Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Ázia

Aperitív v Japonsku

Esencia toho najlepšieho čo Japonsko ponúka

Aperitív v Japonsku

Aperitív v Japonsku

CENA OD 1299 €

Náročnosť:
KRAJINA
Japonsko
Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy ako ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim či manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú.
Termíny
OBJEDNAŤ

20.02.2019 - 28.02.2019
len 7 dní dovolenky
1360 €
02.05.2019 - 10.05.2019
len 6 dní dovolenky, kvitnú sakury
1330 €
02.06.2019 - 10.06.2019
len 6 dní dovolenky
1330 €
16.07.2019 - 24.07.2019
len 7 dni dovolenky
1330 €
27.08.2019 - 04.09.2019
len 6 dní dovolenky
1360 €
05.10.2019 - 13.10.2019
len 5 dní dovolenky
1299 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel - špecialistu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitnej sieti 3* hotelov s raňajkami v dvojlôžkovej izbe, dopravu vlakmi a expresnými vlakom šinkanzenom, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim či manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú.
 

Program zájazdu

 
1. – 3. deň:

Odlet z Viedne a prílet do hlavného mesta Japonska – super moderné Tokio. Nábrežie rieky Sumida a štvrť Šindžuku s budovou tokijskej radnice. Cez Dúhový Most do Odaiba s najkrajším výhľadom na Tokio. Po rieke Sumidagawa k známeho rybieho trhu Toyosa a starobylej štvrte Asakusa. Chrám Senso-ji, a pohľady na výškou preslávenú vežu Tokyo Sky Tree. Nocľah v Tokio

4. deň:

Štvrť Ginza a slávna križovatka sveta – Shibuya. Skutočný a dojímavý príbeh o psíkovi  – Hačikó. Centrum mladých avantgardných ľudí v Haradžuku. Tokijská Champs-Élysées v Omoto Sanno. Nocľah v Tokio.

5. deň:

Odchod šinkanzenom do mesta Ósaka. Ósaka je tretie najväčšie mesto Japonska a elektrotechnické centrum ostrova. Prechádzka na hlavnej triede Dótomburi. Osaka je považované za gastronomické centrum krajiny. Jedli ste už napríklad takoyaki? Vyhliadka na mesto z 60-teho poschodia Abeno Harukas. – najväčšej budovy Japonska. Nakoniec prekvapenie nielen pre pánov, exkluzívna návšteva nerestnej štvrte.

6. – 7. deň:

Raňajky a presun do blízkeho Kjóta – skutočnej perly na korune celého Japonska. Návšteva Fushimi inari- chrám tisícich červených brán, štvrť gejší Gion a kaštieľ Nijo. Veľkolepý chrám Kiyomizu-dera – snáď najslávnejší chrám Kjóta a úžasné výhľady na mesto. Oslňujúci zlatý chrám Kinkakudži s nádhernými záhradami. Zen budhistický chrám Ryoanji s kamennou záhradou.  Pozrieme si Yasaka chrám a Maruyama park so sakurami.

8. – 9. deň:

Fakultatívny výlet vlakom do mesta Nara. Nara bola hlavným mestom Japonska, fascinujúci chrám Tódai – dži, s monumentálnou sochou Budhu. Pagoda Kofokuji a všadeprítomné srnky.  Odlet z Ósaky a prílet do Viedne.

 

Trasa zájazdu

Tokio prílet – Osaka – Kjoto – Nara – Osaka – odlet do Viedne

 

CENA OD 1299 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel - špecialistu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitnej sieti 3* hotelov s raňajkami v dvojlôžkovej izbe, dopravu vlakmi a expresnými vlakom šinkanzenom, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívny výlet do Nara (40 €), stravu mimo raňajok, vstupy, povinné príplatky (360 €), dopravu metrom a MHD, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 200 Eur
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

Aperitív v Japonsku

Esencia toho najlepšieho čo Japonsko ponúka
Cena od 1299€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X