VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

Energia mesta Saigon, dnes známeho ako Ho Chi Minh City s podzemným svetom vietnamskej guerilly Viet Minh – CuChi. Hrobky vietnamských dynastií v mestečku Hue s koloniálnou atmosférou mestečka HOIAN. Juhovýchodná Ázia, ako ju ešte nepoznáte! Staré elegantné uličky centra Hanoja a nádherný zážitok z prírodného divu sveta Halong Bay priamo z paluby lode. Tajomný a magický Angkor Wat, s prechodom cez hlavné mesto Kambodže – Phnom Penh v spojení s návštevou autentických dedín na jazere Tonlé Sap. Až štyri prelety v rámci Vietnamu, tri v základnej cene zájazdu a žiadne celonočné presuny! Návšteva Kambodže v základnej cene zájazdu bez príplatku.

BALI

BALI

Úžasné obrady a rituály ostrovanov a dych berúca krása Bali. Paláce, posvätné miesta a chrámy balijského hinduizmu. Spoznáme neuveriteľnú zručnosť umelcov na druhej strane zemegule a domov si odnesieme krásne a hodnotné suveníry. Nádherná tropická príroda, terasovité ryžové políčka, jedinečná kultúra, skvelí a priateľskí domorodci. Výnimočne chutná a lacná kuchyňa. Najkrajšie pláže ostrova, relaxačné masáže a aktívny oddych. Dokonalá kombinácia dobrodružstva, poznávania a oddychu pri mori a oceáne. Skvelý slovenský sprievodca poznajúci Bali ako rodnú zem, plynulo ovládajúci miestny jazyk

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

Bezkonkurenčný program na Slovensku, v Čechách, ale aj v strednej Európe. Neuveriteľne priaznivý pomer vysokej kvality a nízkej ceny! Začneme budhistickými chrámami Bangkoku a nočným životom tohto dravého veľkomesta. Pokračujeme na najkrajšie pláže Thajska na rôznych ostrovoch oblasti Krabi, kde si užijeme skvelé masáže, aktívny oddych, ale aj fantastickú kuchyňu exotického Thajska. Tá je právom považovaná za jednu z najlepších na svete. Chrámové stavby, ako Angkor Wat v Kambodži či Borobudur a Prambanán v Indonézii, zaručia transcendentálne pocity. Pláže Indického oceánu na Indonézskom ostrove Jáva, alebo prechádzka v okolí jednej z najaktívnejších sopiek sveta Merapi. Indonézia ako sa patrí! Ekonomické tigre juhovýchodnej Ázie, veľkomestá Kuala Lumpur a Singapur na záver, prekvapia svojou hypermodernosťou. 6 preletov v rámci zájazdu a bezkonkurenčný luxus! Dá sa vidieť ešte viac? Jednoznačne nie! Ideme na maximum.

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

Výstrelky svetovej architektonickej moderny, sci-fi svet tretieho tisícročia, mrazivá krása a dokonalosť moderného sveta v kontraste s civilizáciou starou niekoľko tisícročí. Presne taký je Peking! Naproti tomu jedna z najmodernejších metropol sveta – Šanghai, nám odhalí, čo znamená feng šuej svetovej architektúry v tom pravom význame slova. Dokonalá harmónia! Zážitky z návštevy terakotovej armády, či Veľkého čínskeho múra budeme po večeroch vstrebávať aj prostredníctvom kultúry v podobe fantastického Kung-Fu, cez akrobatickú šou až po predstavenie tradičnej čínskej opery. „Benátky Číny“ v podobe mesta Suzhou budú tou najchutnejšou „delikatesou“ na rozlúčku.

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

Raj na zemi. To sú smaragdovozelené údolia, nedotknuté pláže, ale aj rušný Bangkok a historická Ayutthaya s budhistickými chrámami. To je Thajské kráľovstvo! Ekonomické tigre juhovýchodnej Ázie, v podobe hypermoderných veľkomiest ako Kuala Lumpur a Singapur ukážu, aké to je cestovať v čase. Tentokrát to futuristickej budúcnosti! Naopak, koloniálna atmosféra mestečka GEORGTOWN na ostrove PENANG bude príjemným spestrením tohto bohatého programu. 15 dní intenzívneho poznávania, ktoré vás ovplyvnia ako doposiaľ nič.

CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si - aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika ☺ Intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.