CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si – aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.

TO NAJLEPŠIE Z NOVÉHO ZÉLANDU

TO NAJLEPŠIE Z NOVÉHO ZÉLANDU

Historické budovy a živá umelecká komunita južného ostrova Nového Zélandu v Christchurch. Najnižšie položené ľadovce sveta Franz Jozef a The Fox, mestá Omarama a Dunedin. Očiam a duši lahodiaca krása prírody v národných parkoch AorakiI/Mount Cook, Fiordlan, Paparoa a Tongariro. Hlavné mesto Nového Zélandu Wellington, ale i najväčšie mesto ostrova Auckland. Ich špecifická a príjemná atmosféra si vás získa. Jedna z najscénickejších plavieb sveta, nádherné zátoky a zálivy, Cookov Lookout a kolóny tuleňov na červených skalách pri presune z južného ostrova na severný.

TO NAJLEPŠIE Z AUSTRÁLIE

TO NAJLEPŠIE Z AUSTRÁLIE

Pulzujúce Sydney so svetoznámou Operou či mostom Harbour Bridge. Zažijeme západ slnka pri tajomnej posvätnej hore Uluru. Navštívime ostrovček vo Veľkej koralovej bariére, kde sa oddáme šnorchlovaniu v tom najživšom podmorskom svete. Vodopády, Kráľovský kaňon, dažďové pralesy, krokodíly a samozrejme klokany, ktoré nesmú na tejto ceste najmenším kontinentom chýbať.