AUSTRÁLIA A NOVÝ ZÉLAND

AUSTRÁLIA A NOVÝ ZÉLAND

Vydajte sa s nami na dlhú cestu do ďalekej Oceánie. Spoznajte fascinujúci mix kultúr u protinožcov a nechajte sa uchvátiť nedotknutou divokou prírodou. Pulzujúce veľkomesto Sydney, veľká koralová bariéra, vodopády, Kráľovský kaňon, dažďové pralesy, krokodíly a samozrejme klokany. Aktívne sopky, dymiace krátery, lávová cesta a termálne jazerá Nového Zélandu. Atmosféra historického Christchurch, zasnežené vrcholky obmývané vodami oceánu. Krása, ktorá vás očarí natoľko, že sa vám nebude chcieť vrátiť sa domov.

CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si – aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.

TO NAJLEPŠIE Z NOVÉHO ZÉLANDU

TO NAJLEPŠIE Z NOVÉHO ZÉLANDU

Historické budovy a živá umelecká komunita južného ostrova Nového Zélandu v Christchurch. Najnižšie položené ľadovce sveta Franz Jozef a The Fox, mestá Omarama a Dunedin. Očiam a duši lahodiaca krása prírody v národných parkoch AorakiI/Mount Cook, Fiordlan, Paparoa a Tongariro. Hlavné mesto Nového Zélandu Wellington, ale i najväčšie mesto ostrova Auckland. Ich špecifická a príjemná atmosféra si vás získa. Jedna z najscénickejších plavieb sveta, nádherné zátoky a zálivy, Cookov Lookout a kolóny tuleňov na červených skalách pri presune z južného ostrova na severný.

TO NAJLEPŠIE Z AUSTRÁLIE

TO NAJLEPŠIE Z AUSTRÁLIE

Pulzujúce Sydney so svetoznámou Operou či mostom Harbour Bridge. Zažijeme západ slnka pri tajomnej posvätnej hore Uluru. Navštívime ostrovček vo Veľkej koralovej bariére, kde sa oddáme šnorchlovaniu v tom najživšom podmorskom svete. Vodopády, Kráľovský kaňon, dažďové pralesy, krokodíly a samozrejme klokany, ktoré nesmú na tejto ceste najmenším kontinentom chýbať.