Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Ázia

BALI PRE VAŠE DETI

Joga s deťmi

BALI PRE VAŠE DETI

BALI PRE VAŠE DETI

CENA OD 2299 €

Náročnosť:
KRAJINA
Indonézia
Ostrov bohov, ktorý si tento prívlastok plne zaslúži, pozitívna energia, nádherná príroda, skvelí ľudia. Ideálne prostredie pre vaše deti na prežitie magických a nezabudnuteľných okamihov spolu s denným precvičovaním základov jogy a neustálym precvičovaním konverzácie v anglickom jazyku. Pre rodičov odporúčame počas Veľkej noci absolvovať zájazd Bali – Ostrov bohov v identickom termíne.

Termíny
OBJEDNAŤ

22.02.2019 - 03.03.2019
jarné prázdniny, 10 dní
2299 €
16.04.2019 - 28.04.2019
veľkonočné prázdniny, 13 dní
2599 €
06.08.2019 - 18.08.2019
letné prázdniny, 13 dní
2499 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel, vychovávateľku a certifikovanú joga učiteľku pre deti, miestneho sprievodcu a vychovávateľa, ubytovanie vo vilovom rezorte s plnou penziou, prenajatú dopravu klimatizovaným mikrobusom, kvalitný sprievodný program, všetky vstupy, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Luxusný táborový pobyt pre deti spojený s cvičením jogy s profesionálnou cvičiteľkou. Primárne v anglickom jazyku.

 

  • Neuveriteľný zážitok na Ostrove bohov! Šťastie je cieľom, rozvoj silnej osobnosti, fyzickej sily a upokojenie mysle je metódou.
  • Dych berúca krása ostrova Bali je ideálnym prostredím pre deti na všestranný rozvoj osobnosti, pričom mnoho času venujeme aj zábave a oddychu.
  • Nádherná tropická príroda, terasovité ryžové políčka, jedinečná kultúra, skvelí a priateľskí domorodci.
  • Najkrajšie pláže ostrova, aktívny oddych. Certifikovaná učiteľka jogy pre deti s bohatými skúsenosťami.
  • Slovensky hovoriaci vychovávateľ a jeden domorodý sprievodca. Nechajte svoje deti komunikovať v anglickom jazyku a zlepšiť ich komunikačné schopnosti.
  • Harmonický vývoj osobnosti detí je našou prioritou!
  • Maximálny počet 8 detí – odporúčame pre deti od 10 rokov. Možnosť zabezpečenia programu so slovenským sprievodcom pre rodičov detí v rovnakom termíne (bližšie informácie na vyžiadanie).
  • Kvalitná strava.

 

Deti v pubertálnom veku prechádzajú veľkými zmenami. Ich hormóny sa pretekajú, pričom sa deti v tomto období musia vysporiadať s náročnými skúškami, svojím meniacim sa telom, prvým stykom s rôznymi sociálnymi skupinami, pripraviť sa na viac zodpovednosti, zatiaľ čo sa raketovou rýchlosťou stávajú dospelými. Joga môže pomôcť a pripraviť mladých na tieto zmeny, vytvorí útočisko v rýchlo sa meniacom svete, a to najmä podporou zdravia, kondície a pohody.

Joga pomáha dospievajúcim udržiavať rovnováhu tela, mysle a ducha. Praktiky asana jogy rozvíjajú pevnosť a silu, pružnosť a dobré držanie tela, udržujú zdravú chrbticu, čo umožňuje tok energie priamo do celého tela. Joga pomáha udržať zdravé orgány, pomáha odstrániť bolesti, ktoré môžu sprevádzať rýchly rast a hormonálne zmeny teenagerov. Joga tiež pomáha dospievajúcim vyvážiť ich hormonálne výkyvy a môže prispieť k zmierneniu zmien nálad a lepšiemu sebaovládaniu.

Mnoho dospievajúcich sa pravidelne venuje športu. Počas dospievania majú ich kosti tendenciu rýchlo rásť, svaly nie sú dostatočne pripravené, čo vedie k pomerne častému výskytu športových úrazov najmä u mladých mužov. Zvýšenie flexibility skrze jogu a strečing pred fyzickou aktivitou a po nej môže pomôcť predchádzať športovým zraneniam. Nesúťaživý charakter jogy môže tiež pomôcť dospievajúcim rozvíjať schopnosti tímovej práce, empatie a športového ducha na športovom poli.

Práca s dýchacími technikami a vizualizáciou je v joge nástrojom na zvládanie stresových situácií v každodennom živote. Deti si tak samy v sebe dokážu nájsť pokojné miesto, priestor na zamyslenie, čo v konečnom dôsledku vedie k zvyšovaniu sebavedomia, vnútornej rovnováhy a pokoja.
 

Program zájazdu

 
1. – 2. deň:

Odlet z Viedne, aby sme si po prílete do hlavného mesta indonézskeho ostrova BALI – DENPASARU, oddýchli po ceste. Ubytovanie máme zabezpečené v stráženom rezorte, kde nebudú žiadni iní hostia, vo vilách, v ktorých budú deti ubytované po dvoch-troch.

3. – 9. (12.) deň:

Každý deň začíname hodinovým cvičením jogy po ľahkých raňajkách. Cvičenie jogy absolvujú deti v samostatnej joga miestnosti (na obrázku) dvakrát denne, ráno a večer. Dni trávime hrami pri bazéne, maľovaním, kúpaním sa v mori a mnohými ďalšími aktivitami. Každý deň absolvujeme výlet prenajatou dopravou na rôzne pláže v širšom okolí. Zastavíme sa aj na najfotogenickejších miestach ostrova s výhľadmi na ryžové polia či sopky, navštívime chrám TANAH LOT a Monkey Forest v mestečku UBUD. Absolvujeme nenáročný výlet džungľou a okúpeme sa vo vodopádoch. Najlepšie prázdniny života! K dispozícii bude aj certifikovaný učiteľ surfovania a každé dieťa si bude mať možnosť vyskúšať aj túto aktivitu. Čerstvé tropické ovocie budeme mať k dispozícii neustále, pri stravovaní budeme dbať o zdravú a vyváženú stravu z biopotravín.

10. (13.) deň:

Odlet do Viedne, prílet domov.

Trasa zájazdu:

Denpasar

CENA OD 2299 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel, vychovávateľku a certifikovanú joga učiteľku pre deti, miestneho sprievodcu a vychovávateľa, ubytovanie vo vilovom rezorte s plnou penziou, prenajatú dopravu klimatizovaným mikrobusom, kvalitný sprievodný program, všetky vstupy, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Povinné príplatky, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ
V termíne jarných prázdnin ponúkame 10-dňovú skrátenú verziu programu.

BALI PRE VAŠE DETI

Joga s deťmi
Cena od 2299€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X