Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Ázia

JOGA NA BALI

S profesionálnou cvičiteľkou

JOGA NA BALI

JOGA NA BALI

CENA OD 1579 €

Náročnosť:
KRAJINA
Indonézia
Poďte s nami uletieť, hlbšie spoznať sami seba a upokojiť si dušu. Cvičte jogu, meditujte pri východe a západe slnka s našou skvelou sprievodkyňou, certifikovanou Joga inštruktorkou Marcelou, ktorá sa beznádejne zamilovala do Indonézie a bude jej potešením zdieľať s Vami svoje poznanie.
Termíny
OBJEDNAŤ

09.04.2019 - 21.04.2019
len 8 dní dovolenky
1679 €
20.10.2019 - 01.11.2019
len 9 dní dovolenky
1579 €
Cena zahŕňa

Medzinárodné letenky, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v 4-hviezdičkovom hoteli s raňajkami, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, alebo minibusom, výlety na rybí trh, do dediny Jimbaran, kde nájdeme aj skvelé sea food reštaurácie, výlet na magickú pláž na juhu ostrova a chrám ULUWATU, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Popis zájazdu

Doprajte si dovolenku snov, poznávanie, relax a jogu na ostrove bohov.

 

  • Aktívne poznávanie, čo pohladí vašu myseľ a dá oddýchnuť telu tým najprirodzenejším spôsobom.
  • Zažite magické znovuspojenie s vaším telom prostredníctvom jogy alebo utíšte svoju myseľ vďaka meditáciám.
  • Vhodné aj pre začiatočníkov.
  • Okrem toho zažijeme úžasné obrady a rituály ostrovanov.
  • Vône, zvuky a atmosféru magického Bali nevieme do tohto opisu dostať, musíte to zažiť na vlastnej koži.
  • Paláce, posvätné miesta a chrámy balijského hinduizmu.
  • Nevídané! Nádherná tropická príroda, terasové ryžové políčka zapísané v UNESCO, jedinečná kultúra, skvelí a priateľskí domorodci.
  • Výnimočne chutná a lacná kuchyňa.
  • Najkrajšie pláže ostrova, skvelé masáže a aktívny oddych.
  • A to všetko s charizmatickou slovenskou sprievodkyňou žijúcou na Bali niekoľko rokov, plynulo ovládajúcou miestny jazyk a joga inštruktorkou v jednej osobe.

 

Program zájazdu

1. – 2. deň:

Odlet z Viedne a prílet na BALI. Našou základňou bude fantastické CANGGU, srdce jógy, kvalitných masáží, zdravého jedla ale aj raj surferov s tými najviac cool podnikmi a barmi. S našou sprievodkyňou cvičíme jógu počas celého pobytu.

3. – 4. deň:

Zoznámite sa s históriou ostrova a zasvätíme vás do jeho z tajomných rituálov a zvykov. Povieme si, prečo je dôležité ekologické správanie a dáme si príklady z ostrova. Uvedomelý, alebo zodpovedný turizmus je naša filozofia. Čerstvé tropické ovocie, aké ste možno ešte neochutnali, si môžete dať hneď po exotickej masáži priamo na pláži. Ako novinku vám v cene zájazdu ponúkame aj dva výlety. Prvým je cesta do malej dedinky KEDONGANAN s prehliadkou typického rybieho trhu. Uvítacia večera priamo na pláži – mimo ceny výletu. Ďalším je výlet na krásnu pláž na juhu ostrova a k hinduistickému chrámu ULUWATU. Prehliadku chrámu na útesoch pri západe slnka v neustálej spoločnosti posvätných opíc zavŕšia záujemci predstavením rituálneho tanca KECAK. Poradie jednotlivých výletov a fakultatívnych výletov sa môže meniť.
5. – 6. deň:

Privstaneme si na ranné meditácie a pretiahneme si kosti skvelou jogou. V ďalšie dni si buď doprajeme voľný program, kúpanie a relax na pláži, alebo absolvujeme fantastické fakultatívne výlety po ostrove. Pre záujemcov ranný presun do chrámu TANAH LOT, jeden z najznámejších hinduistických svätostánkov ostrova. Cesta pomedzi nádherné ryžové políčka. Najfotogenickejší chrám ostrova umiestnený na skale v oceáne. Presun do centra balijského umenia – mestečka UBUD. Okrem jeho prehliadky absolvujeme aj návštevu tradičného trhu. Návšteva chrámu MONKEY FOREST, umiestneného v pralese plnom posvätných opíc a tých najbizarnejších kamenných zobrazení balijských bohov. Na čo slúžia tajomné masky používané pri posvätných rituáloch? Povieme si. O tom, že Bali je skutočne ostrov sopečného pôvodu, nás presvedčí aj výlet k najväčšiemu a najposvätnejšiemu chrámu ostrova Bali – PURA BESAKIH. Presun cez hory do dedinky KINTAMANI. Zdoláme prevýšenie cca 1 200 metrov. Nádherný panoramatický výhľad na sopku GUNUNG BATUR a na jazero DANAU BATUR. Navštívime aj farmu na pestovanie najkvalitnejšej cibetkovej kávy, ktorú môžeme aj ochutnať. Návrat do hotela v Canggu.

7. – 13. deň:

Voľno na pláži, alebo dobrodružný fakultatívny výlet na severné pobrežie ostrova. Až pri meste SINGARAJA, v oblasti LOVINA, sa prejdeme po čiernom piesku sopečného pôvodu. A ak nám bude šťastena naklonená, uvidíme aj delfínov. Využite možnosť terapie v bazéne s týmito s úžasnými tvormi! Kúpanie v horúcich prameňoch uprostred pralesa v posvätnom termálnom kúpalisku umiestnenom priamo v nádhernom a fotogenickom chráme nám bude zaslúženou odmenou. Panoramatická cesta krížom cez ostrov. Po prehliadke chrámu na jazere DANAU BRATAN sa vydáme cestou cez malé, turizmom nezasiahnuté, dedinky. Zastavíme sa aj na miestnom trhu, kde si doplníme zásoby šťavnatého, sladkého ovocia. Návrat na hotel v Canggu vo večerných hodinách. V ďalších dňoch možnosť rôznych fakultatívnych výletov, pričom mnohé z nich ponúkame ako jediná CK v strednej Európe! Len málo ľudí pozná Bali tak, ako my. Určite si nenechajte ujsť jeden z najkrajších raftingov sveta priamo kaňonom tropického pralesa, alebo 30 kilometrov dlhý zjazd na bicykloch z pod sopky, cez nádherne prírodné scenérie, autentické a turizmom nezasiahnuté dediny. Ak ste milovníkmi potápania, alebo to chcete vyskúšať, toto je ten správny čas! Vaši sprievodcovia sú aj certifikovanými potápačmi a poradia vám tie najkrajšie miesta. Využite unikátnu možnosť blízkeho stretnutia s mantami obrovskými, rybami Mola Mola, alebo len obdivujte nádherné koralové steny. Ponúkame Vám aj možnosť výstupu na sopku, alebo návštevu TOP monumentov na ostrove Jáva – BOROBUDUR a PRAMBANÁN, s návštevou lávovej cesty pod sopkou Merapi. Najlepšie využité dva týždne, aké sme si mohli dopriať! Poďte na Bali s Victory Travel a zažijete to, čo Vám iné CK nedokážu ani slúbiť! Odlet do Viedne.

Ak však máte dosť dní dovolenky, opýtajte sa v našej kancelárii na možnosť predĺženia zájazdu. Z Bali nebudete chcieť odísť.

 

Trasa zájazdu

Denpasar – Jimbaran – Tanah Lot – Ubud – Singaraja – Kintamani – Besakih

CENA OD 1579 € ZAHŔŇA
Medzinárodné letenky, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v 4-hviezdičkovom hoteli s raňajkami, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, alebo minibusom, výlety na rybí trh, do dediny Jimbaran, kde nájdeme aj skvelé sea food reštaurácie, výlet na magickú pláž na juhu ostrova a chrám ULUWATU, organizačné zabezpečenie víz, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Víza, fakultatívne výlety, stravu, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 290 €, pri zmene na kvalitnejší 4*hotel - 710 €, pri zmene na 5* hotel - 2990 €.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Príplatok za 4-hviezdičkový hotel: 355 €/osoba v dvojlôžkovej izbe/pobyt. Príplatok za špičkový a luxusný 5-hviezdičkový hotel: 1495 €/osoba v dvojlôžkovej izbe/pobyt.

JOGA NA BALI

S profesionálnou cvičiteľkou
Cena od 1579€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X