CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si - aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika ☺ Intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.

NOVÝ ZÉLAND

NOVÝ ZÉLAND

Historické budovy a živá umelecká komunita južného ostrova Nového Zélandu v Christchurch. Najnižšie položené ľadovce sveta Franz Jozef a The Fox, mestá Omarama a Dunedin. Očiam a duši lahodiaca krása prírody v národných parkoch AorakiI/Mount Cook, Fiordlan, Paparoa a Tongariro. Hlavné mesto Nového Zélandu Wellington, ale i najväčšie mesto ostrova Auckland. Ich špecifická a príjemná atmosféra si vás získa. Jedna z najscénickejších ciest sveta loďou, nádherné zátoky a zálivy, Cookov Lookout a kolóny tuleňov na červených skalách pri presune z južného ostrova na severný.

AUSTRÁLIA – TO NAJLEPŠIE

AUSTRÁLIA – TO NAJLEPŠIE

Pulzujúce Sydney sosvetoznámou Operou či mostom Harbour Bridge. Zažijeme západ slnka pri tajomnej posvätnej hore Uluru. Navštívime ostrovček vo Veľkej koralovej bariére, kde sa oddáme šnorchlovaniu a uvidíme nespočetné množstvo koralov. Vodopády, Kráľovský kaňon, krokodíly a samozrejme, klokany nesmú na tejto ceste najmenším kontinentom chýbať. Prechádzky dažďovým pralesom neďaleko Cairnsu nás ubezpečia, že sme v raji.