Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Ázia

MUAY THAI

Thajský box a kickbox v Bangkoku

MUAY THAI

MUAY THAI

CENA OD 1870 €

Náročnosť:
KRAJINA
Thajsko
Bangkok, to je dravá metropola moderného Thajska, mnohokrát označovaná ako Mesto hriechu. Mesto je však aj kolískou thajského box. Ponúkame jedinečný, overený program s denným dvojfázovým tréningom a komplexnou starostlivosťou trénera s odporučením kvalitnej stravy pre lepšiu regeneráciu a výkon. Vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých! Fúzia aktívneho oddychu a objavovania nepoznaného.
Termíny
OBJEDNAŤ

23.04.2019 - 05.05.2019
len 8 dní dovolenky
1870 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitných hoteloch s raňajkami, pokiaľ nie je v programe uvedené inak, letenky Bangkok – Krabi a Krabi – Bangkok,12 tréningov boxu v Bangkoku, ranné kondičné tréningy na pláži na Krabi, prenajatú klimatizovanú dopravu, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Intenzívny tréningový pobyt pod vedením skúseného trénera Andreja Mičianika a lokálnych thajských trénerov

 

  • Využite na trhu ojedinelý kvalitný program zaručujúci komplexnú starostlivosť profesionálnych trénerov thajského boxu a kickboxu.
  • Počas programu je vám k dispozícii tiež kvalitný slovenský sprievodca, ktorý zabezpečí, že na Thajsko budete ešte dlho spomínať.
  • Fantastická kuchyňa exotického Thajska, považovaná mnohými za tú najlepšiu na svete, čerstvé exotické ovocie, masáže, budhistické chrámy Bangkoku a nočný život tohto dravého veľkomesta sú pridanými hodnotami unikátneho balíčka.
  • V závere 4-dňový regeneračný pobyt v oblasti Krabi s rannými kondičnými tréningami pod vedením Andreja Mičianika.
  • Harmónia športu, dobrodružstva, poznávania a oddychu. Kalokagatia dovedená do dokonalosti!

 

Program zájazdu

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne, prílet do THAJSKA, BANGKOKU – hlavného mesta hriechu, ale aj hlavného mesta juhoázijského budhizmu. Začneme zľahka, zoznamovaním sa s históriou a súčasnosťou hrdého a krásneho kráľovstva, akým Thajsko je. Ubytovanie v centre mesta priamo na najznámejšej ulici mesta – Khao San v hoteli s bazénom na streche a výhľadom na celý Bangkok. Sveta žiť!

3. – 8. deň:

Takmer každodenný dvojfázový (ráno aj podvečer) tréning pod dohľadom skúsených trénerov, 12 tréningových jednotiek počas 7 dní. Počas voľna využite v rámci regenerácie možnosť výletu na plávajúce trhy vzdialené asi 50 km severozápadne od Bangkoku.
Neskôr presun do oblasti KANCHANABURI s prehliadkou slávneho mosta cez rieku KWAI. Dajte si s nami skvelý obed počas plavby na rieke! Cestou uvidíme jednu z najlepších show s kobrami, typickými hadmi Ázie. NAKHON PATHOM, nádherná budhistická stavba, patriaca medzi najvyššie na svete, sa nám odhalí na spiatočnej ceste. Návrat do Bangkoku. Viete, kto sú to „Lady boys“? Počas energického kabaretného predstavenia CALYPSO nebudete veriť vlastným očiam! A to doslova. Ide totiž o jednu z najlepších transvestit show na svete. Jednoznačne nevynechajte! Alebo dáte prednosť návšteve nemravnej štvrte PATPONG? Tu si budete môcť pozrieť show s názvom Ping Pong, dnes už známu po celom svete. Kontroverzné vystúpenie posúvajúce hranice vulgárnosti je niečím, na čo sa nezabúda. Podrobnejšie objavovanie Bangkoku zaručí návšteva areálu Kráľovského paláca, ktorý rozhodne patrí medzi TOP zážitky. Chrám WAT PHRA KAEW a smaragdový Budha, ukrývajúci sa v jeho vnútri – jedno z najposvätnejších zobrazení Budhu v Thajsku nás spirituálne naladí. Prehliadka WAT PHO, najstaršieho a najväčšieho chrámu Bangkoku a sochy najväčšieho zlatého levitujúceho Budhu tento pocit ešte znásobia. Dôkladne si porozprávame o špecifikách thajského budhizmu, priblížime si pulz mesta cez deň aj v noci.

9. – 13. deň:

Tak je to tu! Prelet na rozprávkovo krásne pláže, ktoré budete môcť porovnávať len s tým najkrajším, čo ste doposiaľ videli. Ubytovanie kúsok od pláže. Ostrovy KO PHI PHI, a Hong – bambusový ostrov, ale aj množstvo ďalších, vám ukážeme v plnej kráse a lesku. Domáci tvrdia, že piesok na plážach nebol nikdy predtým tak žiarivý, ako po tieto roky. Dáte prednosť vyvaľovaniu sa na pláži alebo aktívnemu oddychu v podobe fakultatívnych výletov? Okrem už spomínaného Ko Phi Phi, kde sa nakrúcal dnes už kultový film Pláž s Leonardom di Capriom, si budeme môcť vychutnať aj čarovný ostrov Hong s plážami s minimom turistov. Odporúčame! Aká by to však bola návšteva Thajska, ak by sme nevyskúšali jazdu na slonoch? Alebo preferujete kanoistiku v džungli nepoškvrneným národným parkom v krásnych kaňonoch a morských alejach mangrovníkového pralesa? Absolvujte rovno oboje. Jazda na slonoch a výlety kvalitným motorovým člnom po ďalších okolitých ostrovoch a plážach. Štyri dni v raji nás presvedčia o tom, že Thajsko je zem zasľúbená! Tieto dni sa venujeme slnku, moru, aktívnej zábave a dobrodružstvu! Každé ráno kondičný tréning pod dohľadom Andreja Mičianika. Posledný deň prelet do Bangkoku s následným odletom do Viedne.

 

Andrej Mičianik

Dlhoročný slovenský reprezentant, majster Európy, medajlista z majstrovstiev sveta, viacnásobný majster Slovenska. Štartoval na 11 MS a 3 ME. Patrí do silnej generácie Slovenských kickboxerov, ako napr. Csölle, Matejka, Melo, Křenek a ďalší.

 

Trasa zájazdu

Bangkok – Kanchanaburri – Krabi

CENA OD 1870 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitných hoteloch s raňajkami, pokiaľ nie je v programe uvedené inak, letenky Bangkok – Krabi a Krabi – Bangkok,12 tréningov boxu v Bangkoku, ranné kondičné tréningy na pláži na Krabi, prenajatú klimatizovanú dopravu, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety, stravu, vstupy, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 385 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

MUAY THAI

Thajský box a kickbox v Bangkoku
Cena od 1870€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X