Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Ázia

LOMBOK, GILI, BALI, JÁVA

Vaša cesta spirituality

LOMBOK, GILI, BALI, JÁVA

LOMBOK, GILI, BALI, JÁVA

CENA OD 2540 €

Náročnosť:
KRAJINA
Indonézia
Poďte s nami uletieť, hlbšie spoznať sami seba a upokojiť si dušu. Cvičte s nami jogu, meditujte pri východe a západe slnka s po slovensky hovoriacou sprievodkyňou, certifikovanou Joga inštruktorkou Marcelou, ktorá sa beznádejne zamilovala do Indonézie a bude jej potešením zdieľať s Vami svoje poznanie.
Termíny
OBJEDNAŤ

27.04.2019 - 13.05.2019
len 9 dní dovolenky
2740 €
08.11.2019 - 24.11.2019
len 11 dní dovolenky
2540 €
Cena zahŕňa

Sprievodcu CK Victory Travel – špecialistu na danú oblasť – certifikovanú Joga inštruktorku, miestnych sprievodcov na vybraných miestach, medzinárodnú letenku, dopravu klimatizovaným autobusom, prenajatú prepravu, let na trase JAKARTA – MATARAM(LOMBOK), presun loďou SENGIGI-GILI, presun loďou GILI-AMED(BALI) ubytovanie v hoteloch s raňajkami, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti. Let na trase BALI-JOGJAKARTA, let na trase JOGJAKARTA – JAKARTA.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DCIM108GOPRO

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Popis zájazdu

Joga zájazd

 

  • Osloboďte sa od všednosti, uniknite pred problémami vašich dní a objavte čarovnú Indonéziu, krajinu s viac ako 17 500 ostrovmi, ktoré obýva 230 miliónov krásnych ľudí.
  • Práve tu žijú najšťastnejší ľudia sveta (podľa prieskumu v roku 2013).
  • Len tu nájdete až šesť oficiálne uznaných náboženstiev (islam, protestantizmus, hinduizmus, rímsky katolicizmus, budhizmus  a konfucianizmus).
  • Spoločným a najrozšírenejším náboženstvom je však úsmev.
  • Spoznajte s nami krajinu magických východov a západov slnka, divokých sopiek, vodopádov, bieleho piesku, modrej vody, kvetov, ovocia, ryže… veľa ryže.
  • Ukážeme vám krásnu a rozmanitú kultúru, ktorá sa mení z ostrova po ostrov, bujnú vegetáciu a čudesné zvieratá.
  • Vyskúšame si tradičné remeslá, uvaríme prvé indonézske dobroty, pozrieme sa do rušných miest, tradičných dedín, ochutnáme čerstvo uloveného kraba za 2 eurá na divokej pláži Jávy, vylezieme na sopku, necháme sa schladiť vodopádom a doprajeme si zaslúžený oddych na najgýčovejšej pláži, akú ste kedy videli.
  • Je nemožné napísať, čo všetko Vás v Indonézii čaká.
  • Je to krajina, ktorú musíte milovať a už nikdy na ňu nezabudnete.
  • A to všetko so neskutočne charizmatickou slovenskou sprievodkyňou žijúcou na Bali niekoľko rokov, plynulo ovládajúcou miestny jazyk a joga inštruktorkou v jednej osobe.

 

Program zájazdu

1. – 3. deň:

Odlet z Viedne do JAKARTY. Krátkym vnútroštátnym letom sa presunieme na ostrov LOMBOK. Po náročnej ceste si zaslúžime úvodné dva dni plné krásnych pláží a relaxu. Regenerácia, akú nám môžu závidieť. Budeme sa pohybovať po južnej časti ostrova, kde pri západe slnka spoločne pocítime účinky prvej jogy. Navštívime tiež tradičnú „Sasak“ dedinku SADE.

4. deň:

Po rannom cvičení presun na sever ostrova na úpätie sopky RINJANI, ktorá je so svojimi 3 726 m druhým najvyšším vulkánom krajiny. Cestou návšteva tradičných dediniek a výroby tkaných textílií. Prehliadka vodopádov a čarovnej prírody. Ubytovanie v prímorskom mestečku SENGIGI.

5.- 6. deň:

Presun zo SENGIGI na ostrov GILI AIR. Jeden z 3 mini ostrovov patriacich k ostrovu LOMBOK s obvodom 5 km. Miesto bez áut, motoriek, hotový raj! Jedinou možnosťou je presun peši, na bicykli alebo kočom. Nádherné miesto, gýčové pohľady na tyrkysovú vodu a biely piesok. Pravidelná joga pri východe a západe slnka nebude chýbať. Ubytovanie v jednom z početných bungalovov na pláži. Možnosť individuálnych výletov na ďalšie dva ostrovy(tzv. Island hoping). Vyskúšajte šnorchlovanie, jazdu koni, prenajmite si bicykel.

7.-8. deň:

Transport rýchloloďou na ostrov BALI, do mesta AMED na severe ostrova. Rozsiahla pláž s tmavým sopečným pieskom, nádherné výhľady akoby z iného sveta! Ubytovanie na útese s výhľadom na oceán. Joga na tomto mieste je priam transcendentálnym zážitkom! Nasledujúcu noc presun na východ ostrova Jáva k sopečnému jazeru Kawah IJEN, známeho ako „Blue fire crater“. Preslávil sa z BBC a National Geographic dokumentov. Dvojhodinový nočný výstup na vrchol (2 799 m n. m). Neuveriteľne zážitkový východ slnka. Návrat na Bali.

9.-10. deň:

Krásne mesto UBUD a okolie, najkrajšie ryžové terasové polia na svete, zapísané v UNESCO, hinduistické chrámy a dediny plné zručných umelcov. Návšteva KINTAMANI, miesta, odkiaľ sa nám naskytne pohľad priamo na sopku. Ubud je jednoznačne centrom jogy a spirituality na Bali. Mesto preslávené z filmu „Jedz, modli sa a miluj“. Večerný presun do rušného centra KUTA BALI.

11.- 12. deň:

Juh ostrova. Ubytovanie v luxusnom hoteli v meste KUTA, kde je centrum dovolenkárov na Bali. Bary, diskotéky, dobré nákupy, to všetko vystriedame romantikou surferskej oblasti BUKIT, plážami ULUWATU, PADANG PADANG, BALANGAN plus joga pri západe slnka. Navštívime aj najfotogenickejší hinduistický chrám ostrova – TANAH LOT postavený na skale vyčnievajúcej z mora.

13-15. deň:

Letecký presun do milej, vtipnej, magickej, tradičnej, umeleckej… JOGJAKARTY na Jáve. Prehliadka sultánskeho paláca, vodného paláca a samotného mesta. Večer si pozrieme tradičné predstavenia jávskeho tieňového divadla – WAYANG KULIT a prejdeme sa po „Champs-Elysées“ Indonézie – po ulici MARLIOBORO. Nasledujúci deň celodenný výlet k najznámejším a historicky najvýznamnejším chrámom dvoch významných náboženstiev juhovýchodnej Ázie hinduizmu PRAMBANAN a budhizmu BOROBUDUR. Tento chrám predstavuje budhistickú víziu kozmu vytesanú do kameňa, začínajúcu každodenným životom a špirálovito postupujúcu nahor do Nirvány – budhistického neba. Prechod popod sopku Merapi, návšteva lávovej cesty. Poobedie venujeme rovnako významnému hinduistickému chrámu Prambanan. Možnosť fakultatívneho výletu k plážam INDICKÉHO OCEÁNU, s fantastickými scenériami a jedným z najčerstvejších a najlepšie pripravených sea food Indonézie.

16. – 17. deň:

Odlet do JAKARTY a medzinárodný let spať domov s novou energiou z nezabudnuteľnej dovolenky.

 

Trasa zájazdu:

 

CENA OD 2540 € ZAHŔŇA
Sprievodcu CK Victory Travel – špecialistu na danú oblasť – certifikovanú Joga inštruktorku, miestnych sprievodcov na vybraných miestach, medzinárodnú letenku, dopravu klimatizovaným autobusom, prenajatú prepravu, let na trase JAKARTA – MATARAM(LOMBOK), presun loďou SENGIGI-GILI, presun loďou GILI-AMED(BALI) ubytovanie v hoteloch s raňajkami, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti. Let na trase BALI-JOGJAKARTA, let na trase JOGJAKARTA – JAKARTA.
CENA NEZAHŔŇA
Víza, vstupné, stravu, fakultatívne výlety, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 490 EUR
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Predchádzajúce skúsenosti s Jogou nie sú potrebné. Zájazd je možné absolvovať aj bez nutnosti zapájať sa do cvičenia.

LOMBOK, GILI, BALI, JÁVA

Vaša cesta spirituality
Cena od 2540€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X