Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Amerika

KUBA – KLASICKÝ OKRUH

Ostrov slobody a nádeje

KUBA – KLASICKÝ OKRUH

KUBA – KLASICKÝ OKRUH

CENA OD 1899 €

Náročnosť:
KRAJINA
Kuba
Polpenzia počas zájazdu, 4* hotel v Havane (alebo casas particulares) a 4* hotel All Inclusive na Varadere. Skupina do 25 osôb! ALL INCLUSIVE na najkrajšej kubánskej pláži Guardalavaca. Kuba ako ju poznáme už veľa rokov. Západy slnka nad ostrovom roznecujúcim iracionálne vášne celého sveta pre nás budú odmenou. Poznávacie zájazdy na Kubu v tomto rozsahu sme začali organizovať ako prvá slovenská CK!

Termíny
OBJEDNAŤ

17.03.2020 - 01.04.2020
VYPREDANÉ!
1950 €
01.05.2020 - 16.05.2020
len 9 dní dovolenky
1899 €
18.10.2020 - 02.11.2020
len 11 dní dovolenky
1950 €
08.11.2020 - 23.11.2020
len 10 dní dovolenky
1950 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom, 5x ALL INCLUSIVE, polpenzia počas celého zájazdu okrem Havany, 4* hotel v Havane s raňajkami alebo ubytovanie v súkromí v tzv. casas particulares, 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere, dopravu prenajatým pohodlným klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Najbohatší program na Slovensku za super cenu!

 

  • Kabaret Tropicana, cigary, kubánsky rum, najkrajšie pláže a éterická salsa.
  • Západy slnka nad ostrovom roznecujúcim iracionálne vášne celého sveta nám budú odmenou.
  • Viva La Cuba!

 

Program zájazdu

 
1. – 3 deň:

Prílet do LA HAVANA. Vysnívaná Kuba! Veľkolepé centrum mesta pod patronátom UNESCO s elegantnými bulvármi a so zaujímavými múzeami. Najkrajšie námestia koloniálnej Havany – Plaza de la Catedral, Plaza de Armas, Plaza Vieja, Plaza de San Francisco. Vôňa najlepších cigár na svete a bar BODEGUITA. Havana Vieja a Centro Havana. Nadšení pionieri a úžasné americké veterány. Čínska štvrť, Capitolio a bohato zdobený interiér Hotela NACIONAL. Najznámejšia promenáda Karibiku Malecón a Námestie revolúcie s pamätníkom Josého Martího. Odchod podmorským tunelom na druhú stranu havanského zálivu k pevnosti Morro a Cabaňa s nádherným výhľadom na mesto. Prehliadka štvrtí Miramar a Siboney. Dáte sa zlákať na najokázalejší kabaret sveta s dlhonohými tanečnicami – slávna Tropicana?

4. deň:

Odchod do najzápadnejšej provincie PINAR DEL RÍO – provincia, kde sa pestuje najkvalitnejší tabak na svete. Ekologická LAS TERRAZAS, ochutnávka miestnej kávy. Krátka zástavka vo VIÑALES a vápencové kopce MOGOTES. Neskorší obed v dedinke s ukážkou balenia typických kubánskych cigár. Návšteva tabakového polička a domu, kde sa tabak suší, spracováva sa, a prednášky pestovateľa tabaku, ktorý nám ochotne odpovie na naše otázky.  Návrat do Havany.

5.-6. deň:

Mesto CIENFUEGOS (UNESCO), kde sa zastavíme a urobíme si krátku prehliadku. Jedno z najstarších miest Kuby – TRINIDAD, ktoré je tiež pod patronátom UNESCO. Prehliadka mesta s jedinečnou atmosférou a perfektne zachovaným stredom mesta. Nákup suvenírov na miestnom trhovisku a návšteva baru La Canchanchara. Fakultatívny výlet katamaránom na ostrov CAYO BLANCO, nedotknutý ostrov v Karibskom mori, s potápaním sa pri koralovom útese s húfmi pestrofarebných rýb a s obedom na bielej pláži. Dokonalý zážitok!

7.-9. deň:  

Presun do tretieho najväčšieho mesta Kuby, Camagüey (UNESCO). Prehliadka mesta na bicitaxi, návšteva galérie kubánskych známych umelcov a večer sa zabavíme v Casa dela Trova s tradičnou hudbou. Presun do SANTIAGO DE CUBA – najkaribskejšie mesto celej Kuby. Práve v tomto meste sa začala kubánska revolúcia! Srdce mesta Parque Céspedes, katedrála a Námestie revolúcie. Večer návšteva Casa de Abuelos s tradičnou  hudbou a s možnosťou tanca. Vedeli ste, že Santiago je miestom najlepšieho rumu? Cintorín sv. Ifigénie – miesto posledného odpočinku Fidela Castra, ako aj iných velikánov Kuby. Castillo del Morro – pevnosť na kopci s nádherným výhľadom na Karibské more. GUARDALAVACA. Najkrajšie pláže podľa Kubáncov sú práve tu! Ubytovanie na pobreží Atlantiku a dokonalý oddych pri brehoch tyrkysového raja. A opäť All inclusive!

10.-12 deň: 

Oddych na plážach v Guardalavaca. Odchod do SANTA CLARA. Legendárne revolucionárske mesto s famóznym mauzóleom a so sochou najslávnejšieho hrdinu Ernesta Che Guevaru. Tu si na počesť slávneho Che, zanôtime slávnu pieseň „Hasta siempre, comandante“ od  Carlosa Pueblu. Noc v Santa Clara.

13.-16 deň:

Odchod na VARADERO a ubytovanie vo 4* hoteli s programom ALL INCLUSIVE. Super oddych! Koniec zájazdu je v znamení odpočinku na svetoznámych plážach Varadera. Pre záujemcov zabezpečíme výlet – osviežujúce okúpanie sa v krištáľovo priezračnej vode v jaskyni CUEVA DE SATURNO. Cestou na letisko sa zastavíme na 110 metrov vysokom moste Bacunayagua, ktorý nám poskytne úžasné výhľady na krajinu, neďaleko mesta Matanzas. Odlet a prílet do Viedne.

 

Trasa zájazdu

Havana – Pinar del Rio – Cienfuegos – Trinidad – Camaguey – Santiago de Cuba – Guardalavaca – Santa Clara – Varadero

CENA OD 1899 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom, 5x ALL INCLUSIVE, polpenzia počas celého zájazdu okrem Havany, 4* hotel v Havane s raňajkami alebo ubytovanie v súkromí v tzv. casas particulares, 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere, dopravu prenajatým pohodlným klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Víza – zabezpečíme Vám ich na počkanie (30 €), fakultatívny výlet katamaránom na ostrov Cayo Blanco s obedom (40 €), vstupy do pamiatok podľa programu (50 €), povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 450 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Šetríme Vašu peňaženku počas celého zájazdu, okrem raňajok, sme zahrnuli do ceny aj večere. Poznávacie zájazdy na Kubu v tomto rozsahu sme začali organizovať ako prvá slovenská CK. 4* hotel VARADERO BARCELÓ ARENAS BLANCAS s ALL INCLUSIVE (príp. iný 4* hotel na Varadere) sme zahrnuli do ceny. Preto si dôkladne porovnajte programy iných cestovných agentúr, kde je zväčša bežným pravidlom, že si vyššiu kategóriu hotela klient pripláca.

KUBA – KLASICKÝ OKRUH

Ostrov slobody a nádeje
Cena od 1899€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X