Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Amerika

MEXIKO, KUBA 2018

Horúca karibská kombinácia

MEXIKO, KUBA 2018

MEXIKO, KUBA 2018

CENA OD 2200 €

Náročnosť:
KRAJINA
Mexiko
Kuba
Turistický Cancún oproti histórii v Chichén Itzá (UNESCO). Stará Havana a dlhonohé tanečnice z Tropicany, ale aj Trinidad (UNESCO) a Santa Clara. A nekonečné plážovanie. Tak znie priehrštie exotiky!
Termíny
OBJEDNAŤ

14.02.2018 - 27.02.2018
len 10 dní dovolenky
2330 €
01.03.2018 - 14.03.2018
len 10 dní dovolenky
2330 €
22.03.2018 - 04.04.2018
len 8 dní dovolenky
2525 €
25.04.2018 - 08.05.2018
len 8 dní dovolenky
2330 €
22.10.2018 - 04.11.2018
len 9 dní dovolenky
2230 €2330 €
19.11.2018 - 02.12.2018
len 10 dní dovolenky
2200 €2330 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom alebo v komfortných domoch na súkromí, v tzv. casas particulares na Kube, 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere, kvalitný 4* hotel v Cancúne, dopravu prenajatým pohodlným klimatizovaným autobusom, letecký presun na trase Cancún Havana, poistenie CK voči insolventnosti

Popis zájazdu

Yucatánsky polostrov vs. nezameniteľná atmosféra Kuby.

 

  • Hneď úvodom si doprajeme kúpanie sa v Karibskom mori, ale aj prehliadku centra toltécko-mayskej civilizácie.
  • Do vysnívanej Kuby vkročíme cez Havanu, kde akoby zastal čas.
  • Katamaránom sa preplavíme na ostrov Cayo Blanco v Karibskom mori.
  • A Hasta la vista Cuba!

 

Program zájazdu

 
1.-4.deň:

Odlet z Viedne do Mexika. CANCÚN – známe turistické letovisko umiestnené v nádhernom prostredí na polostrove Yucatán v Karibskom mori. Prekrásne pláže s bielym pieskom a s kokosovými palmami. Budeme sa kúpať v tyrkysových vlnách Karibského mora v nádhernom prostredí úžasného polostrova Yucatán. Pre záujemcov výlet do CHICHÉN ITZÁ (UNESCO) centra toltécko-mayskej civilizácie. Najväčší a najslávnejší komplex pyramíd v Chichén Itzá. Neopísateľný pocit pri výstupe na Kukulkánov chrám. Mrazenie na chrbte pocítime pri Múre lebiek a obetné rituály si predstavíme pri Svätej studni. Fakultatívny výlet do mesta TULÚM a slávna RIVIERA MAYA. Návrat do Cancúnu.

5.-6.deň:

Odlet z Cancúnu a prílet do LA HAVANA. Vysnívaná Kuba! Veľkolepé centrum mesta pod patronátom UNESCO s elegantnými bulvármi a zaujímavými múzeami. Najkrajšie námestia koloniálnej Havany s nezameniteľnou atmosférou – Plaza de la Catedral, Plaza de Armas, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco. Vôňa najlepších cigár na svete a bar BODEGUITA, kam chodieval Ernest Hemingway. Havana Vieja a Centro Havana. Nadšení pionieri a úžasné americké veterány. Čínska štvrť, Capitolio a bohato zdobený interiér Hotela NACIONAL, najstarší hotel na Kube, prekrásny hotel Inglaterra. Najznámejšia promenáda Karibiku Malecón a Námestie revolúcie s pamätníkom Josého Martího. Odchod podmorským tunelom na druhú stranu havanského zálivu k pevnosti Morro a Cabaňa s nádherným výhľadom na mesto. Prehliadka štvrtí Miramar a Siboney. Dáte sa zlákať na najokázalejší kabaret sveta s dlhonohými tanečnicami a slávnym menom Tropicana?

7.deň:

Odchod do najzápadnejšej provincie PINAR DEL RÍO – provincia, kde sa pestuje najkvalitnejší tabak na svete. Ekologická LAS TERRAZAS, ochutnávka miestnej kávy. Krátka zástavka vo VIÑALES a neuveriteľne krásne výhľady na údolie, kde sa hrbia známe vápencové kopce MOGOTES. Panoráma, aká nemá obdobu. Návrat do Havany.

8.-9.deň:

Mesto CIENFUEGOS (UNESCO), jedno z najstarších miest Kuby – TRINIDAD, ktoré je taktiež pod patronátom UNESCO. Prehliadka mesta s jedinečnou. Mojito, Cuba libre, salsa a opäť „naša“ kubánska pohoda. Návšteva baru La Canchanchara. Pre záujemcov vybavíme vysoko atraktívnu plavbu katamaránom na ostrov CAYO BLANCO s obedom na pláži. Nedotknutý ostrov s bielymi plážami v Karibskom mori obývaný iba leguánmi a krabmi macao, s potápaním sa pri koralovom útese s húfmi pestrofarebných rýb a s obedom na pláži.

10.-14.deň:  

Presun na úžasné pláže VARADERA so zástavkou v revolucionárskom meste SANTA CLARA. Legendárne mesto s famóznym pamätníkom najslávnejšieho hrdinu Ernesta Che Guevaru. Poznáte slávnu pieseň od Carlosa Puebla „Hasta Siempre, Comandante“? Refrén tejto piesne bude náš najobľúbenejší. Presun na Varadero. Zaslúžený oddych na vyhlásených bielych plážach slávneho Varadera. Ubytovanie v 4* hoteli s programom ALL INCLUSIVE. Na pláži či na katamaráne s posledným mojitom a cigarou, blankytne modrou oblohou a priezračnou vodou si zrekapitulujete zážitky, ktoré ste získali počas uplynulých nádherných dní. Cestou na letisko sa zastavíme na 110 metrov vysokom moste Bacunayagua, ktorý nám poskytne úžasné výhľady na krajinu neďaleko mesta Matanzas. Hasta la vista Cuba! Príchod domov.

Trasa zájazdu

Cancun – Tulum – Chichen Itza – Tulum – Cancun – Havana – Pinar Del Rio – Havana – Cienfuegos – Trinidad – Santa Clara – Varadero – Havana

CENA OD 2200 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom alebo v komfortných domoch na súkromí, v tzv. casas particulares na Kube, 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere, kvalitný 4* hotel v Cancúne, dopravu prenajatým pohodlným klimatizovaným autobusom, letecký presun na trase Cancún Havana, poistenie CK voči insolventnosti
CENA NEZAHŔŇA
Kubánske víza – vybavíme vám ich na počkanie (29 €), fakultatívne výlety, stravu (okrem uvedenej), vstupy, povinné príplatky, poistenie lieč. nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 390 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

MEXIKO, KUBA 2018

Horúca karibská kombinácia
Cena od 2200€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X