080100
Kostarika180020010050607080
Kuba18991307050608090
Mexiko - maximálne poznanie179015080607010090
Mexiko, Kuba238018010060709090
Najkrajšie mestá USA18991508050607080
Perly USA259520010060709090
Peru759000000
Peru, Bolívia, Čile2685150100708010080
Prechod strednou Amerikou295025012080100120100
To najlepšie z Kalifornie2295200100506070100
To najlepšie z Kolumbie210520010050607080
Veľká juhoamerická expedícia3275250100100120150100
Ázia
Aperitív v Japonsku129930000030
Arménsko800504020305030
Azerbajdžan700504020305030
Bali - Ostrov bohov11191006040506050
Bali - zájazd pre vaše deti22991508050607070
Bhután255020010060708080
Borneo - Jáva, Kalimantan - Divoká Indonézia229020010060709070
Čína, Tibet, Mjanmar2445230130506070100
Čína, Tibet, Nepál, India2630230130607090100
Čínske národné parky UNESCO245020010060708080
Filipíny19801508060709060
Gruzínsko900504020305030
Hong Kong, Macao13901005040506040
Indonézia - Flores, Komodo, Lombok, Gili, Bali2300200100506070100
Irán239515010050607080
Izrael1150805030405040
Japonsko - krajina vychádzajúceho slnka29002001007080100100
Jóga na BALI s profesionálnou cvičiteľkou15791005040507050
Južná India - mozaika kontrastov23401508050607070
Južná Kórea a Japonsko21951209050708060
Kombinácia Azerbajdžan + Gruzínsko + Arménsko + Lyžovačka na Kaukaze10001008030405060
Maldivy279020010060709060
Mjanmarsko (Barma)289020010060708070
Mongolsko22951508030405050
Muay Thai - Thajský box187015080506080100
Papua, Sulawesi, Sumba, Timor, Flores, Komodo, Bali3179250100709011080
Siberut, ostrovy Mentawai237920010050709090
Srí Lanka - Joga, cesta za zdravím1300704030405030
Sulawesi, Wakatobi24491708060709060
Sumatra, Aceh, Pulau Weh, Kuala Lumpur244920010060708080
Thajsko, Laos, Vietnam, Kambodža229015010050708050
Thajsko, Malajzia, Kambodža, Indonézia, Singapur18401508050608080
Thajsko, Malajzia, Singapur15901005050607080
Thajsko - zábava pre SGL cestovateľov17001008050607060
Tibet, Nepál luxusne26701507060709080
To najlepšie z Číny13901005060809070
To najlepšie z Indie13901206050607050
To najlepšie z Nepálu11491005020304030
To najlepšie z Uzbekistanu12951007050607050
Transsibírska magistrála19951005020304030
Trek okolo Annapurny so slovenskym horskym vodcom16001508050607050
Veľká expedícia cez strednú Áziu (Kazachstan, Kirgizsko, Tadžikistan, Turkmenistan a Uzbekistan)389925012070100130150
Veľký okruh Nepálom14491008050607060
Vietnam TAO - Cesta za zdravím1340803020304020
Vietnam - Tropický raj juhu12901005050607050
Vietnam, Kambodža luxusne21401508050607070
Zlatý okruh Srí Lankou1390805040506040
Európa
Albánsko, Kosovo, Korfu11491005050607030
Andorra600504020304040
Čarovná Andalúzia9991007030405040
Dekadentný Paríž a Londýn s Michalom Havranom699794040506020
Grónsko309515010060708080
Írsko1295905030405030
Island - Veľký okruh15751508050607050
Island - celoročne1100605030405040
Island - Offroad2170706030405050
Island - Outdoor22701008050607050
Island Silvester SGL1100000000
Korzika900604020304030
Lisabon, Madeira a Azorské ostrovy15901206030405040
Madeira900503020304020
Malta SGL900502520304020
Nórsko - Lofoty a NORDKAPP990502520304020
Nórsko - Oslo600502520304020
Petrohrad - Petrohradske biele noci780904530405020
Petrohrad zimné noci7801901208090100100
Petrohrad, Moskva - Rusko zimná rozprávka119920013090100110110
Petrohrad, Moskva - To najlepšie z Ruska11991005040506033
Portugalsko SGL920603030405040
Rumunsko940705020305030
Srdce Španielska1295906030405040
Škótsko, ostrovy Mull, Iona, Skye + Edinburgh1395905030405030
Unikátna Delta Dunaja665502520304020
Ukrajina SGL785502520305030
Afrika
Etiópia - africký roh21901508050607080
JAR, MOZAMBIK (MAPUTO), SVAZIJSKO, LESOTHO a CAPE TOWN199915080405070100
JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, Zambia35903001507090100100
JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe luxusne5790200150100130160100
Kamerun - krajina šamanov a tajomstvo mágie20901508050607070
Madagaskar esencia veľkého ostrova289020010060708070
Madagaskar sever komfort30001507050607070
Maroko13301005040506050
Maurícius18901209040506060
Namíbia, Etiópia284024013060709080
Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar268020010050607060
Surfing v Maroku1199804030405050
Tanzánia, Zanzibar258020010050708070
To najlepšie z Afriky (JAR, Zimbabwe, Botswana)23501507050608070
Viktóriine vodopády pre pravých dobrodruhov 8993000000
Zanzibar14501507040507060
Oceánia
Francúzska Polynézia, Cookove ostrovy, Fiji4495230120809010080
To najlepšie z Austrálie3899200100709011080
To najlepšie z Nového Zélandu4150200120708010080

Zľavy 2018 – Victory Travel v PDF

  • Ak nie je uvedené inak, jednotlivé zľavy sa nedajú sčítavať.
  • Zľavy sa odčítavajú pri konečnom doplatku zájazdu.
  • Ak klient čerpá iba časť balíka služieb (napr. si zabezpečuje vlastnú letenku), neuplatňujú sa žiadne zľavy!

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.12.2018, na zájazdy začínajúce od 01.03.2019.

Zľavu je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.01.2019, na zájazdy začínajúce od 01.04.2019.

Zľavu je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne jeden zájazd s CK Victory Travel.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne štyri zájazdy s CK Victory Travel.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne sedem zájazdov s CK Victory Travel.

Neráta sa účasť na prípadných bonusových zájazdoch.

Zľava, ktorá platí pri nahlásení sa a uhradení zálohovej platby na zájazd minimálne 4 mesiace pred odchodom zájazdu.

*Príklad:* Ak zájazd odchádza 24.10.2019, je potrebné prihlásiť sa najneskôr 23.6.2019 Pre získanie tejto zľavy je rozhodujúci dátum platby. Platí pre každého klienta, ktorý sa prihlási a uhradí stanovenú zálohu minimálne 4 mesiace pred odchodom zájazdu. Zľavu za skoré prihlásenie je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

1) Pri prihlásení sa 6 až 9 klientov naraz, získava jeden z klientov 40 % zľavu z ceny zájazdu.

Maximálna výška zľavy je však 850 EUR.

2) Pri prihlásení sa 10 klientov a viac, CK poskytne zľavu na základe dohody.

Množstevná zľava sa nedá kombinovať so žiadnou inou zľavou!

Akúkoľvek akciovú zľavu vypísanú počas roka 2018-2019, nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou.