APERITÍV NA KUBE

APERITÍV NA KUBE

Všetky termíny maximálne šetria dni Vašej dovolenky! Užite si najkrajšie pláže a exotické dobrodružstvá na jednom z najkrajších ostrovov v Karibiku s partiou rovnako naladených cestovateľov! Nikde inde sa nemieša kapitalizmus, komunizmus, náboženstvo a horúca krv tak unikátne ako práve na Kube.

TO NAJLEPŠIE Z KOLUMBIE

TO NAJLEPŠIE Z KOLUMBIE

Esencia Karibiku s fascinujúcimi archeologickými pamiatkami, prírodnými krásami a veľmi príjemnými ľuďmi, čo z nej robí doslova destináciu snov. Ako hovoria Kolumbijčania: „Jediné riziko je, že sa z Kolumbie nebudete chcieť vrátiť domov.“

KOSTARIKA

KOSTARIKA

Poďte sa s nami pozrieť, ako má vyzerať eko-turizmus v praxi - na sopke, v horúcich prameňoch, na rieke, v pralese aj na pobreží. Kostarika Vás dostane a po našom bohatom programe dobrodružstva a poznania pochopíte slogan krajiny. Nebude treba viac, len dve slová – PURA VIDA.

DIVOKÝ ZÁPAD USA

DIVOKÝ ZÁPAD USA

Buffalo Bill, gejzíry a vodopády v YELLOWSTONE a pieskovcové útvary v ARCHES. Salt Lake City a mestečko Divokého západu Cody. Miesto, kde sa spojili železnicou Spojené štáty a žulový masív, ktorý si „zahral“ v sci-fi filme.

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU

Aktívna sopka El Fuego neďaleko koloniálneho mesta Antigua, za zvukov marimby. Guatemala nás privíta, ako sa patrí! Mayské chrámy v Xunantunich a mahagónové drevo navôkol. Áno, sme v Belize. Karibské, černošské Belize je také iné od hispánskej Guatemaly. A čím nás prekvapí Honduras alebo Pompeje Strednej Ameriky a lá El Salvador? Nechajte sa prekvapiť! Na záver zaslúžený oddych na krásnych plážach Tichého oceánu a drink pri panamskom kanále.

MEXIKO, KUBA

MEXIKO, KUBA

Hneď úvodom si doprajeme kúpanie sa v Karibskom mori, ale aj prehliadku centra toltécko-mayskej civilizácie. Do vysnívanej Kuby vkročíme cez Havanu, kde akoby zastal čas. Katamaránom sa preplavíme na ostrov Cayo Blanco v Karibskom mori. A Hasta la vista Cuba!

PERU, BOLÍVIA, ČILE

PERU, BOLÍVIA, ČILE

Metropola Peru a pocit ako v prírodopisnom filme na ostrovoch Ballestas. Pupok inkského sveta – Cuzco a záhadné obrazce v Nazca. Plávajúce ostrovy na jazere Titicaca a noblesné Santiago de Chile. Najväčšia a najkrajšia soľná púšť sveta Salar de Uyuni a jej kontrast v pieskovej púšti, najsuchšej púšti sveta Atacam. Známa „cesta smrti” do bolívijskej oblasti Yungas a plantáže posvätnej koky.

TO NAJLEPŠIE Z KALIFORNIE A ÚŽASNÉ LAS VEGAS

TO NAJLEPŠIE Z KALIFORNIE A ÚŽASNÉ LAS VEGAS

Červený most Golden Gate, nespochybniteľný symbol San Francisca a slávne mesto anjelov – Los Angeles. NP Yosemite s majestátnym a fotogenickým ľadovcovým údolím, ale aj jedinečný park Údolie smrti. Symbol nespútanej zábavy a hazardných hier Las Vegas. Pulz tohto neskutočného mesta vás dostane do varu a šokuje neuveriteľnými kreáciami a atrakciami. Poďte si to užiť s nami!