Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Ázia

MJANMARSKO (BARMA) s LÝDIOU ECKHARDT

Životná cesta sebapoznania

MJANMARSKO (BARMA) s LÝDIOU ECKHARDT

MJANMARSKO (BARMA) s LÝDIOU ECKHARDT

CENA OD 2800 €

Zľava na dvojicu 800  €
Náročnosť:
KRAJINA
Mjanmarsko
Pripravili sme pre Vás priehrštia exotiky, silných zážitkov, relaxu a dobrodružstva poznania. Cesta do krajiny tajomstiev, kde je všetko inak a kde okrem najkrajších pamiatok spoznáte aj samých seba.
Termíny
OBJEDNAŤ

26.11.2018 - 07.12.2018
10 dní dovolenky
2800 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, víza, vstupné do pamiatok, prehliadky všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitných komfortných hoteloch s raňajkami, 5x vnútroštátne prelety - Yangoon – Heho, Heho – Bagan, Bagan – Mandalay, Mandalay – Ngapali, Ngapali – Yangon, dopravu motorovými člnmi na jazere Inle, dopravu autobusom, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti. A tiež: uvítacia večera s kultúrnym predstavením, ochutnávka tradičných jedál – 3x obed/ večera. Tradičné oblečenie, kurz varenia tradičného jedla, relaxačnú hodinovú masáž.

Popis zájazdu

Životná cesta sebapoznania – dostupná exotika za cenu pre BIZNIS AKADÉMIU = 2 650 €

 

  •  Vymeňte stereotyp za Vaše jedinečné zážitky v „Zlatej krajine tisícich pagod”.
  •  Naplňte svoju dušu pokojnou atmosférou budhizmu.
  •  Navštívte najkrajšie chrámy planéty a spoznajte ich unikátnu architektúru.
  •  Vychutnajte si masáže, exotické jedlo, podmanivú prírodnú scenériu.
  •  Masáže a relaxačný pobyt pri tropickom mori.

 

Pripravili sme pre Vás priehrštia exotiky, silných zážitkov, relaxu a dobrodružstva poznania. So slovensky hovoriacim VICTORY sprievodcom, ktorý túto krajinu miluje – a rovnako si ju zamilujete aj vy ! Cesta do krajiny tajomstiev, kde je všetko inak a kde okrem najkrajších pamiatok spoznáte aj samých seba.

Program zájazdu:

1. deň:

Odlet z Viedne.

2. deň:

Prílet do Yangonu. Uvítacia večera s kultúrnym predstavením. Noc v Yangon.

Na medzinárodnom letisku v Yangone sa zvítate s naším CK VICTORY TRAVEL slovenským sprievodcom. Po prebratí batožiny a vybavení colných formalít nastúpime do prenajatej dopravy a presunieme sa na hotel. Užijeme si spoločnú večeru spojenú s kultúrnou šou.

3. deň:

Prehliadka mesta Yangon, Noc v Yangon.

Po raňajkách v hoteli sa vydávame na prehliadku Yangoonu – bývalého hlavného mesta Mjanmarska. Prenajatou dopravou a peši. Zažijeme atmosféru štvrte „Malá India“, prejdeme sa popri Sule pagode, ktorá je centrálnym bodom mesta. Budovy dýchajúce britsko-koloniálnym duchom môžeme obdivovať na Strand Road tiahnucou sa popri rieke Rangún. Slávny hotel Strand, nákupy tradičných výrobkov na trhovisku Bogyoke Aung San markete. Čo tak nákup rubínov, ktorými je Mjanmarsko preslávené? Zastavíme sa tiež pri jednej z najväčších sôch ležiaceho Budhu na svete! Čínska štvrť, kde môžete ochutnať exotické druhy ovocia, chrobáky i kobylky. Zlatá Pagoda Shwedagon – najvyšší symbol (99,3 m) oddanosti Budhovi je podľa legendy starý až 2500 rokov a dostane vás svojou magickou atmosférou. Nocľah v Yangone.

4. deň:

Prehliadka chrámov: Noc v Bagan.

Preletíme na severovýchod krajiny za najväčším klenotom tejto Zlatej zeme – BAGAN. Množstvo budhistických pagod, chrámov a stúp, pochádzajúcich z 9. a z 13. storočia na východnom brehu rieky AYEYARWADDY. Uvidíme najkrajšie, najstaršie, najvyššie, najkontroverznejšie… Kolíska mocnej Paganskej ríše. Okrem iných navštívime aj pagodu SHWEZIGON, postavenú kráľom Anawrahtom, tmavé koridory KYANSITTHAR U MIN dekorované freskami, ale i jeden z najkrajších – chrám ANANDA. Západ slnka si nás nájde na najvyšších terasách pagody BUPAYA, odkiaľ budeme mať tento architektonický poklad ako dlani. Na sklonku dňa sa necháme odviezť typickými konskými povozmi na tradičné marionetové vystúpenie spojené s večerou. Život je krásny!

5. deň:

Bagan-Popa. Večerný kurz varenia a tradičného oblečenia. Možnosť letu balónom. Noc v Bagan.

Čaká nás inšpiratívny deň. Výlet k posvätnej hore Popa (737 m.n.m.) , ktorú nazývajú aj „ Tibet Mjanmarska“. Autobusom, pre záujemcov časť aj na bicykli a na záver spoločne pešo. Fascinujúce výhľady. Spoznáme výrobu palmového cukru aj burákového oleja. Poobede sa z nás stanú domáci vidiečania. Povieme si o tkaní aj látkach a v tradičnom oblečení, ktoré si oblečieme aj vezmeme domov ako darček. Spolu s domácimi navaríme chutnú večeru.

6. deň:

Bagan-Heho prelet. Inle Lake. Noc v Inle lake.

Prelet do mesta Heho a oblasti jazera INLE v nadmorskej výške 800 metrov s príjemnou klímou. Presun do mesta Nyaung Shwe (Zlatý banánovník), kde po krátkej zastávke pri starom drevenom kláštore Shwe Yan Pyay, nastúpime na lodičky, aby sme prežili deň objavovaním zákutí jazera Inle, druhého najväčšieho v Mjanmarsku. V obkolesení domčekov, postavených na koloch priamo na jazere, typických pre Intharské etnikum pochopíme, že aj na vode to skutočne žije. Na obed vyskúšame čerstvo vylovenú špeciálnu rybu, aby sme nabrali síl do ďalšieho poznávania. Čaká nás známa pagoda Phaung Daw Oo, spolu s kláštorom Nga Hpe Kyaung, známym pod menom kláštor skákajúcich mačiek. Budeme mať šťastie a uvidíme príslušníčky kmeňa PaDaungov alias Dlhokrké ženy? O tom, že ešte zďaleka nekončíme, nás presvedčia plávajúce záhrady s tkáčskymi dielňami hodvábu, lotosových nití ako i miesta, kde vyrábajú typické cigary cheeroot. Alebo by ste radšej navštívili výrobu strieborných šperkov, bambusových dáždnikov a papiera z dreva moruše?

7. deň:

Tradičný trh, prelet do Mandalay. Tradičná masáž. Noc v Mandalay.

Čaká nás návšteva tradičného trhu v jednej z jazerných dediniek. Autentický zážitok a blízkosť s miestnymi etnikami! Prelet do druhého najväčšieho mesta a bývalého kráľovského mesta MANDALAY. Dnes je kultúrnym i obchodným centrom severu krajiny. Vychutnáme si tradičnú kráľovskú masáž a oddych.

8. deň:

Mandalay- Sagaing – Amarapura. Noc v Manadalay.

Prekročíme brány kláštora Mahagandayone, kde aj dnes prebýva niekoľko tisíc mníchov. Duchovný zážitok a rozprávanie o učení Budhu. Prejdeme po 1200 metrovom drevenom moste U Bein, ktorý je starý viac ako 150 rokov. Štvrť Ammarapura, pamiatky, vzácne tkané látky. Magické zlaté zobrazenie Budhu Mahamuni, vysoké takmer 4 metre. Košaté stromy v areáli pagody KU THO DAW, známej ako najväčšia kniha sveta, nám poskytnú príjemné útočisko pred lúčmi dobiedzavého slnka. Po vzhliadnutí kláštora SHWENANDAW, ktorý kedysi bol súčasťou palácového komplexu kráľa Mindona, nás čaká návšteva KRÁĽOVSKÉO PALÁCA s rozporuplnou históriou. Deň zakončíme západom slnka, ktorý si užijeme pohľadmi na najväčšie centrum severu z kopca Mandalay.

9. deň:

Mandalay-Thandwe prelet. Pláž Ngapali Beach. Noc pri mori.

Prelet do plážového strediska NGAPALI, kde po objavovaní histórie tejto „Zlatej krajiny“ dáme oddýchnuť našim telám. Doprajeme si čas na regeneráciu po intenzívnom poznávaní. Relax na panenských, dosiaľ turizmom takmer nedotknutých plážach Bengálskeho zálivu. Práve tu Kipling začal písať svoju slávnu Knihu džunglí.

10. deň:

Pláž Ngapali beach. Noc pri mori.

Relax na panenských, dosiaľ turizmom takmer nedotknutých plážach Bengálskeho zálivu.

11. deň:

Pláž Ngapali Beach – prelet do Yangonu a večerný odlet domov. Odlet z Yangoonu do Viedne.

12. deň:

Prílet do Viedne.

 

Trasa zájazdu:

Yangon – Bagan – Mt. Popa  – Heho – Inle Lake – Mandalay – Sagaing – Amarapura – Thandwe – Ngapali Beach –  Yangon

 

CENA OD 2800 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, víza, vstupné do pamiatok, prehliadky všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitných komfortných hoteloch s raňajkami, 5x vnútroštátne prelety - Yangoon – Heho, Heho – Bagan, Bagan – Mandalay, Mandalay – Ngapali, Ngapali – Yangon, dopravu motorovými člnmi na jazere Inle, dopravu autobusom, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti. A tiež: uvítacia večera s kultúrnym predstavením, ochutnávka tradičných jedál – 3x obed/ večera. Tradičné oblečenie, kurz varenia tradičného jedla, relaxačnú hodinovú masáž.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety, stravu, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov, fakultatívne lety balónom nad Baganom(250€).
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 390 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
CENA ZÁJAZDU PRE BIZNIS AKADÉMIU 2650 €

MJANMARSKO (BARMA) s LÝDIOU ECKHARDT

Životná cesta sebapoznania
Cena od 2800€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X