Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Ázia

FULLMOON V THAJSKU

Bangkok a Koh Phangan

FULLMOON V THAJSKU

FULLMOON V THAJSKU

CENA OD 699 €

Náročnosť:
KRAJINA
Thajsko
Aspoň raz za život! Prvá Fullmoon párty na ostrove Koh Phangan sa konala už v roku 1983. Odvtedy je vyhľadávaným cieľom cestovateľov z celého sveta. Ostrov však ponúka aj oveľa viac – nádherné biele pláže, kajakovanie v azúrových lagúnach národného parku či šnorchlovanie nad koralovými záhradami. Chrámy a spiritualita dravého Bangkoku odštartujú náš skvelý trip do thajského zálivu.

Termíny
OBJEDNAŤ

04.03.2020 - 13.03.2020
len 8 dní dovolenky
699 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, presun prenajatou dopravou z letiska na hotel v Bangkoku, presun klimatizovaným autobusom na trase Bangkok – Surat Thani, presun loďou na ostrov Koh Phangan a naspäť, prehliadku miest, ubytovanie v dvojlôžkových izbách s raňajkami, kvalitný sprievodný program, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Dravý a spirituálny Bangkok, slnko, palmy a legendárna párty pri splne mesiaca na rajskom ostrove Koh Phangan.

 

  • Tie najkrajšie pláže tropického ostrova Koh Phangan, spiritualita chrámov budhistického Bangkoku, a  legendárna Fullmoon párty na pláži Haad Rin.
  • Spoznajte rozmanité Thajsko so všetkým, čo k nemu patrí!

 

Program zájazdu

 
1. – 2. deň:

Odlet z VIEDNE do BANGKOKU, do temperamentného veľkomesta plného vnemov všetkých druhov, ktoré zaútočia na naše zmysly. Spoznáme miesto, kde sa šialený nočný život, zábava a alkohol stretáva s vôňou vonných tyčiniek všadeprítomných chrámov budhizmu. Pojem pouličná kuchyňa tu naberá úplne nové rozmery. Pôjdete sa pozrieť aj na zakázané vystúpenia do nemravných štvrtí, aby ste spoznali všetky tváre divokého Bangkoku? Zoznamovanie sa s históriou hrdého Thajského kráľovstva začneme výletom na tradičné plávajúce trhy, ktoré nám priblížia, ako mesto vyzeralo v časoch, keď väčšinu dnešných ciest tvorili malé vodné kanále.

3. – 4. deň:

Návšteva bývalého hlavného mesta Thajského kráľovstva – AYUTTHAYA (fakultatívne) je vzácnym pohľadom do čias najväčšieho rozkvetu Siamskej ríše. Zamilovali ste sa do fantastickej thajskej kuchyne? Ponúkame možnosť absolvovať kurz varenia thajských špecialít, aby ste si ich doma vedeli pripraviť aj sami! Navštívime dominanty Bangkoku, perly nádhernej, bohato zdobenej thajskej architektúry: Majestátny Kráľovský palác s chrámom WAT PHRA KAEW ukrývajúcim najposvätnejšie zobrazenie boha – sochu smaragdového Budhu a WAT PHO, najstarší chrám Bangkoku s najväčšou sochou ležiaceho Budhu sveta a porozprávame si o živote princa Siddhārtha Gautama. Presun pohodlným nočným autobusom do Surat Thani a následný presun loďou na ostrov Koh Phangan.

5. – 6 deň:

Vitajte v raji s názvom KOH PHANGAN! Naplno sa odovzdáme ničnerobeniu a užívame si slnko, piesočné pláže a fantastickú thajskú kuchyňu. Konečne sme pri mori a môžeme si dopriať to najlepšie z čerstvých morských plodov. Už ste sa vozili na slonoch? V Thajsku by ste to mali vyskúšať, slony sú tu totiž posvätné zvieratá a miestni sa k nim podľa toho aj patrične správajú. Prechádzka tropickým palmovým lesom na chrbte nádherného obra s drsnou kožou nám ponúkne krásne výhľady na Baan Thapong záliv, na čínsky chrám a na zelené údolia ostrova. Presúvame sa na pláž Haad Rin, kde nás večer čaká FULL MOON PÁRTY. Deň venujeme oslave života a večer spoločne pripíjame na náš krásny trip. Divoká noc pod veľkým guľatým mesiacom sa končí až vítaním slnka.

7. – 8. deň:

S dobrodružnými záujemcami sa na prenajatých skútroch povozíme zelenou palmovou krajinkou a preskúmame tie najkrajšie pláže a vodopády ostrova. Zastávky na čerstvý kokosový orech a ovocie sú neodmysliteľnou súčasťou nášho roadtripu. Možnosť absolvovať celodenný fakultatívny výlet do národného parku ANGTHONG, čo v preklade znamená „Zlatá miska“. Súostrovie tvorené 42 chránenými vápencovými ostrovmi s dramatickými skalnými formáciami vyrastajúcimi z mora a s nádhernými plážami s bielym pieskom jemným ako múka – rajské scenérie také typické pre Thajsko! Možnosť kajakovania v azúrových lagúnach, šnorchlovania nad koralovými záhradami, či krátkeho trekingu ku skrytým jaskyniam s nádhernými výhľadmi na okolie.

9. – 10. deň:

Presun do Bangkoku a odlet do Viedne.

 

Trasa zájazdu

Bangkok – Surat Thani – Koh Phangan – Angthong – Bangkok

CENA OD 699 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, presun prenajatou dopravou z letiska na hotel v Bangkoku, presun klimatizovaným autobusom na trase Bangkok – Surat Thani, presun loďou na ostrov Koh Phangan a naspäť, prehliadku miest, ubytovanie v dvojlôžkových izbách s raňajkami, kvalitný sprievodný program, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety, stravu okrem uvedenej, vstupné, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 300 € Možnosť príplatku za prelet na trase Bangkok – Koh Samui, Koh Samui – Bangkok namiesto autobusovej dopravy.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Povinné príplatky: 350€

FULLMOON V THAJSKU

Bangkok a Koh Phangan
Cena od 699€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X