Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Ázia

MALDIVY S DOROTOU NVOTOVOU

Luxusná plavba snov

MALDIVY S DOROTOU NVOTOVOU

MALDIVY S DOROTOU NVOTOVOU

CENA OD 2770 €

Náročnosť:
KRAJINA
Maldivy
Komfortný relax a aktívny oddych na palube jachty - cenovo dostupný luxus. Nechajte vaše zmysly zaplaviť tyrkysovo modrou! Dobrodružstvo poznania miestnych ostrovov, biele panenské pláže, šnorchlovanie a potápanie. Zažite s nami to najlepšie, čo exotické Maldivy ponúkajú! Možnosť odletu z Viedne alebo Košíc.

Termíny
OBJEDNAŤ

02.03.2018 - 11.03.2018
len 7 dní dovolenky
2770 €
24.08.2018 - 02.09.2018
len 5 dní dovolenky
2770 €
Cena zahŕňa

Slovenský sprievodca - Dorota Nvotová, miestnych sprievodcov, medzinárodnú letenku, miestnu dopravu, ubytovanie na jachte Azalea Cruise v dvojmiestnej štandardnej kajute s vlastnou kúpeľnou a toaletou, plná penzia, káva, čaj, voda, pohár vína k večeri, výbava na šnorchlovanie, kvalitný program, poistenie CK voči insolventnosti. Rovnaká cena pri voľbe odletu z Viedne alebo priamo z Košíc

Popis zájazdu

Vaša súkromná cesta do raja – jachtou na tri najkrajšie atoly – romantika, zábava a nádherný podmorský svet.

 

  • Životný zážitok!
  • Plavba snov je kombinácia luxusu a poznávania tých najkrajších atolov, panenských pláží s bielym pieskom, tyrkysového mora a unikátneho podmorského sveta.
  • Naša jachta je veľká a stabilná.
  • Plavíme sa zväčša na kľudnom mori.
  • Ak neobsedíte na zadku na jednej pláži, ak nechcete byť skutočne každý deň na jednom mieste, milujete šnorchlovanie alebo potápanie a podmorský svet, máte radi dobré jedlo a víno, a chcete si dať zaplaviť zmysly tyrkysovou farbou, potom je toto váš výber.

 

Program zájazdu:

1. – 2. deň:

Odlet z Viedne alebo Košíc, prílet do hlavného mesta súostrovia Maldív – Male, na ostrove Hulhulé. Transfer a nalodenie sa na luxusnú jachtu – Azalea Cruise www.azaleacruise.com

3. – 8. deň:

Spoznávanie najkrajších pláží a lagún planéty na 3 rôznych atoloch.Žiadne jedovaté zvieratá! Raj pre zaľúbencov aj rodiny s deťmi. Pikniky, plážový volejbal, romantické prechádzky. Dobré jedlo a víno. Jachta má 9 dvojmiestnych kajút, zmestíme sa sem 18-ti. K dispozícii je bar, reštaurácia, 2 opaľovacie paluby s jacuzzi a vodným golfom, detský kútik, malá loďka na výlety do lagún a prístavov. Vodné športy – skútre, „banán“, kolesá, vodné lyže – to všetko máme so sebou a kedykoľvek sa chcete vyšantiť, môžete. Tiež sa dozviete viac o histórii a politickom kontexte života na súostroví, spoznáte autentickú kultúru a dedinky domácich Maldivčanov. Popri nás sa plaví aj sprievodná loď s kyslíkovými bombami a kompletnou potápačskou výbavou. Možnosť skúšobných ponorov alebo absolvovanie kompletného potápačského kurzu. Certifikovaný PADI inštruktor priamo na palube. Vystopujeme Manty obrovské aj Žraloka veľrybieho. Toto je naozaj životný zážitok – málokedy sa stretne dobrodružstvo s komfortom v takejto unikátnej podobe. Môžete zobrať aj rodinu s deťmi, a popritom sa potápať a ”blbnúť“.

9. – 10. deň:

Presun na letisko v Male. Návšteva miestnej mešity Hukuru Miskiiy s minaretom a sultánskeho parku v bývalom prezidentskom paláci. Nákup suvenírov a odlet do Viedne alebo Košíc. Transfer z letiska Viedeň do Bratislavy a Trnavy.

SEPTEMBER – Veľmi špeciálny termín!: šnorchlovanie alebo potápanie so stovkami Mánt obrovských. Ich „veľké stretnutie“ sa deje len raz do roka na jedinom mieste na Maldivách – a my sa tam budeme plaviť!

Trasa zájazdu:

Maldivy

CENA OD 2770 € ZAHŔŇA
Slovenský sprievodca - Dorota Nvotová, miestnych sprievodcov, medzinárodnú letenku, miestnu dopravu, ubytovanie na jachte Azalea Cruise v dvojmiestnej štandardnej kajute s vlastnou kúpeľnou a toaletou, plná penzia, káva, čaj, voda, pohár vína k večeri, výbava na šnorchlovanie, kvalitný program, poistenie CK voči insolventnosti. Rovnaká cena pri voľbe odletu z Viedne alebo priamo z Košíc
CENA NEZAHŔŇA
Povinné príplatky, víza, stravu, vstupné, poistenie lieč. nákladov, fakultatívne výlety, nápoje okrem uvedených, vodné športy, potápanie, jeden ponor stojí 55 USD ak máte základný PADI kurz a preukaz. Ak nemáte, môžete si ho spraviť s kvalifikovaným PADI inštruktorom priamo na palube.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 1500 Eur Za ubytovanie na osobu v Junior suite: 500 Eur Za ubytovanie pre dve osoby v Master Suite: 6000 Eur
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
V našich kajutách nie je možná prístelka. Pre deti do 2 r. je ubytovanie zdarma, vo veku 2-11 rokov, platia polovicu ceny, ak s rodičmi zdieľajú izbu a posteľ. Pokiaľ chcete pre dieťa vlastnú posteľ, bude platiť plnú cenu a bude v inej kajute. My môžeme zariadiť, aby to bola hneď tá susedná. SEPTEMBER - Veľmi špeciálny termín!:  šnorchlovanie alebo potápanie so stovkami Mánt obrovských. Ich „veľké stretnutie“ sa deje len raz do roka na jedinom mieste na Maldivách – a my sa tam budeme plaviť!

MALDIVY S DOROTOU NVOTOVOU

Luxusná plavba snov
Cena od 2770€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X