Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Afrika

MAROKO

Dobrodružstvo stredovekého Orientu

MAROKO

MAROKO

CENA OD 1330 €

Náročnosť:
KRAJINA
Maroko
Rozprávkový Marrakéš a Casablanca. Maroko, to nie sú len piesočné duny Sahary, jazda na ťavách a púštne oázy, ale aj majestátne pohorie Atlas ponúkajúce panoramatické výhľady na rozmanitú marockú krajinu. To všetko doplnené stredovekými medinami a trhmi.
Termíny
OBJEDNAŤ

28.03.2019 - 06.04.2019
NA VYŽIADANIE! len 5 dní dovolenky
1360 €
27.08.2019 - 05.09.2019
len 7 dní dovolenky
1330 €
13.09.2019 - 22.09.2019
len 7 dní dovolenky
1330 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch v dvojlôžkových izbách s raňajkami, komplet prenajatú klimatizovanú dopravu/, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Jedna z najdostupnejších afrických krajín lákajúca kráľovskými mestami a bohatým kultúrnym dedičstvom.

 

  • Krajina obkolesená morom so širokými plážami a ďalekými vodami oceánu na dohľad?
  • Horúci piesok suchých púští, striedajúci mohutné pohoria Atlasu?
  • Rímske pamiatky v Afrike a mestá ako vystrihnuté zo 17. storočia?
  • Rozprávkovo orientálna atmosféra, bez toho, aby ste Áziu vôbec navštívili?
  • S CK Victory Travel je možné aj toto!

 

Program zájazdu

 
1.-2.deň:

CASABLANCA. Mešita kráľa HASANA II. s najvyšším minaretom sveta. RABAT. Navštívime hrobku kráľa Mohammeda V. Nedostavaný MINARET HASSANÉ a výhľady na mesto. Za mohutnými kamennými hradbami pevnosti sa skrývajú pitoreskné uličky natreté modrou a bielou farbou s andalúzskou záhradou.

3.-4.deň:

Kráľovský FÉZ. Túlali ste sa už v stredovekom labyrinte, ktorý pozostával z viac než 9 000 uličiek? MEDINA FÉS-EL BÁLI. KRÁĽOVSKÝ PALÁC plný ornamentov. MEKNÉS. Jeho návštevou skompletizujeme všetky štyri kráľovské mesta Maroka.

5.-6.deň:

Cez mesto MIDELT. Pred nami je „deň v zajatí zlatistého piesku“. SAHARA. Nasadneme na džípy a navštívime oázy roztrúsené na horizonte. Využite aj vy možnosť výletu do púšte na ťavách! Výstup na najvyššiu dunu – ERG CHEBBI a naša noc na Sahare.

7.-8.deň:

POHORIE ATLAS. Kasba AIT-BEN HADDOU patrí k najznámejším obrázkom a stala sa kulisou v mnohých filmoch. OUARZAZATE – zachovalá kasba TAOURIT. MARRAKÉŠ – perla Orientu. Objavíme miestnosti paláca BAHIA, židovská štvrť MELLAH a mešita KOUTUBIA. Námestie mŕtvych, šamani, a rozprávači starých príbehov.

9.-10. deň:

ESSAOUIRA. Modro-biele uličky, nekončiace trhy, portugalská pevnosť so stovkami čajok, veľký výber grilovaných rýb. Prímorské mesto SAFI – presláveného výrobou keramiky a mesto EL JADIDA (UNESCO). Presun do Casablanca a odlet do Viedne.

 

Trasa zájazdu:

Casablanca – Rabat – Meknes – Fés – Midelt – Erg Chebbi – Ouarzazate – Marrakes – Essaouira – Safi – El Jadida

CENA OD 1330 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch v dvojlôžkových izbách s raňajkami, komplet prenajatú klimatizovanú dopravu/, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Stravu (okrem raňajok), vstupy, jazdu na džípoch 4×4 na Saharu, bakšiš, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 190 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

MAROKO

Dobrodružstvo stredovekého Orientu
Cena od 1330€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X