VIKTÓRIINE VODOPÁDY PRE PRAVÝCH DOBRODRUHOV

VIKTÓRIINE VODOPÁDY PRE PRAVÝCH DOBRODRUHOV

Úderný 6 dňový zájazd pod horúcim africkým slnkom. Plný adrenalínových aktivít a zábavy, aktívny oddych v tom najkrajšom prostredí Afriky. A hučiace najkrajšie vodopády na dosah! Pár dní vašej dovolenky, skvelé exotické jedlo, safari v neďalekej Botswane, kúpanie v našom bazéne a veľa zábavy, poznania a pre odvážlivcov vyplavený adrenalín v krvi. A za fantastickú totálne bezkonkurenčnú cenu v bývalom Československu.

DARČEKOVÝ ÚLET DO MAROKA – MARRAKÉŠ

DARČEKOVÝ ÚLET DO MAROKA – MARRAKÉŠ

Spoznajte v malej skupine jednu z najdostupnejších a najpriateľskejších afrických krajín v jej typickom meste – v slávnom Marrakéši. Stratíme sa v starých uličkách a ocitneme sa na známom „súku“ plnom sladkostí, ručných výrobkov, exotických korenín či sušeného ovocia. Sprievodcami budú vo vybraných termínoch spolumajitelia CK a odborníci na danú oblasť - Peter Koutný a Juraj Uvíra!

Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar

Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar

Hlavné mesto Rwandy Kigali, kde si pripomenieme scény z filmu Hotel Rwanda. Exotické obrazy krajiny, aké sme doposiaľ nevideli. Safari s gorilami vo voľnej prírode v Demokratickej republike Kongo bude nezabudnuteľným zážitkom! Perla Afriky v podobe NP Queen Elizabeth nás dostane v Ugande. Kde pramení tretia najdlhšia rieka sveta Níl? Ukážeme si to. Po Kampale, hlavnom meste Ugandy, nás už čaká zaslúžený oddych na bielych plážach Zanzibaru – Ostrove korenia.

Maurícius

Maurícius

Krásne pláže z bieleho piesku, tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre. Lagúny, rozmanitý podmorský svet, farebné koraly, ale aj panenská príroda vnútrozemia. Oddych a pohoda ako z veľkej knihy!

Madagaskar – sever komfort

Madagaskar – sever komfort

Zažite najsevernejší cíp Madagaskaru Cap d´Amber s vysokým majákom, úžasné pláže Indického oceánu, malgašský bulvár plný života, národné parky, vápencové i červené pieskovcové tsingy. Lemury, jaskyne, vodopády, baobaby, rituály ostrovanov. Nedávna i dávnejšia história Madagaskaru. To všetko so zázemím v hoteli európskeho typu a komfortu v meste Antsiranana – severnej perle Madagaskaru.