Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Afrika

ZANZIBAR – OSTROV KORENIA

NAJKRAJŠIE PLÁŽE AFRIKY

ZANZIBAR – OSTROV KORENIA

ZANZIBAR – OSTROV KORENIA

CENA OD 1450 €

Náročnosť:
KRAJINA
Zanzibar
Dva ostrovy nachádzajúce sa v Indickom oceáne nazývané Zanzibar popletú hlavu každému turistovi, ktorý si príde oddýchnuť na túto prekrásnu časť Afriky. Nekonečné biele pláže, exotické ovocie a neodolateľná vôňa korenín. Dokáže prezentácia plantáží korenín tromfnúť šnorchlovanie v koralových útesoch alebo návštevu hlavného mesta Stone Town, zahrnutého na zoznam svetového dedičstva UNESCO? Zážitky mnohých chutí a vôní sú tu vskutku nezabudnuteľné.
Termíny
OBJEDNAŤ

20.02.2019 - 27.02.2019
len 6 dní dovolenky
1550 €
26.03.2019 - 02.04.2019
len 6 dní dovolenky
1550 €
30.04.2019 - 07.05.2019
len 5 dní dovolenky
1450 €
08.05.2019 - 15.05.2019
len 5 dní dovolenky
1450 €
19.11.2019 - 26.11.2019
len 6 dní dovolenky
1500 €
23.12.2019 - 30.12.2019
len 3 dni dovolenky
1790 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitnom 4* rezorte v dvojlôžkových izbách s raňajkami, transfery na letisko na ostrove, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Ostrov prevoňaný korením, šťavnatým ovocím, starými príbehmi o otrokoch a moreplavcoch.

 

  • Biele pieskové pláže s palmami, koralové útesy, vôňa korenia,
  • Stone Town (UNESCO) – rušné bazáre, úzke uličky, arabská pevnosť
  • Dokonalý oddych a jedinečná ostrovná atmosféra Afriky

 

Program zájazdu

 
1.-2. deň:

Odlet a prílet na ostrov Zanzibar. ZANZIBAR CITY. Ostrov prevoňaný korením, starými príbehmi o otrokoch a moreplavcoch si užijeme naplno. Vybavenie všetkých colných formalít a transfer klimatizovaným autobusom na sever ostrova do nášho komfortného 4* hotela. Čaká nás najlepšia oblasti na oddych a kúpanie na ostrove.

3.deň:

Pre záujemcov prehliadka mesta STONETOWN (UNESCO) – kedysi ako neslávne známe prekladisko otrokov. Kulinársky obed, palác divov, pevnosť Ngome Kongwe. Návšteva staré trhu s atmosférou vystrihnutou ako zo sedemnásteho storočia. Návšteva miesta, kde držali otrokov v neľudských podmienkach. Započúvame sa do najkrajšej svahilčiny pri dome hudobnej superhviezdy Freddyho Mercuryho? Návrat na náš hotel a užívanie si bielych pláži a tyrkysového mora Indického oceánu.

4. – 7.deň:

Zaslúžený oddych na tých najkrajších bielych plážach s palmami na ostrove. Pre záujemcov túra, na ktorej sa dozviete o pestovaných koreninách. Vedeli ste, že klinček je vlastne vysoký strom, že škorica je kôra kríka a banány a ananásy chutia úplne inak ako tie „naše“? Oddych na plážach spojený s individuálnymi aktivitami.

Pre záujemcov výlet loďou k nádhernému ostrovu Mnemba, kde voľakedy oddychovali aj celebrity ako Mick Jagger, či Bill Gates. Maličký ostrov je súčasťou súostrovia Zanzibaru a môžete sa tu pokochať čistým bielym pieskom a pobrežím lemovaným nádhernými vysokými palmami. Ideálne miesto na šnorchlovanie. Odlet z ostrova.

8.deň:

Prílet domov.

Trasa zájazdu

Zanzibar – Severný výbežok ostrova do oblasti Nungwi

CENA OD 1450 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitnom 4* rezorte v dvojlôžkových izbách s raňajkami, transfery na letisko na ostrove, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Víza (vybavujeme na letisku), fakultatívne výlety, povinné príplatky, poistenie lieč. nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 370 €.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

ZANZIBAR – OSTROV KORENIA

NAJKRAJŠIE PLÁŽE AFRIKY
Cena od 1450€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X