Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Afrika

MAROKO

Dobrodružstvo stredovekého Orientu

MAROKO

MAROKO

CENA OD 1330 €

Náročnosť:
KRAJINA
Maroko
Rozprávkový Marrakéš a Casablanca. Maroko, to nie sú len piesočné duny Sahary, jazda na ťavách a púštne oázy, ale aj majestátne pohorie Atlas ponúkajúce panoramatické výhľady na rozmanitú marockú krajinu. To všetko doplnené spletými stredovekými medinami a trhmi.

Termíny
OBJEDNAŤ

26.03.2020 - 04.04.2020
len 7 dní dovolenky
1330 €
25.08.2020 - 03.09.2020
len 7 dní dovolenky
1330 €
11.09.2020 - 20.09.2020
len 5 dní dovolenky
1330 €
02.10.2020 - 11.10.2020
len 6 dní dovolenky
1330 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch vo dvojlôžkových izbách s raňajkami, komplet prenajatú klimatizovanú dopravu, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Program zájazdu

 

1.-2. deň:

CASABLANCA. Mešita kráľa HASANA II. s najvyšším minaretom sveta. RABAT. Navštívime hrobku kráľa Mohameda V. Nedostavaný MINARET HASSANÉ a výhľady na mesto. Za mohutnými kamennými hradbami pevnosti sa skrývajú pitoreskné uličky natreté modrou a bielou farbou s andalúzskou záhradou.

3.-4. deň:

Kráľovský FÉZ. Túlali ste sa už v stredovekom labyrinte, ktorý pozostával z viac 9 000 uličiek? MEDINA FÉS-EL BÁLI. KRÁĽOVSKÝ PALÁC plný ornamentov. MEKNÉS. Jeho návštevou skompletizujeme všetky štyri kráľovské mestá Maroka.

5.-6. deň:

Cez mesto MIDELT. Pred nami je „deň v zajatí zlatistého piesku“. SAHARA. Nasadneme na džípy a navštívime oázy roztrúsené na horizonte. Využite aj Vy možnosť výletu do púšte na ťavách! Výstup na najvyššiu dunu – ERG CHEBBI a naša noc na Sahare.

7.-8. deň:

POHORIE ATLAS. Kasba AIT-BEN HADDOU patrí k najznámejším obrázkom a stala sa kulisou v mnohých filmoch. OUARZAZATE – zachovalá kasba TAOURIT. MARRAKÉŠ – perla Orientu. Objavíme miestnosti paláca BAHIA, židovská štvrť MELLAH a mešita KOUTUBIA. Námestie mŕtvych, šamani, a rozprávači starých príbehov.

9.-10. deň:

ESSAOUIRA. Modro-biele uličky, nekončiace sa trhy, portugalská pevnosť so stovkami čajok, veľký výber grilovaných rýb. Prímorské mesto SAFI – preslávené výrobou keramiky a mesto EL JADIDA (UNESCO). Presun do mesta Casablanca a odlet do Viedne.

 

Trasa zájazdu:

Casablanca – Rabat – Meknes – Fés – Midelt – Erg Chebbi – Ouarzazate – Marrakes – Essaouira – Safi – El Jadida

CENA OD 1330 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch vo dvojlôžkových izbách s raňajkami, komplet prenajatú klimatizovanú dopravu, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Stravu (okrem raňajok), vstupy, jazdu na džípoch 4 × 4 na Saharu, bakšiš, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 190 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

MAROKO

Dobrodružstvo stredovekého Orientu
Cena od 1330€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X