Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Amerika

TO NAJLEPŠIE Z KALIFORNIE A ÚŽASNÉ LAS VEGAS

Šťavnatý západ USA

TO NAJLEPŠIE Z KALIFORNIE A ÚŽASNÉ LAS VEGAS

TO NAJLEPŠIE Z KALIFORNIE A ÚŽASNÉ LAS VEGAS

CENA OD 2295 €

Náročnosť:
KRAJINA
Spojené štáty
Doprajte si poznanie najľudnatejšieho štátu USA za minimum času svojej dovolenky. Kilometer vysoká skala El Capitan v Yosemitoch, pekelne horúce Údolie smrti, najnižšie miesto na západnej pologuli a stometrové sekvoje. Zoberte si pár dní dovolenky a poďte si užiť kalifornský sen!
Termíny
OBJEDNAŤ

29.03.2019 - 06.04.2019
len 6 dní dovolenky
2295 €
27.04.2019 - 05.05.2019
len 4 dni dovolenky
2295 €
29.06.2019 - 07.07.2019
len 4 dni dovolenky
2315 €
24.08.2019 - 01.09.2019
len 4 dni dovolenky
2295 €
07.09.2019 - 15.09.2019
len 5 dní dovolenky
2295 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel, prenajaté vozidlá + pohonné hmoty, vstupné do Národných Parkov, ubytovanie v hoteloch strednej kategórie, parkovné a cestné poplatky, organizačné zabezpečenie ESTY, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Opulentné kulinárske zážitky, kalifornské vína a časy starej dobrej Ameriky.

 

  • Červený most Golden Gate, nespochybniteľný symbol San Francisca a slávne mesto anjelov – Los Angeles.
  • NP Yosemite s majestátnym a fotogenickým ľadovcovým údolím, ale aj jedinečný park Údolie smrti.
  • Symbol nespútanej zábavy a hazardných hier Las Vegas.
  • Pulz tohto neskutočného mesta vás dostane do varu a šokuje neuveriteľnými kreáciami a atrakciami.
  • Poďte si to užiť s nami!

 

Program zájazdu

 
1.-2. deň:

Odlet a prílet do San Francisca. Welcome to SAN FRANCISCO! Neobvyklé americké mesto so svojou liberálnou atmosférou a množstvom atrakcií. Štvrť HAIGHT-ASHBURY, kde začalo a tak trocha aj pokračuje, hnutie hippies; nespochybniteľný symbol San Francisca – červený most GOLDEN GATE a fotogenická šestka prekrásnych viktoriánskych domov, kde si urobíme spoločnú fotografiu. Svetoznámymi káblovými električkami prídeme do štvrte čínskej komunity, ktorá je takmer mimo vplyvu USA. Nocľah v centre San Francisca.

3.-4. deň:

NP Yosemite. Tu vás očarí majestátne a fotogenické ľadovcové údolie, ale aj najdlhšie živé organizmy na Zemi – sekvoje obrie, dorastajúce do výšok takmer 100 metrov a staré tisícky rokov. Najvychytenejšia lezecká stena, kilometer vysoký žulový masív EL CAPITAN. Budeme mať šťastie a uvidíme medveďa? Jedinečný národný park ÚDOLIE SMRTI, ktorého BAD WATER BASIN je aj najnižším bodom na západnej pologuli. Na tomto mieste bola nameraná aj najvyššia teplota vôbec, takmer 60 stupňov v tieni! Krásne scenérie a najmä s ničím neporovnateľná atmosféra s fascinujúcou minulosťou. Neisté kroky na DEVI’L GOLF COURSE v „diabolských“ teplotách a predstavy, kadiaľ sa asi uberali prví pionieri v časoch „Zlatej horúčky“. ZABRISKIE POINT a mnohofarebné sedimenty naokolo. Pokračujeme až do Las Vegas, kde strávime prvú noc.

5. deň:

Svetový symbol nespútanej zábavy a hazardných hier, LAS VEGAS. Pulz tohto neskutočného mesta vás dostane do varu a bude šokovať neuveriteľnými kreáciami a atrakciami. Bude len na vás, či pokúsite šťastenu v niektorom z legendárnych kasín preslávených hoteloch BELLAGIO alebo MGM GRAND. Chcete sa plaviť na gondole v Benátkach alebo dať si kávu s pravým Crème brûlée pod Eiffelovkou? Znie to nudne? Tak si zajazdite na kolotoči, visiac viac ako 200 m nad zemou alebo si skočte známy bungee jumping z veže STRATOSPHERA. Prejdeme sa legendárnou LAS VEGAS STRIP, ohromia nás svetlá, neóny a energia svetového mesta hazardu. Výlet k HOOVEROVEJ PRIEHRADE alebo absolvujete fakultatívny výlet do NP GRAND CANYON. Návrat do Las Vegas.

6.-9. deň:

Pokračujeme do LOS ANGELES, slávneho „mesta anjelov“ – symbolu filmového priemyslu. Chodník slávy v HOLLYWOODE a snobská kalifornská atmosféra na RODEO DRIVE v BEVERLY HILLS . Stretneme filmovú hviezdu? Vychutnáme si aj zvláštnu atmosféru VENICE BEACH a SANTA MONICA. Návšteva jednej z top atrakcií Los Angeles – filmové štúdiá UNIVERSAL STUDIOS. Po intenzívnych zážitkoch odlet domov. Prílet do Európy.

Trasa zájazdu

San Francisco – Yosemity – Údolie smrti – Las Vegas – Grand Canyon – Los Angeles

CENA OD 2295 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel, prenajaté vozidlá + pohonné hmoty, vstupné do Národných Parkov, ubytovanie v hoteloch strednej kategórie, parkovné a cestné poplatky, organizačné zabezpečenie ESTY, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Stravu, resort fee v Las Vegas, vstupné do Universal Studios, poplatok za ESTA, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 350 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

TO NAJLEPŠIE Z KALIFORNIE A ÚŽASNÉ LAS VEGAS

Šťavnatý západ USA
Cena od 2295€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X