Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Amerika

KOSTARIKA

„PURA VIDA“ BOHATÉHO POBREŽIA

KOSTARIKA

KOSTARIKA

CENA OD 1800 €

Náročnosť:
KRAJINA
Kostarika
Chránia svoje pralesy - zelenú džungľu, panenské pláže, bio-plantáže aj horské vulkány. Turizmus je vždy „environmentálne zodpovedný“ a popri tom autentický aj bezpečne adrenalínový. Prvá krajina na svete ktorá zrušila armádu už v roku 1949 a financie presunula do školstva, ochrany prírody a rozvoja turistického ruchu. Vychutnáme si všetky aktivity ktoré krajina ponúka a oddýchneme v all inclusive rezorte na panenskom pobreží Pacifiku.
Termíny
OBJEDNAŤ

09.03.2019 - 17.03.2019
len 5 dní dovolenky
1800 €
27.04.2019 - 05.05.2019
len 4 dni dovolenky
1995 €
26.10.2019 - 03.11.2019
len 4 dni dovolenky
1800 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestnych sprievodcov, ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v San Jose a Arenal a 4* all inclusive na pláži, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Objavte bezpečné a ekologické adrenalínové dobrodružstvo a spoznajte s nami krásy zelenej krajiny.

 

  • Poďte sa s nami pozrieť, ako má vyzerať eko-turizmus v praxi – na sopke, v horúcich prameňoch, na rieke, v pralese aj na pobreží.
  • Kostarika Vás dostane a po našom bohatom programe dobrodružstva a poznania pochopíte slogan krajiny.
  • Nebude treba viac, len dve slová – PURA VIDA.

 

Program zájazdu:

1. – 2. deň:

Odlet z Viedne a prílet do hlavného mesta Kostariky – San José. Transfer klimatizovaným autobusom do nášho komfortného hotela v centre mesta. Po prehliadke mesta a návšteve zaujímavého múzea zlata pokračujeme v ceste do horskej oblasti La Fortuna s prekrásnymi výhľadmi na vulkán Arenal.

3. – 4. deň:

Kostarika produkuje ekologickým spôsobom kávu fantastickej chute a arómy. Zastávka na kávovej plantáži, kde sa dozviete všetko o pestovaní kávy a niečo z procesu jej spracovania si budete môcť aj vyskúšať. Obed na eko-farme. Večerný pohľad na hviezdy a siluetu sopky z vášho horúceho bazéna. Oddych a kúpanie v termálnych bazénoch v hoteli Arenal Paraiso s výhľadom na sopku. Možnosť prechádzky alebo menšej túry – treku v tropickom pralese, jazdy na koni. Pokračujeme v ceste na pobrežie a cestou absolvujeme program na visutých mostoch. Je to bezpečná zábava, počas ktorej pozorujete zvieratá a poschodia hmlového tropického pralesa z úplne inej perspektívy, z mosta zaveseného uprostred konárov vo výške niekoľko desiatok metrov nad zemou. Pokračujeme v ceste na pobrežie, ubytovanie, oddych na pláži a užívanie si služieb all inclisive.

5. – 7. deň:

Váš 4* hotel so službami All inclusive má príjemnú polohu na Playa Langosta a krásne výhľady na Tichý oceán. Izby sú vybavené TV, minibarom, kávovarom. Môžete využívať bazén a dva bary, spa, telocvičňu, volejbalové ihrisko a tenisové kurty. Z aktivít je v ponuke rybačka, kajakovanie a šnorchlovanie. Z fakultatívnych výletov určite odporúčame celodenný výlet ZIPP LINE. Je to najdlhšia dvojitá paralelná ZIPP line v Kostarike vybudovaná podľa ACCT štandardov a ponúka bezpečnú adrenalínovú zábavu v krásnom prírodnom prostredí. Ohrozené a chránené druhy zvierat – jaguáre, opice, tukany, motýlia aj botanická záhrada ako na dlani. Odporúčame tiež poldenné „safari“ – plavbu raftom na rieke s pozorovaním tukanov, opíc, krokodílov. Určite sa Vám zapáči aj výlet na katamarane spojený so šnorchlovaním, kedy môžete obdivovať krásy podmorského sveta a pri plavbe je šanca pozorovať delfíny, manty a možno aj veľryby.

8. – 9. deň:

Posledné dúšky atmosféry nádhernej Kostariky, presun na letisko, odlet do Európy a príchod domov.

Trasa zájazdu:

San Jose – Arenal – Playa Langosta – San Jose

CENA OD 1800 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestnych sprievodcov, ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v San Jose a Arenal a 4* all inclusive na pláži, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety, stravu okrem uvedenej, vstupy, povinné príplatky, vstup a výstup z krajiny, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu 280 eur.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

KOSTARIKA

„PURA VIDA“ BOHATÉHO POBREŽIA
Cena od 1800€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X