Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Ázia

FLORES, KOMODO, LOMBOK, GILI, BALI

OSTROVNÉ DOBRODRUŽSTVO

FLORES, KOMODO, LOMBOK, GILI, BALI

FLORES, KOMODO, LOMBOK, GILI, BALI

CENA OD 2300 €

Náročnosť:
KRAJINA
Indonézia
Stopujeme Varany komodské. Šnorchlujeme s korytnačkami. Nocujeme u domorodcov v horskej dedinke na konci sveta. Vystúpime na druhú najvyššiu sopku krajiny – super výhľad z 3 726m.n.m. Plavíme sa na vlastnej lodi pomedzi tropické ostrovčeky. Oddychujeme na panenských plážach bez turistov.
Termíny
OBJEDNAŤ

01.08.2019 - 17.08.2019
len 12 dní dovolenky
2300 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL plynulo hovoriaceho indonézsky, miestnych sprievodcov podľa potreby, ubytovanie s raňajkami v hoteloch a bungalovoch, dopravu mikrobusom, prenajatou loďou, rýchločlnom, všetky vstupy a poplatky do NP na Komodo a Rinca, trek k Varanom,do dediny Waerebo, kvalitný program, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Objavte v sebe pocit nadšenia z objavovania

 

od 500 € menej ako konkurencia

 

  • Trek záhradami korenín, plantážami kávovníkov, kakaovníkov a tropickou džungľou.
  • Miestny sprievodca nám všetko porozpráva o Varanovi komodskom, ktorý je opradený mnohými mýtmi.
  • V domorodej dedine sa dozvieme všetko o perlách.

 

Program zájazdu:

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne, prílet do DENPASARU na Bali. Skvelá zoznamovacia večera, kvalitné ubytovanie.

3. – 5.deň:

Krátky prelet s výhľadmi – na ostrov FLORES, prístav LABUAN BAJO. Dobrodružná jazda prenajatým špeciálne upraveným nákladiakom do oblasti etnika Mengarajcov. Asfalt vystrieda štrk a prach, presun je náročný. Okolo krásne ryžové políčka. Prespíme skromne u miestneho učiteľa, dozvieme sa ako sa študuje „na konci sveta“. Nenosíme sladkosti ale ceruzky, časopisy, podporíme miestnu kultúru. Trek záhradami korenín, plantážami kávovníkov, kakaovníkov a tropickou džungľou do dedinky WAE REBO, kam nevedie cesta, len horský chodník. Jedinečná architektúra tradičných domov, autentické rituály. Prespíme u domácixh, pri svetle olejových lámp budeme filozofovať o živote, spievať. Váš sprievodca hovorí plynule po indonézsky a tak vám preloží čokoľvek vás bude zaujímať.

6. – 7. deň:

Vyrážame z prístavu LABUAN BAJO, loď máme iba pre seba. Kotvíme pri najkrajších plážach, šnorchlujeme s pestrofarebnými rybkami. Je PANTAI MERAH s ružovkastým pieskom najkrajšia pláž sveta? V národnom parku na ostrovoch RINCA a KOMODO stopujeme vodných byvolov aj najväčších jašterov na planéte. Varan komodský je opradený mnohými mýtmi, miestny sprievodca nám všetko porozpráva a dbá na našu bezpečnosť. V domorodej dedine sa dozvieme všetko o perlách, kúpou podporíme domácich lovcov. Noc na lodi, nulový svetelný smog, prekrásna nočná obloha.

8. – 11.deň:

PRELET na ostrov LOMBOK. Presun do horskej dedinky, ubytovanie. Podľa kondície si môžete zvoliť túru pralesom k vodopádom, výstup do krátera alebo na vrchol druhej najvyššej indonézskej sopky. Podľa výberu budete nocovať v komforných bungalovoch alebo jednu/ dve noci v stane. Okúpeme sa v jazere aj v horúcich prameňoch. Pozor na drzé opice! Stany, spacáky, výstroj aj jedlo nám nesú skúsení nosiči, miestni horskí sprievodcovia a vy si môžete užívať ich „all inclusive“ služby. Viete ako chutia palacinku vo vrcholovom tábore s výhľadom na kráterové jazero? Výstup na vrchol RINJANY vo výške 3 726m.n.m. je náročný ale verte, že tá námaha za to stojí! Panoramatický zostup do SENARU a presun do prístavu, odkiaľ sa iba za pár minút dostaneme člnom na jeden z rajských ostrovčekov GILI.

12. – 14. deň:

GILI TRAWANGAN, MENO, AIR – možnosť výletu lodičkou s preskleným dnom, šnorchlovanie v koralových záhradách, snáď opäť aj s Karetami obrovskými. Možnosť zážitkového potápania. Ochutnáte čerstvo pripravené barakudy alebo krevety? Nádherné západy slnka, užívame pohodu.

15. – 17.deň:

Vďaka presunu RÝCHLOČLNOM na ostrov BALI nám zostane čas na poznávanie hinduistických balijských chrámov alebo oddych a masáže na najznámejšej pláži KUTA či nočný život a nákupy. Ak zvolíte celodenný výlet, očarí vás umelecké mesto UBUD, tajomný OPIČÍ LES a CHRÁM, KRÁĽOVSKÝ PALÁC, terasovité ryžové políčka pod ochranou UNESCO. Večerné predstavenie tradičného tanca Kecak na chráme ULU WATU. Zážitkami nabitý program zrekapitulujme pri romantickom osvetlení a exotickej večeri na pláži JIMBARAN. Odlet z Bali a prílet do Európy.

Trasa zájazdu:

Denpasar ( Bali) – Labuan Bajo – Wae Rebo – Komodo – Rinca – Labuan Bajo – Mataram (Lombok) – Rinjany – Gili – Denpasar

CENA OD 2300 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL plynulo hovoriaceho indonézsky, miestnych sprievodcov podľa potreby, ubytovanie s raňajkami v hoteloch a bungalovoch, dopravu mikrobusom, prenajatou loďou, rýchločlnom, všetky vstupy a poplatky do NP na Komodo a Rinca, trek k Varanom,do dediny Waerebo, kvalitný program, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Povinné príplatky, bakšišné, stravu okrem raňajok, poistenie liečebných nákladov, fakultatívne výlety, Prelet Z Bali na Flores(120€) a z Floresu na Lombok (100 €), Výstup s výbavou na stanovanie a plná penzia počas výstupu na Rinjany(100€).
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 200 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

FLORES, KOMODO, LOMBOK, GILI, BALI

OSTROVNÉ DOBRODRUŽSTVO
Cena od 2300€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X