Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Európa

PORTUGALSKO – MADEIRA

Ostrovy večnej jari

PORTUGALSKO – MADEIRA

PORTUGALSKO – MADEIRA

CENA OD 900 €

Náročnosť:
KRAJINA
Portugalsko
Prechádzky Purpurovým súostrovím pohladia na duši. Vodopády a svieža zeleň pozdĺž unikátnych zavlažovacích kanálov – LEVÁD.

Termíny
OBJEDNAŤ

20.07.2019 - 25.07.2019
len 4 dni dovolenky
900 €
24.08.2019 - 29.08.2019
len 3 dni dovolenky
900 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestneho sprievodcu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, dopravu, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Fotogenické scenérie skál, pláží, mora a kvetov.

 

  • Adrenalín divokých horských ciest, plavba na katamaráne, najčistejšie mesto Európy.
  • Bohatá história a krásna príroda.
  • Turistika pozdĺž zavlažovacích kanálov Levád.
  • Originálny oddych na ostrove večnej jari.

 

Program zájazdu:

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne, prílet na MADEIRU. Ubytovanie v hlavnom meste FUNCHAL na 5 nocí.

Umelecké uličky, galérie, radničné námestie, katedrála, kláštor aj viaceré pevnosti z čias pirátskej histórie. Lanovka so scénickými pohľadmi na horu MONTE, návšteva Tropickej záhrady. Povieme si o dlhej histórii ostrova a navštívime kostol, kde je pochovaný posledný rakúsky cisár Karol I. Zveziete sa dole z kopca na tradičných sánkach? Zážitok z nákupov na Tržnici plnej tropického ovocia aj suvenírov. Najstaršia vínna pivnica na ostrove. Ochutnáme!

3. – 4. deň:

Vystúpime na jeden z najvyšších vrchov Madeiry – PICO DE AREEIRO, do výšky 1.818 m.n.m. V POISO ochutnáme tradičný nápoj Poncha. Cez vnútrozemie do RIBEIRO FRIO. Prejdeme sa krásnou Levadou BALCONES, ktorá ústi v srdci hôr. V mestečku SANTANA sa nachádzajú typické domy v tvare písmena “A”. Pokračujeme do zátoky FAIAL, až k PONTA DE ROSTO. Pozdĺž pobrežia cez MACHICO, možnosť kúpania a oddychu na pieskovej pláži.

5. – 6. deň:

V džípoch sa vyberieme na “Off road Safari” – dobrodružstvo mimo hlavných ciest. Spoznáme autentický spôsob života domácich. FAJA GALINHAS – S.PAULO – BOA MORTE – CAMPANARIO. Adrenalínová jazda v úzkych strmých uličkách, kopcoch a lesných cestách v divokej prírode. Nádherné panoramatické vyhliadky. Ďalšie dobrodružstvo je plavba na Katamaráne! Pri Madeire prúdi Golfsky prúd a je tu šanca vidieť delfíny či veľryby. Kotvíme pod najvyšším morským útesom v Európe – CABO GIRAO. Možnosť okúpať sa v oceáne. Záverečný večer bude patriť madeirskému folklóru. Odlet a prílet do Viedne.

Trasa zájazdu:

FUNCHAL – MONTE – PICO DE AREEIRO – POISO – RIBEIRO FRIO – LEVANDA BALCONES – SANTANA – FAIAL – PONTA DE ROSTO – MACHICO – FAJA GALINHAS – S. PAULO – BOA MORTE – CAMPANARIO – CABO GIRAO – FUNCHAL

CENA OD 900 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestneho sprievodcu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, dopravu, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety, stravu, vstupy, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 350 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

PORTUGALSKO – MADEIRA

Ostrovy večnej jari
Cena od 900€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X