Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Ázia

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

Šarm bývalej Indočíny

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

CENA OD 2140 €

Náročnosť:
KRAJINA
Vietnam
Kambodža
Jeden z najúspešnejších programov nášho katalógu! Ideálne spojenie histórie s prírodou, no najmä spojenie jedinečných kultúr dvoch parametrálne odlišných národov. Zvyky a tradície, také vzdialené od všetkého, čo ste doteraz poznali. Zážitky, na ktoré sa nezabúda! Vďaka bohatému programu a vďaka našim skúsenostiam vám tieto krajiny ukážeme tak, že sa sem budete chcieť vrátiť.
Termíny
OBJEDNAŤ

26.01.2019 - 10.02.2019
len 10 dní dovolenky
2240 €
30.03.2019 - 14.04.2019
len 10 dní dovolenky
2260 €
27.04.2019 - 12.05.2019
len 8 dní dovolenkySGL
2240 €
18.10.2019 - 02.11.2019
len 10 dní dovolenky
2140 €
28.12.2019 - 12.01.2020
len 9 dní dovolenky
2290 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcov CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadky všetkých navštívených miest, kvalitný sprievodný program, ubytovanie v kvalitných 3-hviezdičkových a vo 4-hviezdičkových hoteloch s raňajkami, ak v programe nie je uvedené inak, kvalitnú klimatizovanú dopravu, cestné poplatky, tri prelety na trase Saigon - Nha Trang, Nha Trang - Danang, Hue - Hanoj, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Šarm bývalej Indočíny

 

  • Energia mesta Saigon, dnes známeho ako Ho Chi Minh City s podzemným svetom vietnamskej guerilly Viet Minh – CuChi.
  • Hrobky vietnamských dynastií v mestečku Hue s koloniálnou atmosférou mestečka HOIAN.
  • Juhovýchodná Ázia, ako ju ešte nepoznáte!
  • Staré elegantné uličky centra Hanoja a nádherný zážitok z prírodného divu sveta Halong Bay priamo z paluby lode.
  • Tajomný a magický Angkor Wat, s prechodom cez hlavné mesto Kambodže – Phnom Penh v spojení s návštevou autentických dedín na jazere Tonlé Sap.
  • Až štyri prelety v rámci Vietnamu, tri v základnej cene zájazdu a žiadne celonočné presuny!
  • Návšteva Kambodže v základnej cene zájazdu bez príplatku.

 

Program zájazdu

1. – 4. deň:

Odlet z Viedne do najväčšieho mesta Vietnamu, do SAIGONU alias HO CHI MINHOVHO MESTA. Návšteva Múzea vojny v nás zanechá rozporuplné pocity. Pokračujeme do Paláca zjednotenia či do KATEDRÁLY NOTRE-DAME. V historickej budove pošty odošleme pozdravy našim blízkym. Cesta 30 km od mesta do až 200 km dlhých VOJENSKÝCH TUNELOV CU-CHI. Jeden z najimpozantnejších pozostatkov Vietnamskej vojny (fakultatívny výlet), je najlepším dôkazom o húževnatosti a odvahe Vietnamcov. Možnosť fakultatívneho výletu do DELTY RIEKY MEKONG nám umožní bližšie spoznať osady a život vietnamských roľníkov, kokosové farmy a rôzne druhy exotického ovocia s ochutnávkou. Prevezieme sa aj na konskom povoze. Pohľady, ktoré sa nám naskytnú, vtlačia do očí slzy dojatia nad krásou našej planéty.

5. – 6. deň:

Prelet do prímorského letoviska NHA TRANG. Kedysi bol presláveným miestom oddychu amerických vojakov. Ubytujeme sa vo 4-hviezdičkovom hoteli, kde na plážach s bielym pieskom si „dobijeme baterky“. Množstvo atrakcií, ako lietanie na padáku, vodné skútre a podobne vám môžu spríjemniť čas sladkého ničnerobenia. Ponúkame aj možnosť fakultatívneho výletu na lodi po blízkych ostrovoch.

7. – 8. deň:

Ranný prelet do mesta Danang, odkiaľ nás čaká hodinová cesta do perly Vietnamskej architektúry – do čarovného mesta HOIAN. Prehliadka tohto malebného mestečka naplní váš foťák zábermi a vašu dušu „nakazí“ pokojom. Ach, aký krásny je Hoian vo
večernom svetle lampiónov! Na druhý deň nás čaká presun do sídla dynastií Nguyen – do starobylého HUE, ktoré bolo vietnamským náboženským, kultúrnym a vzdelanostným centrom. Navštívime HROBKY DYNASTIE NGUYEN, mestskú citadelu a iné pamiatky, ktoré tvoria súčasť svetového kultúrneho dedičstva pod záštitou UNESCO. Ubytovanie v príjemnom 4-hviezdičkovom hoteli v centre mesta.

9. – 11. deň:

Prelet do hlavného mesta VIETNAMU – do HANOJA, ktoré s populáciou 6,5-milióna ľudí je druhým najväčším mestom Vietnamu. Návšteva najpozoruhodnejších pamiatok ako HO CHI MINHOVO MAUZÓLEUM, námestie, či Pagoda na stračej nôžke. Vyvrcholením však bude príjemná prechádzka popri jazere HOAN QIEM a CHRÁM LITERATÚRY, ktorý oficiálne bol prvou vietnamskou univerzitou. Deň ukončíme v spleti malých uličiek s pravou ázijskou atmosférou, ale aj záplavou barov a krčmičiek, kde si dáme naozaj chutné pivo. Fakultatívny výlet k jednému z prírodných divov sveta. Halong Bay. Tisíce ostrovčekov, vynárajúcich sa z morského dna, ako dračie zuby sa týčia nad hladinou.

12. – 16. deň:

Prelet do hlavného mesta KAMBODŽE – PHNOM PENH, ktoré je križovatkou ázijskej minulosti a budúcnosti, kde extrémne bohatstvo a chudoba sú každodennou realitou, kde nádej a zúfalstvo nikdy nestoja ďaleko od seba. Navštívime okolie Národného múzea a Kráľovského paláca, ktoré vám svojou krásou vezmú dych. Naopak, hororové scény z múzea TUOL SLENG vás svojou hrôzou prinútia po dychu lapať. Ranný presun do SIEM REAP. V popoludňajších hodinách absolvujeme fakultatívny výlet, prehliadku plávajúcich dedín na jazere TONLÉ SAP na motorových lodičkách. Celodenná prehliadka chrámového komplexu ANGKOR WAT, ktorý sa zaradil na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Komplex bol nominovaný na jeden z nových siedmich divov sveta. Z chrámov dýchajú storočia vyslovovaných modlitieb, ktoré umocňuje aróma vonných tyčiniek a sôch Budhu. Na nástenných reliéfoch pred našimi očami ožívajú mytologické tanečnice apsáry. Človek si v nemom úžase uvedomí, aké výnimočné diela dokáže ľudstvo vytvoriť na oslavu Boha či bohov. Skutočne sme stihli toľko zažiť? Neuveriteľné! Presun do BANGKOKU, a odlet do Európy.

Trasa zájazdu

Saigon – Nha Trang – Danang – Hue – Hanoi – Phnomn Penh – Siem Reap – Bangkok

CENA OD 2140 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcov CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadky všetkých navštívených miest, kvalitný sprievodný program, ubytovanie v kvalitných 3-hviezdičkových a vo 4-hviezdičkových hoteloch s raňajkami, ak v programe nie je uvedené inak, kvalitnú klimatizovanú dopravu, cestné poplatky, tri prelety na trase Saigon - Nha Trang, Nha Trang - Danang, Hue - Hanoj, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Víza, fakultatívne výlety, prelet na trase Hanoj – Phnom Penh (160 €), stravu, vstupy do pamiatok, bakšiš, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 380 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

Šarm bývalej Indočíny
Cena od 2140€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X