KUBA

KUBA

Kabaret Tropicana, cigary, kubánsky rum, najkrajšie pláže a éterická salsa. Západy slnka nad ostrovom roznecujúcim iracionálne vášne celého sveta nám budú odmenou. Viva La Cuba!

PERU, BOLÍVIA, ČILE

PERU, BOLÍVIA, ČILE

Metropola Peru a pocit ako v prírodopisnom filme na ostrovoch Ballestas. Pupok inkského sveta – Cuzco a záhadné obrazce v Nazca. Plávajúce ostrovy na jazere Titicaca a noblesné Santiago de Chile. Najväčšia a najkrajšia soľná púšť sveta Salar de Uyuni a jej kontrast v pieskovej púšti, najsuchšej púšti sveta Atacam. Známa „cesta smrti” do bolívijskej oblasti Yungas a plantáže posvätnej koky.

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU

Aktívna sopka El Fuego neďaleko koloniálneho mesta Antigua, za zvukov marimby. Guatemala nás privíta, ako sa patrí! Mayské chrámy v Xunantunich a mahagónové drevo navôkol. Áno, sme v Belize. Karibské, černošské Belize je také iné od hispánskej Guatemaly. A čím nás prekvapí Honduras alebo Pompeje Strednej Ameriky a lá El Salvador? Nechajte sa prekvapiť! Na záver zaslúžený oddych na krásnych plážach Tichého oceánu a drink pri panamskom kanále.

Perly USA

Perly USA

Najstarší prírodný park na svete – Yellowston, ikona štátu Utah – Arches, svetoznámy Grand Canyon a Route 66. Kovbojský Jackson, mormónske Salt Lake City, bijúce zvony v legendárnom Santa Fé. Bizóny, losy, medvede, ale aj studené pivo a skvelý hamburger v typickom sportbare. Ceremoniálne strediská Indiánov NP Mesa Verde a skamenené stromy v NP Petrified Forest

CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

Doprajte si - aspoň raz život obleťte zemeguľu! Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie. Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika ☺ Intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.

APERITÍV NA KUBE

APERITÍV NA KUBE

Všetky termíny maximálne šetria dni Vašej dovolenky! Užite si najkrajšie pláže a exotické dobrodružstvá na jednom z najkrajších ostrovov v Karibiku s partiou rovnako naladených cestovateľov! Nikde inde sa nemieša kapitalizmus, komunizmus, náboženstvo a horúca krv tak unikátne ako práve na Kube.

TO NAJLEPŠIE Z KOLUMBIE

TO NAJLEPŠIE Z KOLUMBIE

Esencia Karibiku s fascinujúcimi archeologickými pamiatkami, prírodnými krásami a veľmi príjemnými ľuďmi, čo z nej robí doslova destináciu snov. Ako hovoria Kolumbijčania: „Jediné riziko je, že sa z Kolumbie nebudete chcieť vrátiť domov.“