TOP CESTA SEVEROM U.S.A.

TOP CESTA SEVEROM U.S.A.

Ponúkame Vám program plný neskutočných kontrastov – neuveriteľnej histórie, prírody, miest a mentality ľudí. Na začiatku a na konci si vychutnáme moderné metropoly, medzi nimi naše putovanie cez Veľké pláne v Iowe a Nebraske, navštívime strašidelný Badlands National Park v Južnej Dakote a rozľahlé lesy, ľadovce a jazerá na severozápade Spojených štátov.

MEXIKO – MAXIMÁLNE POZNANIE

MEXIKO – MAXIMÁLNE POZNANIE

Najkomplexnejší prepracovaný program. Od veľkomiest po džungľu, od historických pamiatok po slnkom zaliate biele pláže Yucatánu. Kultúra Mayov a Aztékov a ich veľkolepá architektúra pyramidálnych chrámov. Rôznorodá príroda, džungle, sopky, vodopády Aqua Azul, sopky, kostoly s množstvom zlata, svetová kuchyňa. Bez nočných presunov, s raňajkami, výlet loďou v kaňone Sumidero v cene!

KUBA – KLASICKÝ OKRUH

KUBA – KLASICKÝ OKRUH

Polpenzia počas zájazdu, 4* hotel v Havane (alebo casas particulares) a 4* hotel All Inclusive na Varadere. Skupina do 25 osôb! ALL INCLUSIVE na najkrajšej kubánskej pláži Guardalavaca. Kuba ako ju poznáme už veľa rokov. Západy slnka nad ostrovom roznecujúcim iracionálne vášne celého sveta pre nás budú odmenou. Poznávacie zájazdy na Kubu v tomto rozsahu sme začali organizovať ako prvá slovenská CK!

PERU, BOLÍVIA, ČILE

PERU, BOLÍVIA, ČILE

Metropola Peru a pocit ako v prírodopisnom filme na ostrovoch Ballestas. Pupok inkského sveta – Cuzco a záhadné obrazce v Nazca. Plávajúce ostrovy na jazere Titicaca a noblesné Santiago de Chile. Najväčšia a najkrajšia soľná púšť sveta Salar de Uyuni a jej kontrast v pieskovej púšti, najsuchšej púšti sveta Atacama. Známa „cesta smrti” do bolívijskej oblasti Yungas a plantáže posvätnej koky.

GUATEMALA, BELIZE, HONDURAS, EL SALVADOR, NIKARAGUA, KOSTARIKA, PANAMA

GUATEMALA, BELIZE, HONDURAS, EL SALVADOR, NIKARAGUA, KOSTARIKA, PANAMA

Aktívna sopka El Fuego neďaleko koloniálneho mesta Antigua, za zvukov marimby. Guatemala nás privíta, ako sa patrí! Mayské chrámy v Xunantunich a mahagónové drevo navôkol. Áno, sme v Belize. Karibské, černošské Belize je celkom iné od hispánskej Guatemaly. A čím nás prekvapí Honduras alebo Pompeje Strednej Ameriky a lá El Salvador? Nechajte sa prekvapiť! V Kostarike zaslúžený oddych na skvelých plážach Tichého oceánu a na záver drink pri panamskom kanále.

Perly USA

Perly USA

Najstarší prírodný park na svete – Yellowston, ikona štátu Utah – Arches, svetoznámy Grand Canyon a Route 66. Kovbojský Jackson, mormónske Salt Lake City, bizóny, losy, medvede, ale aj studené pivo a skvelý hamburger v typickom sportbare. Ceremoniálne strediská Indiánov NP Mesa Verde a skamenené stromy v NP Petrified Forest.

CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si – aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.