PETROHRADSKÉ ZIMNÉ NOCI

PETROHRADSKÉ ZIMNÉ NOCI

Zimný Petrohrad je rozprávkovo krásne osvetlený. Biely sneh dodáva mestu ešte čarovnejšiu atmosféru. Korčuľovanie na Neve či kanáloch, ľadoborce, sneh, mráz. Neuvidíme fontány v Petrodvorci, ktoré sú v zime vypnuté, nebudeme sa plaviť po kanáloch, zato navštívime výstavu klenotov Faberge a zahrejeme sa v múzeu vodky pri niekoľko sto gramoch tohoto zázračného moku. Skúste a určite neoľutujete. Inak zostava program rovnaký. Vyskúšate jazdu na saniach?

ISLAND – TO NAJLEPŠIE

ISLAND – TO NAJLEPŠIE

Nezabudnuteľných 6 dní! Silvester s podobne naladenou partou cestovateľov, polárna žiara alebo biele noci. Ostrov na hranici Európy a Ameriky dokonale spája moderné technológie s dávnymi tradíciami. Islandská kultúra je neodvolateľne spojená s prírodou. Surrealistickej krajine dominujú sopky, lávové a geotermálne polia ale aj ľadovcové lagúny.

ANDORRA

ANDORRA

Pokoj, aký je v Andorre, v Európe tak ľahko nenájdete. Pozrieme sa na svet z najvyššej hory krajiny – z 2 942 metrov vysokého Coma Pedrosa. Dych berúce divoké scenérie, miesta pádu najväčších lavín a zákutia, kde sotva stretnete ľudskú nohu.

UKRAJINA SGL

UKRAJINA SGL

Cesta je primárne určená pre SINGLES a pôjde o uvoľnené cestovanie aj nočnými pohodlnými vlakmi, sedením na káve a vychutnávanie si perfektných obedov či večerí v prekvapujúco krásnych mestách plných kultúry. Objavovanie hradov či impozantných budov bude čerešničkou na torte v krajine našich východných susedov.

ISLAND – VEĽKÝ OKRUH

ISLAND – VEĽKÝ OKRUH

Sopky a ich krátery, geotermálne pramene, fjordy. Sme tu správne, na Islande! Práve tu sa nachádza miesto stretu Európskej a Americkej tektonickej dosky. Gejzír Strokkur a trojstupňový vodopád Gulfoss zanechajú nádherné fotografie sťaby z iného sveta. A najsevernejšie položené hlavné mesto sveta nás zas dostane svojou nordickou atmosférou. Islandské koníky a veľryby. Magická atmosféra mýtov a legiend večne živých v prírode. Taký je čarovný Niceland!