Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Afrika

Maurícius

Skrytá perla Indického oceánu

Maurícius

Maurícius

CENA OD 1690 €

Náročnosť:
KRAJINA
Maurícius
Dokonalá pohoda v tropickom raji, ďaľeko od všetkých a všetkého v spojení s poznávaním fascinujúceho prírodného bohatstva ostrova. Užite si oddychový zájazd s polpenziou pri priezračných vodách Indického oceánu na miestach, kde čas stráca význam. Ideálne aj pre rodiny s deťmi!

Termíny
OBJEDNAŤ

01.03.2020 - 08.03.2020
len 5 dní dovolenky
1690 €
11.04.2020 - 18.04.2020
len 4 dni dovolenky
1690 €
27.06.2020 - 04.07.2020
len 5 dní dovolenky
1690 €
22.08.2020 - 29.08.2020
len 5 dní dovolenky
1690 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, slovensky alebo česky hovoriaceho sprievodcu, prípadných miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie s polpenziou v 4* rezorte, prenajatú dopravu mikrobusom na trase letisko – hotel - letisko, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Rajské pláže s bielym pieskom tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre. Azúrové lagúny, rozmanitý podmorský svet, ale aj panenská príroda vnútrozemia.

 

  • Krásne pláže z bieleho piesku, tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre.
  • Lagúny, rozmanitý podmorský svet, farebné koraly, ale aj panenská príroda vnútrozemia.
  • Oddych a pohoda ako z veľkej knihy!

 

Program zájazdu:

 
1. – 3. deň:

Prílet do hlavného mesta Maurícia PORT LOUIS, s následným transferom do plážového letoviska, kde si užijeme náš pobyt dosýta.Pre záujemcov ponúkame možnosť fakultatívneho výletu do hlavného mesta PORT LOUIS, ktorý je zároveň jediným prístavným mestom krajiny. Moderné budovy, stojace vedľa tradičných domov kreolov, trhy s exotickým ovocím tak sladkým a šťavnatým, že sa vám o ňom bude snívať, ale aj korenie, svätostánky rôznych náboženstiev a omnoho viac. Svojou atmosférou nás dostane aj čínska štvrť. Nevynecháme tiež botanické záhrady Pamplemousser, naprojektované Pierrom Poivre v 13. storočí.

4. – 5. deň:

Zažite deň plný dobrodružstva v podobe návštevy populárneho parku Casela! 14 hektárová záhrada s exotickým, domorodým vtáctvom, no i ostatnou zverou, ako napríklad levy, africké antilopy, či zebry. Ľahší trek, počas ktorého vyskúšame ziplining, či plávanie pomedzi kaňony. Zameňte pláže, za výlet k čajovníkovým plantážam, kde spoločne poodhalíme tajomstvo spracovania čaju. Ochutnáme šálku tohto zázračného moku kochajúc sa panoramatickými výhľadmi na jazero, ktoré vzniklo na mieste sopečného krátera. Počuli ste už o Robertovi Edouardovi Hartovi? Miestny poet prežil posledné roky svojho života v dome postavenom z koralov. Navštívime ho aj my. A že Maurícius má aj skalnaté útesy padajúce do morskej hladiny, sa presvedčíme pri Gris – Gris. Následný návrat na rezort.

6. deň:

Pre záujemcov možnosť využiť plavbu na katamaráne k najkrajšej lagúne ostrova. To pravé spestrenie vašej dovolenky! Z paluby sa pokocháme výhľadmi na pohorie Grand Port. Zastavíme sa aj na mieste, kde Napoleon vyhral svoju jedinú námornú bitku proti Anglicku v roku 1810. Príchod na Ile Aux Cerfs bude ako z filmu o Modrej lagúne. Biele pláže, kde si dosýta užijeme kúpanie, či slnenie. Následný návrat do rezortu.

7. – 8. deň:

Relax na piesočných plážach, objavovanie podmorského sveta, alebo zábava v podobe dobrodružných vodných športov. Transfer na letisko s následným odletom do Európy.

Trasa zájazdu:

Port Louis – Post Lafayette

CENA OD 1690 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, slovensky alebo česky hovoriaceho sprievodcu, prípadných miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie s polpenziou v 4* rezorte, prenajatú dopravu mikrobusom na trase letisko – hotel - letisko, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Obedy , fakultatívne výlety, povinné príplatky, poistenie lieč. nákladov
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 380 € 4* hotel – 500 €/ 5* hotel 700 € Príplatok za all inclusive v 4* rezorte: 250 €/osoba Príplatok za 5* rezort: 400 €/osoba Príplatok za all inclusive v 5* rezorte: 550 €/osoba
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

Maurícius

Skrytá perla Indického oceánu
Cena od 1690€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X