Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Amerika

SGL EXOTIKA A KOMFORT NA KUBE

Ostrov miloval Hemingway a zamilujete si ho aj vy

SGL EXOTIKA A KOMFORT NA KUBE

SGL EXOTIKA A KOMFORT NA KUBE

CENA OD 2000 € 1 990 €

Náročnosť:
KRAJINA
Kuba
Pravá pohoda na ostrove slobody! Kuba Vás prekvapí a očarí. Rum, cigary, staré kabriolety, tanečnice v Tropicana, jazzové kluby. Skvelí muzikanti a karibská hudba, ktorá sa dostáva pod kožu. Zábavné večery a noci na aké sa nezabúda. Pamiatky UNESCO nie len v koloniálne HAVANE. Nádherné pláže a skvelé služby ALL INCLUSIVE v koloniálnom karibskom TRINIDAD aj na VARADERO. Žiadne dlhé namáhavé autobusové presuny!
Termíny
OBJEDNAŤ

29.03.2018 - 08.04.2018
len 5 dní dovolenkySGL
2100 €
28.04.2018 - 08.05.2018
len 5 dní dovolenkySGL
2000 €
05.07.2018 - 15.07.2018
len 6 dní dovolenkySGL
2000 €
23.08.2018 - 02.09.2018
len 6 dní dovolenkySGL
2000 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestneho spreivodcu, ubytovanie v kvalitnom hoteli s raňajkami v Havane a služby ALL INCLUSIVE na najkrajšej pláži Kuby na CAYO SANTA MARIA, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, kvalitný sprievodný program, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Nelámte si hlavu s jednoposteľovými izbami a poďte si užiť exotiku na Kubu.

 

  • Všetky termíny maximálne šetria dni Vašej dovolenky!
  • Užite si najkrajšie pláže a exotické dobrodružstvá na jednom z najkrajších ostrovov v Karibiku s partiou rovnako naladených cestovateľov!
  • Nikde inde sa nemieša kapitalizmus, komunizmus, náboženstvo a horúca krv tak unikátne ako práve na Kube.

 

Program po dňoch

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne alebo Košíc. Prílet do hlavného mesta Kuby – HAVANA. Mesto, kde zábava nikdy nekončí spoznáme podľa Vašej chuti a strávime tu 3 noci. Začneme slávnymi osobnosťami, spoznáte kde si dával svoje mojito či dajquiri Heminway. V slávnom hoteli National sa zabávali aj Fidel s Cheguevarom. Koloniálne pamiatky Vás očaria, Havana si aj po 200 rokov zachovala pôvodnú tvár a zaradila sa do svetového dedičstva UNESCO. Španielska architektúra a unikátna atmosféra námestí Plaza de la Catedral, Arms Square. Rremeselnícky trh, Capitol. Obed si môžete dať v štýlovej reštaurácii Stará Havana a po obede Vás čaká “moderné” mesto – s námestím Revolúcie. Neobídeme ani továreň na výrobu slávneho a chutného kubánskeho (karibského) rumu. Povozíte sa v kabriolete po promenáde Malecón? Návšteva slávneho kabaretu Tropicana, prípadne kubánskych podnikov Casa de la Musica alebo Jazz club.

3. deň:

Celodenný výlet do údolia Vinales v provincii Piňar del Rio, približne 150 km na západ od Havany. Je to miesto, kde sa pestuje najlepší tabak na svete, navštívite „pestovateľa“ aj továreň na spracovanie a výrobu svetoznámych kubánskych cigár. Môžete si „ušúľať“ svoju vlastnú cigaru. Pokračujete k starobylým geologickým formáciám a krásnej prírodnej scenérii. Čaká vás prechádzka „indiánskou“ jaskyňou, odveziete sa v nej aj loďkou. Nádherný výhľad na údolie, možnosť jazdy na koni. Večer návrat do Havany a večerný program v niektorom z barov či klubov.

4.deň:

Návšteva Krokodílej farmy, kde sa môžete odfotiť s malými krokodílmi a z bezpečnej vzdialenosti pozorovať tie väčšie. Odveziete sa na loďke do „indiánskej dedinky“. Cesta pokračuje do mesta CIENFUEGOS, známeho ako „perla juhu“. Je to jediné mesto, ktoré na ostrove založili Francúzi, v roku 1819. Pozriete si Prado Promenade, Jose Marti Central Park, divadlo Terry. Cesta pokračuje do mesta TRINIDAD, ktoré vás očarí svojou koloniálnou atmosférou. Na 3 noci sa ubytujete v hoteli a večerou začínate využívať servis ALL INCLUSIVE.

5.deň:

Doobeda oddych na pláži a poobedná prehliadka Trinidadu – založené v roku 1514 a od roku 1988 pod patronátom UNESCO. Prejdete sa malebnými uličkami okolo Plaza Mayor, navštívite Múzeum romantiky a bar La Canchanchara, kde môžete ochutnať afrodiziakálny nápoj.

6.deň:

Oddych na pláži alebo výlet na koňoch, plavba katamaránom a šnorchlovanie. Večerná zábava na hoteli alebo viac autenticky v centre mesta s domácimi – na schodoch či v klube. Presun cez mesto SANTA CLARA a návšteva pamätníka Cheguevaru. Históriu píšu víťazi, spoznáme časy dávnominulé, zaspomíname na „pionierov“. Pokračujeme na biele pláže polostrova VARADERO, kde strávite 3 noci .

8. – 10. deň :

Kvalitné služby ALL INCLUSIVE v hoteli na pláži. Biely piesok a tyrkysové more. Čaká Vás oddych a prípadné výlety – plávanie s delfínmi, katamarán, šnorchlovanie a večerná zábava.

10. deň:

Doobeda kúpanie a po dobrom obede presun na letisko v Havane a odlet domov.

11.deň:

Prílet do Viedne alebo Košíc. Spomienky na dobrodružstvo poznania na exotickej KUBE Vás budú navždy zabávať.

Trasa zájazdu:

Havana – Vinales – Cienfuegos – Trinidad – Santa Clara – Varadero – Havana

CENA OD 1 990 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestneho spreivodcu, ubytovanie v kvalitnom hoteli s raňajkami v Havane a služby ALL INCLUSIVE na najkrajšej pláži Kuby na CAYO SANTA MARIA, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, kvalitný sprievodný program, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Povinné príplatky, stravu, vstupné, poistenie lieč. nákladov, fakultatívne výlety, odletovú taxu z Kuby – platí sa namieste – 25 CUC ( cca 25 € )
PRÍPLATKY
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

SGL EXOTIKA A KOMFORT NA KUBE

Ostrov miloval Hemingway a zamilujete si ho aj vy
Cena od 1 990€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X