Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Afrika

Maurícius

Skrytá perla Indického oceánu

Maurícius

Maurícius

CENA OD 1890 €

Náročnosť:
KRAJINA
Maurícius
Užite si oddychový zájazd s polpenziou pri blankytných vodách Indického oceánu na miestach, kde čas pre vás prestane existovať. Dokonalé odstrihnutie sa od sveta v spojení s poznávaním fascinujúceho prírodného bohatstva, ktoré v sebe tento ostrov ukrýva. Ideálny zájazd pre rodiny s deťmi!
Termíny
OBJEDNAŤ

02.03.2019 - 09.03.2019
len 5 dní dovolenky
1890 €
20.04.2019 - 27.04.2019
len 4 dni dovolenky
1990 €
29.06.2019 - 06.07.2019
len 4 dni dovolenky
1990 €
24.08.2019 - 31.08.2019
len 4 dni dovolenky
1990 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, slovensky alebo česky hovoriaceho sprievodcu, prípadných miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie s polpenziou v 4* rezorte, prenajatú dopravu mikrobusom letisko – hotel - letisko, poistenie CK voči insolventnosti

Popis zájazdu

Nádherné pláže s exotickou príchuťou počas celého roka, to je pýcha Maskarén.

 

  • Krásne pláže z bieleho piesku, tiahnuce sa pobrežím nekonečné kilometre. Lagúny, rozmanitý podmorský svet, farebné koraly, ale aj panenská príroda vnútrozemia. Oddych a pohoda ako z veľkej knihy!

 

Program zájazdu:

 
1. – 2. deň:

Odlet do hlavného mesta Maurícia PORT LOUIS, s následným transferom do plážového letoviska, kde si užijeme náš pobyt dosýta. Slnko, pláže, more, teplo a pohoda.

3. deň:

Pre záujemcov ponúkame možnosť fakultatívneho výletu do hlavného mesta PORT LOUIS, ktorý je zároveň jediným prístavným mestom krajiny. Moderné budovy, stojace vedľa tradičných domov kreolov, trhy s exotickým ovocím tak sladkým a šťavnatým, že sa vám o ňom bude snívať, ale aj korenie, svätostánky rôznych náboženstiev a omnoho viac. Svojou atmosférou nás dostane aj China Town. Nevynecháme tiež botanické záhrady Pamplemousser, naprojektované Pierrom Poivre v 13. storočí.

4. deň:

Zažite deň plný dobrodružstva v podobe návštevy populárneho parku Casela! 14 hektárová záhrada s exotickým, domorodým vtáctvom, no i ostatnou zverou, ako napríklad levy, africké antilopy, či zebry. Prekrásne farmy, ktoré sa budú len tak vynímať v objektívoch vašich fotoaparátov. Ľahší trek, počas ktorého vyskúšame ziplining, či plávanie pomedzi kaňony.

5. deň:

Zameňte pláže, za výlet k čajovníkovým plantážam, kde spoločne poodhalíme tajomstvo spracovania čaju, počnúc zberom čajových lístkov, až po finálny produkt. Ochutnáme šálku tohto zázračného moku kochajúc sa panoramatickými výhľadmi na jazero, ktoré vzniklo na mieste pradávneho krátera. Počuli ste už o Robertovi Edouardovi Hartovi? Miestny poet prežil posledné roky svojho života v dome postaveného z koralov. Navštívime ho aj my. A že Maurícius má aj skalnaté útesy padajúce do morskej hladiny, sa presvedčíme pri Gris – Gris. Následný návrat na rezort.

6. deň:

Pre záujemcov možnosť využiť plavbu na katamaráne k najkrajšej lagúne ostrova. To pravé spestrenie vašej dovolenky! Z paluby sa pokocháme výhľadmi na pohorie Grand Port. Zastavíme sa aj na mieste, kde Napoleon vyhral svoju jedinú námornú bitku proti Anglicku v roku 1810. Príchod na Ile Aux Cerfs bude ako z filmu o Modrej lagúne. Biele pláže, kde si dosýta užijeme kúpanie, či slnenie. Následný návrat do rezortu.

7. – 8. deň:

Relax na piesočných plážach za objavovania podmorského sveta, alebo prebúdzania dobrodružného ducha za využitia pestrej palety vodných športov. V posledný deň transfer na letisko s následným odletom do Európy.

Trasa zájazdu:

Port Louis – Post Lafayette

CENA OD 1890 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, slovensky alebo česky hovoriaceho sprievodcu, prípadných miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie s polpenziou v 4* rezorte, prenajatú dopravu mikrobusom letisko – hotel - letisko, poistenie CK voči insolventnosti
CENA NEZAHŔŇA
Obedy , fakultatívne výlety, povinné príplatky, poistenie lieč. nákladov
PRÍPLATKY
Príplatok za all inclusive v 4* rezorte: 250 EUR/osoba Príplatok za 5* rezort: 400 EUR/osoba Príplatok za all inclusive v 5* rezorte: 550 EUR/osoba Príplatok za jednolôžkovú izbu: 380 EUR/ 4 hotel – 500 EUR/ 5 hotel 700 EUR
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

Maurícius

Skrytá perla Indického oceánu
Cena od 1890€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X