Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Amerika

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO

Ostrovmi Karibiku

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO

CENA OD 3795 € 3785 €

Náročnosť:
KRAJINA
Barbados
Curaçao
Dominika
Guadeloupe
Svätá Lucia
Trinidad a Tobago
Sedem úžasných a rozmanitých ostrovov Karibiku. Piesčité biele pláže, bujné tropické pralesy, sopky, rozoklané údolia a pokojné zátoky. Perfektný rum, morské plody, tance calypso a soca. Najprepracovanejší program Karibiku na česko-slovenskom trhu!
Termíny
OBJEDNAŤ

28.04.2018 - 12.05.2018
len 8 dní dovolenky
3795 €
27.10.2018 - 10.11.2018
len 9 dní dovolenky
3785 €3795 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v hoteloch, dopravu (minibusmi, loďou, džípmi), všetky trajekty medzi ostrovmi, všetky lety medzi ostrovmi, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Prepracovaný zájazd, vďaka ktorému sa budete v Karibiku cítiť ako v raji.

 

  • Prechod cez Parc National de la Guadaloupe na úvod zájazdu odhalí to naj, čo tento ostrov ponúka.
  • Najkrajšie smaragdové jazero na Dominiku – Perlu Karibiku, či pláže Les Salines na Martiniku.
  • Neobídeme ani najromantickejší ostrov – Sv. Lucia.
  • Uvidíme endemického papagája Amazoňana mnohofarebného?
  • Barbados a Trinidad nás privítajú svojimi plážami a chutnou gastronómiou.
  • Pričom vyvrcholením na záver bude určite holandský ostrov Curaçao.

 

Program zájazdu

 
1.-3.deň:

Odlet z Viedne a prílet na ostrov GUADALOUPE. Route de la Traversée a náš prechod Parc National de la Guadaloupe. Vodopády CASCADE AUX ECREVISSES a výborný obed v prístave Pointe a Pitre. Ranný odchod trajektom na DOMINIKU, nazývanú aj perlou Karibiku. Príchod do hlavného mesta Roseau, prehliadka a čaká nás najkrajší Národný park na ostrove, NP MORNE TROIS PITONS (UNESCO). Vychádzka ku Smaragdovému jazierku, najkrajšiemu na Dominike.

4.-5.deň:

NP CABRITS a anglická pevnosť FORT SHIRLEY. Možnosť kúpania sa na pláži alebo stredne náročný trek k Boiling Lake. Poobedný trajekt na ostrov MARTINIK. Jedinečný ostrov, ktorý veľmi dlho odolával francúzskej vláde.

6.-7.deň:

Celodenná krásna cesta na sever ostrova, kde naším hlavným cieľom bude bývalé hlavné mesto SAINT-PIERRE, ktoré bolo zničené v roku 1902 a z tridsaťtisíc obyvateľov prežil iba jediný… Route de la Trace, cesta bujnou tropickou prírodou, dažďovými lesmi a papradím. Výlet k Soľnému jazeru a na pláže Les Salines patriace k najkrajším plážam sveta. Ranný odchod trajektom na ostrov SVÄTEJ LUCIE. Doobedňajší príchod na ostrov, ktorý je považovaný za najromantickejší. Prehliadka hlavného mesta CASTRIES a odchod na sever do NP PIGEON ISLAND. Prechádzka po rozvalinách pevnosti FORT RODNEY a hlavná pevnosť RODNEY HILL. Návrat do Castries.

8.-9.deň:

Juh ostrova Svätá Lucia a jeho duchovné centrum v meste SOUFRIERE. Bahenné sopky a mesačná krajina, napriek tomu sme stále v karibskom raji! MALGRETOUT a zabudnutý kus nádhernej karibskej prírody. Vodopád PITONS a nocľah v Soufriere. Uvidíme práve tu symbol a endemit Svätej Lucie, krásneho papagája Amazoňana mnohofarebného? Odlet na famózny Barbados. Prehliadka hlavného mesta BRIDGETOWN (UNESCO) a návšteva fabriky na rum MOUNT GAY.

10.-12.deň:

BARBADOS. V tento deň si naplno vychutnáte prenádherné pláže s bielym pieskom a ochutnáte miestne špeciality, ako je sendvič s lietajúcou rybou, cou-cou či jug-jug. Odlet na ostrov TRINIDAD. Prílet do PORT OF SPAIN a návšteva močiarov vtáčej rezervácie CARONI, v ktorých určite uvidíme symbol Trinidadu, národného vtáka ibisa červeného. Nocľah v Port of Spain.

13.-15.deň:

Hlavná atrakcia Trinidadu, najväčšie asfaltové jazero na svete – PITCH LAKE. Topánky si zoberieme do ruky a bosí sa prejdeme po surovom prírodnom asfalte, ktorého sa tu denne vyťaží viac ako tristo ton! Odlet na holandský ostrov CURAÇAO. Prehliadka exkluzívneho koloniálneho hlavného mesta WILLEMSTAD, ktoré je vďaka svojej koloniálnej architektúre zaslúžene pod patronátom UNESCO. Odlet do Európy a návrat domov.

 

Trasa zájazdu

Guadeloupe – Dominika – Martinik – Svätá Lucia – Barbados – Trinidad a Tobago – Curacao

CENA OD 3785 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v hoteloch, dopravu (minibusmi, loďou, džípmi), všetky trajekty medzi ostrovmi, všetky lety medzi ostrovmi, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Vstupy, stravu, povinné príplatky, poistenie lieč. nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 650 EUR
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO

Ostrovmi Karibiku
Cena od 3785€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X