DARČEKOVÝ ÚLET do MAROKA – MARRAKÉŠ

DARČEKOVÝ ÚLET do MAROKA – MARRAKÉŠ

Spoznajte v malej skupine jednu z najdostupnejších a najpriateľskejších afrických krajín v jej typickom meste – v slávnom Marrakéši. Stratíme sa v starých uličkách a ocitneme sa na známom „súku“ plnom sladkostí, ručných výrobkov, exotických korenín či sušeného ovocia. Sprievodcami budú vo vybraných termínoch spolumajitelia CK a odborníci na danú oblasť - Peter Koutný a Juraj Uvíra!

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

Energia mesta Saigon, dnes známeho ako Ho Chi Minh City s podzemným svetom vietnamskej guerilly Viet Minh – CuChi. Hrobky vietnamských dynastií v mestečku Hue s koloniálnou atmosférou mestečka HOIAN. Juhovýchodná Ázia, ako ju ešte nepoznáte! Staré elegantné uličky centra Hanoja a nádherný zážitok z prírodného divu sveta Halong Bay priamo z paluby lode. Tajomný a magický Angkor Wat, s prechodom cez hlavné mesto Kambodže – Phnom Penh v spojení s návštevou autentických dedín na jazere Tonlé Sap. Až štyri prelety v rámci Vietnamu, tri v základnej cene zájazdu a žiadne celonočné presuny! Návšteva Kambodže v základnej cene zájazdu bez príplatku.

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

Megalopolis, akým je hlavné mesto Indického subkontinentu či top zážitky na celý život pri otváraní a zatváraní najposvätnejšej rieky Ganga. Najimpozantnejšie rituály hinduistickej civilizácie, najkrajší pomník, aký v histórii ľudstva dal postaviť muž svojej žene v Agre, či opustené mogulské „mesto duchov“ Fatehpur Sikri. Chrámy dynastie Chandela sú pod ochranou UNESCO, inšpirované Kámasútrou, sú v ostrom kontraste s pamiatkami mesta Orccha. Na záver nám vyrazí dych unikátna a honosná architektúra Džajpuru, hlavného mesta Rádžasthánu. Vychutnajte si s nami toto multikombo s ubytovaním v kvalitných 4-hviezdičkových hoteloch. Jedinečný Festival svetiel – DIWALI, keď vyhráva dobro nad zlom, môžete s nami zažiť v novembrovom termíne.