Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Ázia

BALI

Ostrov bohov

BALI

BALI

CENA OD 1119 €

Náročnosť:
KRAJINA
Indonézia
Ostrov bohov. Toto pomenovanie si Bali rozhodne plne zaslúži. Mágia a mystika každodenných rituálov domorodcov, ktoré si podrobne vysvetlíme, strieda nádherná príroda. Široká škála odtieňov zelenej farby na terasovitých ryžových políčkach, aké ste zatiaľ ešte nevideli. K tomu sopky podnecujúce naše vedomie k prirodzenému rešpektu a samozrejme, pláže, motorky, surfing, rafting a mnoho iného!
Termíny
OBJEDNAŤ

11.03.2019 - 23.03.2019
NA VYŽIADANIE! len 10 dní dovolenky
1119 €
26.03.2019 - 07.04.2019
len 9 dní dovolenky
1219 €
26.04.2019 - 08.05.2019
len 7 dní dovolenkySGL
1219 €
09.09.2019 - 21.09.2019
len 10 dní dovolenky
1119 €
05.11.2019 - 17.11.2019
len 9 dní dovolenky
1119 €
Cena zahŕňa

Medzinárodné letenky, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v 3 – 5-hviezdičkovom hoteli (podľa vášho výberu) s raňajkami, ak nie je v programe uvedené inak, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Popis zájazdu

Spoznajte raj na zemi na jednom z najkrajších tropických ostrovov

 

  • Úžasné obrady a rituály ostrovanov a dych berúca krása Bali.
  • Paláce, posvätné miesta a chrámy balijského hinduizmu.
  • Spoznáme neuveriteľnú zručnosť umelcov na druhej strane zemegule a domov si odnesieme krásne a hodnotné suveníry.
  • Nádherná tropická príroda, terasovité ryžové políčka, jedinečná kultúra, skvelí a priateľskí domorodci.
  • Výnimočne chutná a lacná kuchyňa.
  • Najkrajšie pláže ostrova, relaxačné masáže a aktívny oddych. Dokonalá kombinácia dobrodružstva, poznávania a oddychu pri mori a oceáne.
  • Skvelý slovenský sprievodca poznajúci Bali ako rodnú zem, plynulo ovládajúci miestny jazyk

 

Program zájazdu

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne, aby sme si po prílete do hlavného mesta indonézskeho ostrova BALI – DENPASARU, oddýchli po ceste v kvalitnom hoteli.

3. – 4. deň:

Zoznámime sa s históriou ostrova a zasvätíme vás do jeho tajomných rituálov. Čerstvé tropické ovocie, aké ste možno ešte neochutnali, si môžete vychutnať hneď po exotickej masáži priamo na pláži. Fakultatívny presun do malej dedinky KEDONGANAN s prehliadkou typického rybieho trhu dá znať, že sme na ostrove. Uvítacia večera priamo na pláži. Ďalší deň si doprajeme voľný program, kúpanie a relax na pláži. V podvečerných hodinách fakultatívny výlet k hinduistickému chrámu ULUWATU. Prehliadku chrámu na útesoch pri západe slnka v neustálej spoločnosti posvätných opíc zavŕšime predstavením rituálneho tanca KECAK.

5. – 6. deň:

Pre záujemcov ranný presun do chrámu TANAH LOT, jedného z najznámejších hinduistických svätostánkov ostrova. Cesta pomedzi nádherné ryžové políčka. Najfotogenickejší chrám ostrova umiestnený na skale v oceáne. Presun do centra balijského umenia – mestečka UBUD. Okrem jeho prehliadky absolvujeme aj návštevu tradičného trhu. Návšteva chrámu MONKEY FOREST, umiestneného v pralese plnom posvätných opíc a tých najbizarnejších kamenných zobrazení balijských bohov. Zaručený pocit „Indiana Jonesa“ prechádzajúceho džungľou. Na čo slúžia tajomné masky používané pri posvätných rituáloch? Povieme si. Sošky a magické predmety získate vďaka Vášmu sprievodcovi, ovládajúcemu miestny jazyk, za naozaj nízke ceny. Návrat do hotela v Kute. Že Bali je skutočne ostrov sopečného pôvodu, presvedčí aj presun k sopečnému jazeru DANAU BATUR do dedinky KINTAMANI. Zdoláme prevýšenie cca 1 200 metrov. Nádherný panoramatický výhľad na sopku GUNUNG BATUR a na jazero veru zato stojí! Na záver návšteva najväčšieho chrámu ostrova Bali – PURA BESAKIH. Návrat do hotela v Kute.

7. – 13. deň:

Voľno na pláži, alebo dobrodružný fakultatívny výlet na severné pobrežie ostrova. Až pri meste SINGARAJA, v oblasti LOVINA, sa konečne prejdeme po čiernom piesku sopečného pôvodu. A ak nám bude šťastena naklonená, uvidíme aj delfínov. Využite možnosť terapie v bazéne s týmito s úžasnými tvormi! Kúpanie v horúcich prameňoch uprostred pralesa v posvätnom termálnom kúpalisku umiestnenom priamo v nádhernom a fotogenickom chráme nám bude zaslúženou odmenou. Cestou späť panoramatická cesta krížom cez ostrov. Po prehliadke chrámu na jazere DANAU BRATAN sa vydáme cestou cez malé, turizmom nezasiahnuté, dedinky. Zastavíme aj na miestnom trhu, kde si doplníme zásoby šťavnatého, sladkého ovocia. Návrat na hotel v Kute vo večerných hodinách. V ďalších dňoch možnosť mnohých fakultatívnych výletov, ako napríklad rafting priamo kaňonom tropického pralesa, výlet na sopku BROMO na ostrove Jáva, návšteva TOP monumentov BOROBUDUR a PRAMBANÁN a pod… Najlepšie využité dva týždne, aké sme si mohli dopriať! Odlet do Viedne, prílet domov nasledujúci deň.

Trasa zájazdu

Denpasar – Jimbaran – Tanah Lot – Ubud – Singaraja – Kintamani – Besakih

CENA OD 1119 € ZAHŔŇA
Medzinárodné letenky, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, ubytovanie v 3 – 5-hviezdičkovom hoteli (podľa vášho výberu) s raňajkami, ak nie je v programe uvedené inak, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívne výlety – rybí trh, dedina Jimbaran, skvelé sea food reštaurácie – 10 €, ULUWATU – 30 €, TANAH LOT a UBUD – 50 €, KINTAMANI, DANAU BATUR, BESAKIH – 50 €, LOVINA + okolité chrámy: 50 €. Ceny ostatných možných fakultatívnych výletov poskytne sprievodca na zájazde, stravu, vstupy, povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 380 € - 3* hotel/510 € - 4*hotel/710 € - 5* hotel.
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
Príplatok za 4-hviezdičkový hotel (Harris, alebo podobný): 255 €/osoba v dvojlôžkovej izbe/pobyt. Príplatok za špičkový a luxusný 5-hviezdičkový hotel (KUTA PARADISO, alebo podobný): 355 €/osoba v dvojlôžkovej izbe/pobyt.

BALI

Ostrov bohov
Cena od 1119€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X