VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

Energia mesta Saigon, dnes známeho ako Ho Chi Minh City s podzemným svetom vietnamskej guerilly Viet Minh – CuChi. Hrobky vietnamských dynastií v mestečku Hue s koloniálnou atmosférou mestečka HOIAN. Juhovýchodná Ázia, ako ju ešte nepoznáte! Staré elegantné uličky centra Hanoja a nádherný zážitok z prírodného divu sveta Halong Bay priamo z paluby lode. Tajomný a magický Angkor Wat, s prechodom cez hlavné mesto Kambodže – Phnom Penh v spojení s návštevou autentických dedín na jazere Tonlé Sap. Až štyri prelety v rámci Vietnamu, tri v základnej cene zájazdu a žiadne celonočné presuny! Návšteva Kambodže v základnej cene zájazdu bez príplatku.

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

Megalopolis, akým je hlavné mesto Indického subkontinentu či top zážitky na celý život pri otváraní a zatváraní najposvätnejšej rieky Ganga. Najimpozantnejšie rituály hinduistickej civilizácie, najkrajší pomník, aký v histórii ľudstva dal postaviť muž svojej žene v Agre, či opustené mogulské „mesto duchov“ Fatehpur Sikri. Chrámy dynastie Chandela sú pod ochranou UNESCO, inšpirované Kámasútrou, sú v ostrom kontraste s pamiatkami mesta Orccha. Na záver nám vyrazí dych unikátna a honosná architektúra Džajpuru, hlavného mesta Rádžasthánu. Vychutnajte si s nami toto multikombo s ubytovaním v kvalitných 4-hviezdičkových hoteloch. Jedinečný Festival svetiel – DIWALI, keď vyhráva dobro nad zlom, môžete s nami zažiť v novembrovom termíne.

VIETNAM – TROPICKÝ RAJ

VIETNAM – TROPICKÝ RAJ

Energia mesta Saigon alebo dnes Ho Chi Minh City, si nás doslova „omotá okolo prsta“. Prúdy motoriek a skútrov, to pravé ázijské „šialenstvo“. Francúzska koloniálna architektúra odrážajúca neuveriteľný šarm najľudnatejšieho mesta štátu, kedysi patriacom k bývalej Indočíne. Deltu rieky Mekong preplavíme na malých lodičkách po kľukatých riečnych alejach. Podzemný svet vietnamskej guerilly Viet Minh – CuChi, to je najúchvatnejší pozostatok vojny medzi Vietnamom a USA. Najkrajšie pláže Vietnamu na ostrove Phu Quoc, biely piesok, azúrové more. Nebude sa vám chcieť odísť!

BALI

BALI

Úžasné obrady a rituály ostrovanov a dych berúca krása Bali. Paláce, posvätné miesta a chrámy balijského hinduizmu. Spoznáme neuveriteľnú zručnosť umelcov na druhej strane zemegule a domov si odnesieme krásne a hodnotné suveníry. Nádherná tropická príroda, terasovité ryžové políčka, jedinečná kultúra, skvelí a priateľskí domorodci. Výnimočne chutná a lacná kuchyňa. Najkrajšie pláže ostrova, relaxačné masáže a aktívny oddych. Dokonalá kombinácia dobrodružstva, poznávania a oddychu pri mori a oceáne. Skvelý slovenský sprievodca poznajúci Bali ako rodnú zem, plynulo ovládajúci miestny jazyk

JAPONSKO

JAPONSKO

Tokio – ultramoderné veľkomesto je fascinujúcim zážitkom hneď na úvod. Excelentné reštaurácie, ale aj zapadnuté uličky, ktoré by ste sami nikdy nenašli. Fantastická kuchyňa rôznorodých regiónov, geniálne suši a najlepšie saké na svete. Dedičstvo jedinečnej histórie v Kjóto, Nara, Nikkó, Takajama.

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

Bezkonkurenčný program na Slovensku, v Čechách, ale aj v strednej Európe. Neuveriteľne priaznivý pomer vysokej kvality a nízkej ceny! Začneme budhistickými chrámami Bangkoku a nočným životom tohto dravého veľkomesta. Pokračujeme na najkrajšie pláže Thajska na rôznych ostrovoch oblasti Krabi, kde si užijeme skvelé masáže, aktívny oddych, ale aj fantastickú kuchyňu exotického Thajska. Tá je právom považovaná za jednu z najlepších na svete. Chrámové stavby, ako Angkor Wat v Kambodži či Borobudur a Prambanán v Indonézii, zaručia transcendentálne pocity. Pláže Indického oceánu na Indonézskom ostrove Jáva, alebo prechádzka v okolí jednej z najaktívnejších sopiek sveta Merapi. Indonézia ako sa patrí! Ekonomické tigre juhovýchodnej Ázie, veľkomestá Kuala Lumpur a Singapur na záver, prekvapia svojou hypermodernosťou. 6 preletov v rámci zájazdu a bezkonkurenčný luxus! Dá sa vidieť ešte viac? Jednoznačne nie! Ideme na maximum.