Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Afrika

MAROKO

Dobrodružstvo stredovekého Orientu

MAROKO

MAROKO

CENA OD 1330 €

Náročnosť:
KRAJINA
Maroko
Rozprávkový Marrakéš a Casablanca. Maroko, to nie sú len piesočné duny Sahary, jazda na ťavách a púštne oázy, ale aj majestátne pohorie Atlas ponúkajúce panoramatické výhľady na rozmanitú marockú krajinu. To všetko doplnené stredovekými medinami a trhmi.
Termíny
OBJEDNAŤ

28.03.2019 - 06.04.2019
NA VYŽIADANIE! len 5 dní dovolenky
1360 €
27.08.2019 - 05.09.2019
len 7 dní dovolenky
1330 €
13.09.2019 - 22.09.2019
len 7 dní dovolenky
1330 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch v dvojlôžkových izbách s raňajkami, komplet prenajatú klimatizovanú dopravu/, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Jedna z najdostupnejších afrických krajín lákajúca kráľovskými mestami a bohatým kultúrnym dedičstvom.

 

  • Krajina obkolesená morom so širokými plážami a ďalekými vodami oceánu na dohľad?
  • Horúci piesok suchých púští, striedajúci mohutné pohoria Atlasu?
  • Rímske pamiatky v Afrike a mestá ako vystrihnuté zo 17. storočia?
  • Rozprávkovo orientálna atmosféra, bez toho, aby ste Áziu vôbec navštívili?
  • S CK Victory Travel je možné aj toto!

 

Program zájazdu

 
1.-2.deň:

CASABLANCA. Mešita kráľa HASANA II. s najvyšším minaretom sveta. RABAT. Navštívime hrobku kráľa Mohammeda V. Nedostavaný MINARET HASSANÉ a výhľady na mesto. Za mohutnými kamennými hradbami pevnosti sa skrývajú pitoreskné uličky natreté modrou a bielou farbou s andalúzskou záhradou.

3.-4.deň:

Kráľovský FÉZ. Túlali ste sa už v stredovekom labyrinte, ktorý pozostával z viac než 9 000 uličiek? MEDINA FÉS-EL BÁLI. KRÁĽOVSKÝ PALÁC plný ornamentov. MEKNÉS. Jeho návštevou skompletizujeme všetky štyri kráľovské mesta Maroka.

5.-6.deň:

Cez mesto MIDELT. Pred nami je „deň v zajatí zlatistého piesku“. SAHARA. Nasadneme na džípy a navštívime oázy roztrúsené na horizonte. Využite aj vy možnosť výletu do púšte na ťavách! Výstup na najvyššiu dunu – ERG CHEBBI a naša noc na Sahare.

7.-8.deň:

POHORIE ATLAS. Kasba AIT-BEN HADDOU patrí k najznámejším obrázkom a stala sa kulisou v mnohých filmoch. OUARZAZATE – zachovalá kasba TAOURIT. MARRAKÉŠ – perla Orientu. Objavíme miestnosti paláca BAHIA, židovská štvrť MELLAH a mešita KOUTUBIA. Námestie mŕtvych, šamani, a rozprávači starých príbehov.

9.-10. deň:

ESSAOUIRA. Modro-biele uličky, nekončiace trhy, portugalská pevnosť so stovkami čajok, veľký výber grilovaných rýb. Prímorské mesto SAFI – presláveného výrobou keramiky a mesto EL JADIDA (UNESCO). Presun do Casablanca a odlet do Viedne.

 

Trasa zájazdu:

Casablanca – Rabat – Meknes – Fés – Midelt – Erg Chebbi – Ouarzazate – Marrakes – Essaouira – Safi – El Jadida

CENA OD 1330 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch v dvojlôžkových izbách s raňajkami, komplet prenajatú klimatizovanú dopravu/, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Stravu (okrem raňajok), vstupy, jazdu na džípoch 4×4 na Saharu, bakšiš, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 190 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

MAROKO

Dobrodružstvo stredovekého Orientu
Cena od 1330€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X