Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

Ázia

Aperitív v Japonsku 2018

Esencia toho najlepšieho čo Japonsko ponúka

Aperitív v Japonsku 2018

Aperitív v Japonsku 2018

CENA OD 1299 €

Náročnosť:
KRAJINA
Japonsko
Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Chcete byť sprevádzaný na vašej jedinečnej ceste Japonskom naslovovzatým odborníkom? Vaším sprievodcom bude Peter Korbuly, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy ako ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim. Taktiež sprevádzal manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú, či bývalého prezidenta I.Gašparoviča.
Termíny
OBJEDNAŤ

22.09.2018 - 30.09.2018
len 5 dní dovolenka
1299 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku na trase Viedeň – Dubaj - Tokio, Ósaka – Dubaj – Viedeň, sprievodcu CK Victory Travel - špecialistu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitnej sieti 3* hotelov s raňajkami v dvojlôžkovej izbe, dopravu vlakmi a expresnými vlakom šinkansenom, poistenie CK proti insolventnosti.

Popis zájazdu

S Petrom sa dozviete viac ako len to čo sa dočítate v bedekroch. S ním sa dostanete Japonsku dokonale pod kožu. Dozviete sa aj o tom, o čom sa bežní ľudia rozprávajú, čo jedia, pijú, aké majú tradície, čím sa zabávajú, čo považujú za vtipné. Pomôže vám zbaliť gejšu či vybaviť priamu linku do zákutí japonskej komplikovanej duše.

 

Program zájazdu

 
1. deň:

Odlet z Viedne večer o 22:45 hod. našou obľúbenou 5*leteckou spoločnosťou Emirates. Noc strávime v lietadle.

2. deň:

Prílet do Dubaja ráno 06:20 hod. miestneho času. Už o 08:00 pokračujeme letom do Tokia. Prílet do Tokia je naplánovaný o 22:45 hod. miestneho času. Po absolvovaní imigračnej kontroly a stretnutí so sprievodcom sa presunieme do hotela. Nocľah v Tokio.

3. deň:

Čaká nás nasávanie atmosféry, ktorá len ťažko nachádza konkurenciu. Nábrežie rieky Sumida a štvrť Šindžuku s budovou tokijskej radnice. Vydáme sa monorailom cez Dúhový Most do štvrte Odaiba, kde si pozrieme najkrajší výhľad na magické megamesto. Presun vodným taxíkom cez zátoku nám poskytne absolútne iný pohľad. Po rieke Sumidagawa preplávame až do okolia známeho rybieho trhu Tsukiji a starobylej štvrte Asakusa. Tu si pozrieme známy chrám Senso-ji, aj svojou výškou preslávenú vežu Tokyo Sky Tree. Nocľah v Tokio.

4. deň:

Po raňajkách sa presunieme do známej štvrte peňazí Ginza, odkiaľ pôjdeme na najznámejšiu križovatku sveta Shibuya. Skutočný a dojímavý príbeh o nesmrteľnom pute medzi človekom a psom si porozprávame pri soške psíka, ktorého určite všetci poznáte – Hačikó. Centrum mladých avantgardných ľudí v Haradžuku, nás tu však zaujme šintoistická svätyňa Meidži Džingú, v ktorej si povieme o šintoistických rituáloch. Tokijská Champs-Élysées v Omoto sanno. Nocľah v Tokio.

5. deň:

Odchod šinkansenom do mesta Ósaka. Vlaky na tejto trase atakujú rýchlosť 300 km/h a do Ósaky prídeme maximálne za dve a trištvrte hodiny. Ósaka je tretie najväčšie mesto Japonska a elektrotechnické centrum ostrova. Prechádzka na hlavnej triede Dótomburi. Osaka je považované za gastronomické centrum krajiny. Jedli ste už napríklad takoyaki? Vyhliadka na mesto z Osaka Sky building. Nakoniec prekvapenie nielen pre pánov, exkluzívna návšteva nerestnej štvrte. Nocľah v Ósaka.

6. deň:

Raňajky a presun do blízkeho Kjóta – skutočnej perly na korune celého Japonska. V tento deň navštívime viaceré zaujímavosti geniálneho a rozmanitého mesta Kjóto. Navštívime Fushimi inari, chrám tisícich brán a kaštieľ Nijo. Možno budete chcieť rozjímať v zenovej záhrade chrámu Rjóan – dži, byť fascinovaný neuveriteľným zlatým chrámom Kinkakudži, tento deň je jednoducho pre vás. Nocľah v Ósake.

7. deň:

Kjóto je mesto s najväčšou koncentráciou pamiatok a je to najnavštevovanejšie mesto Japonska. Takže po raňajkách opäť pokračujeme! V tento deň máme naplánovanú návštevu chrámu Kiyomizu dera, jedného z najtypickejších symbolov Japonska. Pozrieme si 1001 sôch bohyne kanon v chráme Sanjusangendo. Ďalej navštívime horu Arashiyama a známe bambusové lesy. Pozrieme si Yasaka chrám a Maruyama park so sakurami. No a nakoniec štvrť gejší Gion. Keď budeme mať šťastie možno aj niektorú stretneme. Návrat do hotela v Ósaka.

8.deň:

Fakultatívny výlet autobusom do mesta Nara. Nara bola hlavným mestom Japonska a dnes miestom, kde je najväčšou atrakciou fascinujúci chrám Tódai – dži, v ktorom sa nachádza monumentálna socha Budhu. Sprevádzať nás budú robiť aj početné srnky, ktoré sú už od nepamäti neoddeliteľnou súčasťou Nary. Ďalej si pozrieme pagodu Kofokuji a pôjdeme do mesta Uji, v ktorom si vychutnáme chrám Biyodoin pri divokej rieke. Tí, ktorí sa tohoto výletu nezúčastnia, majú voľno v Ósake. Presun autobusom na letisko Kansai v Ósaka. Odlet do Dubaja je naplánovaný na 23:45 hod leteckou spoločnosťou Emirates.. Noc strávime v lietadle.

9.deň:

Do Dubaja priletíme o 04:50 hod. miestneho času. Z Dubaja odlietame o 08:55 hod do Viedne. Prílet do Viedne je naplánovaný na 12:55 hod. Príchod do Bratislavy a Trnavy.

 

Trasa zájazdu

Tokio prílet – Osaka – Kjoto – Nara – Osaka – odlet do Viedne

 

CENA OD 1299 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku na trase Viedeň – Dubaj - Tokio, Ósaka – Dubaj – Viedeň, sprievodcu CK Victory Travel - špecialistu, prehliadku všetkých navštívených miest, ubytovanie v kvalitnej sieti 3* hotelov s raňajkami v dvojlôžkovej izbe, dopravu vlakmi a expresnými vlakom šinkansenom, poistenie CK proti insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Fakultatívny výlet do Nara, stravu mimo raňajok, vstupy, povinné príplatky (360 EUR), dopravu metrom a MHD, poistenie liečebných nákladov.
PRÍPLATKY
povinné príplatky (360 EUR)
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

Aperitív v Japonsku 2018

Esencia toho najlepšieho čo Japonsko ponúka
Cena od 1299€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X