IRÁN – VŠETKO PODSTATNÉ

IRÁN – VŠETKO PODSTATNÉ

Islam, kresťanstvo, zoroastriánske náboženstvo, mix vôní a chutí, kontrast púští a hôr. Najkrajšie a najvýznamnejšie pamiatky starovekej Perzie, patriace medzi to najlepšie, čo svet ponúka. Jedna z najstarších, stále inšpirujúcich hrdých civilizácií, literatúra a umenie, tisíce spisovateľov a básnikov. Veľkolepá, vznešená a impozantná architektúra, doteraz žijúce zvyky datujúce sa už od zoroastriánskeho obdobia viac ako 3 000 rokov do minulosti.

VIETNAM A KAMBODŽA KOMFORTNE

VIETNAM A KAMBODŽA KOMFORTNE

Energia veľkomiest Hanoj a Saigon, dnes známeho ako Ho Chi Minh City s podzemným svetom vietnamskej guerilly Viet Minh – CuChi. Hrobky najsilnejších vietnamských dynastií v Hue a koloniálna atmosféra malebného mestečka HOIAN. Legendamy opradený prírodný div sveta Halong Bay. Vietnamská rozprávka! Tajomný a magický Angkor Wat a návšteva autentických dedín na jazere Tonlé Sap. To všetko na tradičných tuk-tukoch. To je tá pravá Kambodža! Až štyri prelety v rámci zájazdu, tri v základnej cene a žiadne celonočné, alebo iné zdĺhavé presuny! Návšteva Kambodže v základnej cene zájazdu bez príplatku.

BALI

BALI

Úžasné obrady a rituály ostrovanov a dych berúca krása Bali. Paláce, posvätné miesta a chrámy balijského hinduizmu. Spoznáme neuveriteľnú zručnosť umelcov na druhej strane zemegule a domov si odnesieme krásne a hodnotné suveníry. Nádherná tropická príroda, terasovité ryžové políčka, jedinečná kultúra, skvelí a priateľskí domorodci. Výnimočne chutná a lacná kuchyňa. Najkrajšie pláže ostrova, relaxačné masáže a aktívny oddych. Surfing, rafting, či zjazd na bicykloch z pod sopky. Dokonalá kombinácia dobrodružstva, poznávania a oddychu pri mori a oceáne. Skvelý slovenský sprievodca poznajúci Bali ako rodnú zem, plynulo ovládajúci miestny jazyk

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

Tisícročné stavby ako Čínsky múr, Zakázané mesto, Chrám nebies, či Letný palác, niekoľko tisíc rokov stará hlinená armáda prvého cisára dynastie Qin, či stáročiami overená filozofia a čínska medicína v kontraste s výstrelkami súčasnej architektúry, sci-fi svet tretieho tisícročia, mrazivá krása a dokonalosť moderného sveta. Pochopíme, aký význam má feng šuej v histórii svetovej architektúry. Dokonalá harmónia vnemov!

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

Slnkom zaliate biele pláže aj nádherné prírodné scenérie mangrovníkového lesa ale aj divoký Bangkok a historická Ayutthaya s veľkolepými chrámami budhizmu. To je Thajské kráľovstvo! Ekonomické tigre juhovýchodnej Ázie, v podobe hypermoderných veľkomiest ako Kuala Lumpur a Singapur ukážu, aké to je cestovať v čase. Tentokrát do futuristickej budúcnosti! Penang nás prinúti spomaliť a vychutnávať si atmosféru a fantastického jedlo tohto historického multikultúrneho mesta.15 dní intenzívneho poznávania, nabitého zážitkami. Náročné a nič nehovoriace dlhé presuny autobusom, na rozdiel od konkurencie, úplne vynechávame a nahrádzame preletmi!

CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si - aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika ☺ Intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.