Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Európa

NÓRSKO – LOFOTY A NORDKAPP

Za polárnym kruhom

NÓRSKO – LOFOTY A NORDKAPP

NÓRSKO – LOFOTY A NORDKAPP

CENA OD 990 €

Náročnosť:
KRAJINA
Nórsko
Krajina šťastných ľudí, ktorí ešte stále veria v trollov. Dostaneme sa až na koniec sveta – Nordkapp. Možno zažijeme jedno z najkrajších prírodných divadiel - Aurora borealis – polárnu žiaru.
Termíny
OBJEDNAŤ

26.04.2019 - 02.05.2019
len 4 dni dovolenky
990 €
01.07.2019 - 07.07.2019
len 4 dni dovolenky
990 €
30.08.2019 - 05.09.2019
len 5 dní dovolenky
990 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL, ubytovanie v štandardných horských chatách bez raňajok, kvalitný program, dopravu vrátane trajektu, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Objavte krásy severu.

 

  • Doprajte si cestu na koniec sveta. Odhaľte ľadovú severskú krásu za polárnym kruhom.

 
UŠETRITE a SPOZNAJTE VIAC! SPOJTE SI LOFOTY a OSLO
 

Program zájazdu

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne a prílet do mesta BODO. Vstupná brána na LOFOTY. Prehliadka úžiny SALTSTRAUMEN. Miesto s najsilnejším prílivovým prúdom vody na svete. Výstup na vrch KEISERVARDEN s výhľadom na celé prístavné mesto.

3. – 4. deň:

Cesta trajektom do rybárskej dedinky Å. Prehliadka rybárskeho múzea. Cesta na krásne pláže HAUKLAND BEACH. Putujeme naprieč súostrovím Lofoty. Nádherná krajina lemovaná malebnými domčekmi. Na ceste dávame prednosť stádam sobov či losov a dostaneme sa až do rybárskeho mestečka BOGEN.

5. deň

TROMSO – Paríž severu. Prístav a druhé najväčšie európske mesto za polárnym kruhom. Lanovkou sa môžeme vyviesť na vrch FJELLHEISEN. Ochutnávka národných jedál a obdivovanie polárnej žiary – v závislosti od obdobia a počasia.

6. – 7. deň

Cez tunely vysekané v skalách mierime na „koniec sveta“ – na Severný mys, na NORDKAPP. Najsevernejší bod kontinentálnej Európy – 300 metrov vysoká skala, ktorá oddeľuje Atlantický oceán od Severného ľadového. Magický bod, kde pravý cestovateľ musí raz za život stáť. Odlet do Viedne a príchod domov.

Trasa zájazdu:

Bodø – Saltstraumen –  Å – Haukland Beach – Bogen – Tromsø – NORDKAPP

CENA OD 990 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL, ubytovanie v štandardných horských chatách bez raňajok, kvalitný program, dopravu vrátane trajektu, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Stravu (aj raňajky), povinné príplatky, poistenie lieč. nákladov, fakultatívne výlety, lanovku, vstupné.
PRÍPLATKY
Jednolôžková izba nie je možná.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Jedná sa o zájazd na jedny z najkrajších miest našej planéty, kde prvoradým zážitkom je práve pozorovanie unikátnych prírodných scenérii a krás. Samotné Nórsko patrí medzi najdrahšie krajiny sveta, no našim cieľom bolo, napriek tomuto faktu, priniesť pekný a jednoduchý zájazd za viac ako prijateľnú cenu, pričom táto je nižšia ako cena akejkoľvek cestovnej kancelárie v strednej Európe. Pri jeho zaraďovaní do katalógu sme sa však pri jeho opise dopustili chyby a nesprávne sme uviedli, že ubytovanie na zájazde je v 3* hoteli s raňajkami, a taktiež sme mu nesprávne priradili označenie Deluxe/Comfort. Na zájazde sa však budeme pohybovať v horských oblastiach, kde takéto ubytovanie nie je možné, alebo, ak sa aj vyskytuje, jeho cena prevyšuje aj celkovú cenu nášho zájazdu, a preto jeho využitie, samozrejme, nie je reálne. Na zájazde budeme ubytovaní v štandardných horských chatách a to bez raňajok v cene ubytovania. Ak budete mať záujem o raňajky, budete si ich musieť urobiť sami, alebo dokúpiť. V niektorých prípadoch budeme ubytovaní na izbách po štyroch, a budeme zdielať spoločné sprchy. Z tohoto dôvodu nie je možne ani priplatenie si samostatnej izby. Na izbách nie je k dispozícii uterák a ani posteľné prádlo, treba si ho preto priniesť so sebou a ideálne aj vlastný spacák, resp. je možné jeho prenajatie za doplatok 100 Nórskych korún. Izby budeme musieť nechať po sebe čisté. Cestovať budeme dvoma 9 miestnymi minivanmi, kde šoférmi budú práve vaši sprievodcovia a minivany budeme mať naplnené do posledného miesta, preto je nutné, aby ste sa zbalili len do menších ruksakov, alebo kufrov, nakoľko ich budeme mať umiestnené pod vlastným sedadlom a vo veľmi obmedzenom a malom batožinovom priestore. Tento typ zájazdu nie je v žiadnom prípade určený na užívanie si luxusu hotelových izieb, na našich chatách len prespíme a väčšinu času strávime obklopení čarovnou a fascinujúcou prírodou súostrovia Lofoty až po najsevernejší bod Európy Nordkapp.

NÓRSKO – LOFOTY A NORDKAPP

Za polárnym kruhom
Cena od 990€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X