Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Európa

UNIKÁTNA DELTA DUNAJA

Bukurešť a Constanta

UNIKÁTNA DELTA DUNAJA

UNIKÁTNA DELTA DUNAJA

CENA OD 665 €

Náročnosť:
KRAJINA
Rumunsko
Opulentné sídlo, v ktorom fyzicky býval diktátor Ceaușescu – neopakovateľný zážitok v Jarnom paláci! Svetové prírodné dedičstvo UNESCO – Delta Dunaja. Plavba naším 4* plávajúcim hotelom po najvzdialenejších miestach európskej Amazonky. Vynikajúca kuchyňa, plná penzia na lodi a odborný výklad. A na záver nás ako prídavok čaká prímorské mesto Constanţa založené už v roku 600 pred n. l. (pred Kristom)!

Termíny
OBJEDNAŤ

25.04.2020 - 28.04.2020
len 2 dni dovolenky
665 €
07.05.2020 - 10.05.2020
len 1 deň dovolenky
665 €
04.07.2020 - 07.07.2020
len 2 dni dovolenky
665 €
08.08.2020 - 11.08.2020
len 2 dni dovolenky
665 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel, prehliadku všetkých navštívených miest, pobyt na plne vybavenej lodi v pohodlných kajutách s vlastným sociálnym zariadením, kompletnú stravu a nealko nápoje počas pobytu na lodi, prenajatú dopravu, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Prírodné krásy a jedinečnosti životodarnej riečnej tepny Európy.

 

  • Dvanásť rozdielnych ekosystémov, tisícky ojedinelých druhov fauny a flóry.
  • Kúpanie sa v malých ramenách riečiska a s neskonale čistou vodou, v obklopení trstinovým nekonečnom.
  • To celé „dochutené“ Čiernym morom, mestom Constanţa a Bukurešťou.

 

Program zájazdu

 
1. deň:

Ranný odlet z Viedne do BUKUREŠTI. Hneď po prílete sa vydáme prenajatým mikrobusom smerom do centra mesta, v ktorom navštívime JARNÝ PALÁC, luxusnú super vilu a sídlo diktátora Nicolae Ceaușescu. Toto honosné sídlo, ktoré zaberá 14 000 metrov štvorcových, sprístupnili iba v marci 2016. Po prehliadke si dáme obed v podobe typických rumunských špecialít, a takto posilnení pokračujeme mikrobusom do historického mesta Tulcea, kde nás už čaká prvá večera na našej lodi. Nocľah na lodi.

2.–3. deň:

Úžasné dva dni strávené v DELTE DUNAJA naplno! Plavba po druhej najväčšej a najzachovalejšej riečnej delte v Európe. Delta je tvorená dvanástimi rozdielnymi ekosystémami s tisíckami ojedinelých druhov fauny a flóry. Uvidíme opäť biele pelikány, množstvo druhov kačíc a volaviek? Ak budeme mať šťastie, tak sa môžeme tešiť aj na Orly bielochvosté! V rámci individuálneho programu budeme mať možnosť vyskúšať si vodné lyžovanie či výlet na malej loďke na jazerách FORTUNA, či BACLANESTI, či na malých ramenách s dokonale čistou vodou, kam sa inak nedostaneme. Stratíme sa v trstinovom nekonečne a skúsime opäť šťastie pri chytaní rýb v prekrásnej európskej Amazonke?

4. deň:

Návrat naším plávajúcim hotelom do prístavu v meste Tulcea, lúčime sa s posádkou a presúvame sa do mesta Constanţa. Kvalitná pešia prehliadka mesta, absolútne odlišného mesta od megalomanskej Bukurešti. Mix stavieb a kultúr, pohľad na Čierne more a famózne ryby na obed. Presun do Bukurešti na letisko a odlet do Viedne. Príchod domov.

Trasa zájazdu:

Bukurešť – Tulcea – Plavba po Delte Dunaja

CENA OD 665 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel, prehliadku všetkých navštívených miest, pobyt na plne vybavenej lodi v pohodlných kajutách s vlastným sociálnym zariadením, kompletnú stravu a nealko nápoje počas pobytu na lodi, prenajatú dopravu, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Ostatnú stravu, vstupné, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov, prípadné fakultatívne aktivity, batožinu do podpalubia.
PRÍPLATKY
Za kajutu obsadenú jednou osobou 360 EUR.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Plavba po delte Dunaja je realizovaná luxusnou loďou, kde sú kajuty vybavené vlastným sociálnym zariadením. Na našej lodi sa dostaneme tam, kam sa pri jednodňových výletoch z mesta Tulcea nemáte šancu dostať. Strava na lodi je vždy čerstvá a vynikajúca. Ide o pohodovú cestu, kde sa zrelaxujete a užijete si kľud a krásne výhľady na posledný riečny raj v Európe. Ste skupinka minimálne 12 osôb? Zvoľte si svoj termín podľa seba!

UNIKÁTNA DELTA DUNAJA

Bukurešť a Constanta
Cena od 665€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X