Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Oceánia

CESTA OKOLO SVETA

Najlepšia cena na trhu! 22 dní života, 21 dní z kalendára a 13 dní dovolenky

CESTA OKOLO SVETA

CESTA OKOLO SVETA

CENA OD 6000 €

Náročnosť:
KRAJINA
Austrália
Nový Zéland
Japonsko
Thajsko
Francúzska Polynézia
Čile
Svet je nádherný! Doprajte si autentické zážitky! Vaše chuťové poháriky sa tešia na množstvo exotických jedál, vaše uši na množstvo hudby... Niekedy nie je čas vypočuť si celý album. Niekedy je fajn vypočuť si výberovku od vášho obľúbeného DJa. Tak je to aj s touto cestou. Tu je naša výberovka. Kluby, bary, ľudia, pamiatky, jedlá... Kokteil vôní. Intenzívne dobrodružstvo poznania. V exkluzívne malej skupine – Cesta okolo sveta. Ak ste na niektorom z miest v programe už boli – poďte sa pozrieť, čo sa zmenilo a dať si drink vo Vašom obľúbenom bare.

Termíny
OBJEDNAŤ

23.04.2019 - 13.05.2019
len 13 dní dovolenky
6000 €
Cena zahŕňa

Medzinárodná letenka, prelety, ubytovanie s raňajkami v 3* alebo 4* hoteloch, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom a letiskové transfery, kvalitný program, poistenie CK voči insolventnosti. Slovensky hovoriaci sprievodca CK VICTORY TRAVEL a miestny sprievodcovia podľa potreby.

Popis zájazdu

! Na TAHITI prejdeme DÁTUMOVÚ HRANICU a získame deň naviac!

Prečo by sme sa vracali? Pôjdeme stále ďalej a spravíme VEĽKÝ OKRUH PLANÉTOU ZEM.

 

  • Doprajte si – aspoň raz život obleťte zemeguľu!
  • Keď už ste u protinožcov – bližšie ako domov máte do Polynézie.
  • Odtiaľ je len na skok na koniec sveta k tajomným sochám Veľkonočného ostrova a zrazu je najbližší kontinent Amerika.
  • Intenzívne poznávanie aj pohoda a relax – CESTA OKOLO SVETA S CK VICTORY TRAVEL za najlepšiu cenu na trhu.

 

Program zájazdu:

 

1. – 4. deň:

Odlet z EURÓPY a prílet do ÁZIE. Víta nás hlavné mesto THAJSKA – BANGKOK. Skvelé kluby a bary. Prehliadka Kráľovského paláca, autentická aj turistická atmosféra na ulici Khao San. Nemravný „ženský cirkus“ v štvrti Pat Pong vykompenzujeme duchovnom v budhistických chrámoch. Ochutnáte to najlepšie tropické ovocie na plávajúcich trhoch, možnosť návštevy „kobrej show“. Necháme sa rozmaznávať ázijskou pohostinnosťou a masážami. Dokonalá aklimatizácia, pokojná budhistická nálada. Jet leg je za nami a pred nami intenzívny program. Prelet do TOKIA.

5. – 8. deň:

JAPONSKO – krajina vychádzajúceho slnka je iná ako všetko, čo ste doteraz zažili. TOKIO – šintoistická svätyňa Meidži Džingú, tokijská Champs-Élysées v Omoto Sanno. Cez Dúhový Most do Odaiba s najkrajším výhľadom na Tokio. Cesta šinkanzenom do meste ÓSAKA. Elektrotechnické aj gastromické centrum krajiny. Vyhliadka zo Sky building, rušná trieda Dótomburi. Povieme si o samurajoch a nindža bojovníkoch. Výlet do KJOTO. Návšteva najkrajších chrámov, záhrady, sochy, bambusové lesy, sakury. Štvrť gejší.

Prelet z ÁZIE do AUSTRÁLIE.

9. – 12. deň:

Víta nás SYDNEY. V najznámejšom meste najmenšieho kontinentu si doprajeme najkrajšie výhľady na prístav Darling, zastavíme sa vo svetoznámom akváriu. Slávna budova Opery a nezabudnuteľný most Harbour Bridge. Celodenný výlet do národného parku Blue Mountains, pod ochranou UNESCO. Cestou k nemu sa pristavíme v Olympijskom parku. Po jeho návšteve sa už ocitáme na mnohých krásnych miestach vytvorených prírodou, medzi ktorými vynikajú najmä Tri sestry. Prečo získali takéto zaujímavé pomenovanie? Povieme si na mieste. Aboridžinci. Vôňa eukalyptov, vodopády KATOOMBA. Klokany aj koaly. Do Sydney sa vrátime štýlovo na palube lode, ktorá nás dovezie priamo do prístavu vedľa Opery. Posledný deň využijeme na nákup suvenírov, relax a kúpanie na známej Bondi pláži.

Prelet na NOVÝ ZÉLAND. Bývalé hlavné mesto AUCKLAND si pozrieme z najvyššej stavby na južnej pologuli – zo Sky Tower. Presunieme sa do oblasti ROTORUA, kde žije najväčšia komunita Maorov. Zatancujeme si s nimi Haka? Filmové scenérie a „hobitie“ domčeky.

Odlet do OCEÁNIE.

13. – 15. deň:

Prílet do magickej francúzskej POLYNÉZIE, na ostrov TAHITI, do PAPEETE. Preletíme DÁTUMOVÚ HRANICU a získame deň naviac! Práve tento deň naviac zachránil stávku Phileasa Fogga vo Verneho knihe Cesta okolo sveta za 80 dní. Rušný trh, pešia prechádzka mestom. Na MOOREA si naplno vychutnáme rozprávkovú flóru a čaro tropického ostrova. Záujemcovia si prejdú cez ananásové plantáže a COOKOVU zátoku. Možnosť bicyklovania, šnorchlovania či potápania s rajami aj žralokmi. Oddych v raji.

Prelet na koniec sveta – VEĽKONOČNÝ OSTROV.

16. – 19. deň:

RAPA NUI  alebo VEĽKONOČNÝ OSTROV. Odtiaľto je jedinou viditeľnou pevninou Mesiac! Navštívime to najzaujímavejšie na severe, západe aj na východnom pobreží. Návšteva kultového miesta ORONGO a zaplavený kráter sopky RANO KAU. Skalné steny AHU VINAPU. Turistická HANGAROA. Kráter PUNA PAU a lávová jaskyňa PAHU. Sedem nádherných sôch moai v AHU AKIVI – sú jediné, ktoré sú vo vnútrozemí a hľadia k oceánu. Najfotografovanejšie AHU.

Prelet do JUŽNEJ AMERIKY.

20. – 21./22. deň:

Hlavné mesto SANTIAGO DE CHILE bude pre nás návratom do modernej civilizácie. Skvelé stejky a víno. Bohémska štvrť Bellavista. Prezidentský palác, Námestie Ústavy so sochou zvrhnutého prezidenta Allendeho, PLAZA DE ARMAS s úžasnou katedrálou. Lanovkou sa vyvezieme na kopec SAN CRISTÓBAL, kde si užijeme výhľady na mesto pod Andami.

Večerný let do EURÓPY a prílet do Viedne nasledujúci deň.
 

Trasa zájazdu:

VIEDEŇ – BANGKOK – TOKIO – OSAKA – SYDNEY – AUCKLAND – TAHITI – MOOREA – VEĽKONOČNÝ OSTROV – SANTIAGO DE CHILE – VIEDEŇ

CENA OD 6000 € ZAHŔŇA
Medzinárodná letenka, prelety, ubytovanie s raňajkami v 3* alebo 4* hoteloch, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom a letiskové transfery, kvalitný program, poistenie CK voči insolventnosti. Slovensky hovoriaci sprievodca CK VICTORY TRAVEL a miestny sprievodcovia podľa potreby.
CENA NEZAHŔŇA
Povinné príplatky, víza, bakšišné, stravu okrem raňajok, vstupné, poistenie lieč. nákladov, fakultatívne výlety
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 1 500 €.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

CESTA OKOLO SVETA

Najlepšia cena na trhu! 22 dní života, 21 dní z kalendára a 13 dní dovolenky
Cena od 6000€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X