DARČEKOVÝ ÚLET do MAROKA – MARRAKÉŠ

DARČEKOVÝ ÚLET do MAROKA – MARRAKÉŠ

Spoznajte v malej skupine jednu z najdostupnejších a najpriateľskejších afrických krajín v jej typickom meste – v slávnom Marrakéši. Stratíme sa v starých uličkách a ocitneme sa na známom „súku“ plnom sladkostí, ručných výrobkov, exotických korenín či sušeného ovocia. Sprievodcami budú vo vybraných termínoch spolumajitelia CK a odborníci na danú oblasť - Peter Koutný a Juraj Uvíra!

Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar 2018

Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar 2018

Hlavné mesto Rwandy Kigali, kde si pripomenieme scény z filmu Hotel Rwanda. Exotické obrazy krajiny, aké sme doposiaľ nevideli. Safari s gorilami vo voľnej prírode v Demokratickej republike Kongo bude nezabudnuteľným zážitkom! Perla Afriky v podobe NP Queen Elizabeth nás dostane v Ugande. Kde pramení tretia najdlhšia rieka sveta Níl? Ukážeme si to. Po Kampale, hlavnom meste Ugandy, nás už čaká zaslúžený oddych na bielych plážach Zanzibaru – Ostrove korenia.

Maurícius

Maurícius

Krásne pláže z bieleho piesku, tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre. Lagúny, rozmanitý podmorský svet, farebné koraly, ale aj panenská príroda vnútrozemia. Oddych a pohoda ako z veľkej knihy!

Madagaskar komfort 2018

Madagaskar komfort 2018

Zažite najsevernejší cíp Madagaskaru Cap d´Amber s vysokým majákom, úžasné pláže Indického oceánu, malgašský bulvár plný života, národné parky, vápencové i červené pieskovcové tsingy. Lemury, jaskyne, vodopády, baobaby, rituály ostrovanov. Nedávna i dávnejšia história Madagaskaru. To všetko so zázemím v hoteli európskeho typu a komfortu v meste Antsiranana – severnej perle Madagaskaru.

GAMBIA 2018

GAMBIA 2018

Prebádajte s nami najmenšiu krajinu afrického kontinentu. Prehliadka rybárskej dedinky Bakau, ale aj hlavného mesta Banjul, kde sa okrem iného dozvieme zaujímavú históriu tejto zeme. No predovšetkým oddych na plážach s možnosťou využitia atraktívnych výletov!

MADAGASKAR

MADAGASKAR

Ešte aj v súčasnosti sa objavujú na Madagaskare nové nepopísané druhy zvierat a rastlín. Väčšinu z nich nenájdeme nikde inde na svete. I preto je Madagaskar snom mnohých cestovateľov. Poďte si s nami vychutnať tú pravú esenciu Madagaskaru. Alej baobabov, vápencové skaly tsingy a národné parky, v ktorých budete mať možnosť pozorovať lemury, chameleóny, korytnačky, krokodíly a ďalšie exotické druhy zvierat, ktoré sú pre Madagaskar charakteristické. Nechajte sa po ostrove previesť sprievodcom, ktorý sa do Madagaskaru zamiloval. Dozviete sa veľa o krajine, o malgašských etnikách, miestnych zvykoch i o histórii, ktorá má prienik aj s tou našou.