SGL EXOTIKA A KOMFORT NA KUBE 2018

SGL EXOTIKA A KOMFORT NA KUBE 2018

Všetky termíny maximálne šetria dni Vašej dovolenky! Užite si najkrajšie pláže a exotické dobrodružstvá na jednom z najkrajších ostrovov v Karibiku s partiou rovnako naladených cestovateľov! Nikde inde sa nemieša kapitalizmus, komunizmus, náboženstvo a horúca krv tak unikátne ako práve na Kube.

KOSTARIKA 2018

KOSTARIKA 2018

Poďte sa s nami pozrieť, ako má vyzerať eko-turizmus v praxi - na sopke, v horúcich prameňoch, na rieke, v pralese aj na pobreží. Kostarika Vás dostane a po našom bohatom programe dobrodružstva a poznania pochopíte slogan krajiny. Nebude treba viac, len dve slová – PURA VIDA.

JAMAJKA 2018

JAMAJKA 2018

Zažite pravú Jamajku a úžasný pocit pohody z krásy života! Kombinácia dobrodružstva, poznávania a oddychu – rieky, vodopády, Karibik. Skvelá slovenská CK VICTORY TRAVEL sprievodkyňa žujúca na Jamajke. Navštívite miesta, ktoré nájdete iba v našom programe a budete sa tu cítiť ako doma. Ostrov krásnej prírody, čistého mora, úžasnej atmosféry, radosti zo života.

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO 2018

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO 2018

Prechod cez Parc National de la Guadaloupe na úvod zájazdu odhalí to naj, čo tento ostrov ponúka. Najkrajšie smaragdové jazero na Dominiku – Perlu Karibiku, či pláže Les Salines na Martiniku. Neobídeme ani najromantickejší ostrov – Sv. Lucia. Uvidíme endemického papagája Amazoňana mnohofarebného? Barbados a Trinidad nás privítajú svojimi plážami a chutnou gastronómiou. Pričom vyvrcholením na záver bude určite holandský ostrov Curaçao.

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU 2018

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU 2018

Aktívna sopka El Fuego neďaleko koloniálneho mesta Antigua, za zvukov marimby. Guatemala nás privíta, ako sa patrí! Mayské chrámy v Xunantunich a mahagónové drevo navôkol. Áno, sme v Belize. Karibské, černošské Belize je také iné od hispánskej Guatemaly. A čím nás prekvapí Honduras alebo Pompeje Strednej Ameriky a lá El Salvador? Nechajte sa prekvapiť! Na záver zaslúžený oddych na krásnych plážach Tichého oceánu a drink pri panamskom kanále.

GUYANA, SURINAM, FRANCÚZSKA GUYANA 2018

GUYANA, SURINAM, FRANCÚZSKA GUYANA 2018

Francúzske espresso a croisant, literárny príbeh Motýľa na Diablovom ostrove a možno aj pohľad na kožatky veľké kladúce vajcia na panenských plážach Francúzskej Guyany. Prekrásny Kaieteurov vodopád, tropický prales v Suriname, kúpanie sa v mori, ale aj úžasné historické miesta súvisiace s kolonizáciou a temnou históriou Európy.

MEXIKO, KUBA 2018

MEXIKO, KUBA 2018

Hneď úvodom si doprajeme kúpanie sa v Karibskom mori, ale aj prehliadku centra toltécko-mayskej civilizácie. Do vysnívanej Kuby vkročíme cez Havanu, kde akoby zastal čas. Katamaránom sa preplavíme na ostrov Cayo Blanco v Karibskom mori. A Hasta la vista Cuba!