Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

Amerika

APERITÍV NA KUBE

Ostrov miloval Hemingway a zamilujete si ho aj vy

APERITÍV NA KUBE

APERITÍV NA KUBE

CENA OD 1790 €

Náročnosť:
KRAJINA
Kuba
Kuba - pravá pohoda na ostrove slobody! Kuba Vás prekvapí a očarí. Rum, cigary, staré kabriolety, tanečnice v Tropicana, jazzové kluby. Skvelí muzikanti a karibská hudba, ktorá sa dostáva pod kožu. Zábavné večery a noci na aké sa nezabúda. Pamiatky UNESCO nie len v koloniálne HAVANE. Nádherné pláže a skvelé služby ALL INCLUSIVE v koloniálnom karibskom TRINIDAD aj na VARADERO. Pozývame vás na Kabaret Tropicana! Bez dlhých autobusových presunov!
Termíny
OBJEDNAŤ

28.02.2019 - 10.03.2019
len 7 dní dovolenky
1790 €
28.03.2019 - 07.04.2019
len 7 dní dovolenky
1790 €
18.04.2019 - 28.04.2019
len 5 dní dovolenky
1950 €
25.04.2019 - 05.05.2019
len 6 dni dovolenky
1790 €
04.07.2019 - 14.07.2019
len 6 dní dovolenky
1890 €
22.08.2019 - 01.09.2019
len 7 dní dovolenky
1790 €
06.10.2019 - 16.10.2019
len 8 dní dovolenky
1790 €
24.11.2019 - 04.12.2019
len 8 dní dovolenky
1830 €
Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestneho sprievodcu, ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom, polpenziu počas celého zájazdu mimo ubytovania v Havane (príp. kvalitné ubytovanie v casas particulares), 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, kvalitný sprievodný program, poistenie CK voči insolventnosti.

Popis zájazdu

Jedinečná Kuba. Zatancujete si salsu v Havane aj Trindade, exotiku si užijete na Varadere aj pri Karibiku.

 

  • Všetky termíny maximálne šetria dni Vašej dovolenky!
  • Užite si najkrajšie pláže a exotické dobrodružstvá na jednom z najkrajších ostrovov v Karibiku s partiou rovnako naladených cestovateľov!
  • Nikde inde sa nemieša kapitalizmus, komunizmus, náboženstvo a horúca krv tak unikátne ako práve na Kube.

 

Program zájazdu

1. – 2. deň:

Odlet z Viedne alebo Košíc. Prílet do hlavného mesta Kuby – HAVANA. Mesto, kde zábava nikdy nekončí, spoznáme podľa Vašej chuti a strávime tu 3 noci. Začneme slávnymi osobnosťami, spoznáte kde si dával svoje mojito či dajquiri Hemingway. V slávnom hoteli National sa zabávali aj Fidel s Che Guevarom. Havana si aj po 200 rokov zachovala pôvodnú tvár a zaradila sa do svetového dedičstva UNESCO. Španielska architektúra a unikátna atmosféra námestí Plaza de la Catedral, Plaza de Armas. Remeselnícky trh, Capitol. Obed v štýlovej reštaurácii a čaká nás Plaza de la Revolución. Neobídeme ani továreň na výrobu slávneho a chutného kubánskeho (karibského) rumu. Povozíte sa v kabriolete po promenáde Malecón? Pre záujemcov návšteva slávneho kabaretu Tropicana.

3. deň:

Celodenný výlet do údolia Vinales v provincii Piňar del Rio, približne 150 km na západ od Havany. Je to miesto, kde sa pestuje najlepší tabak na svete, navštívite „pestovateľa“ aj továreň na spracovanie a výrobu svetoznámych kubánskych cigár. Môžete si „ušúľať“ svoju vlastnú cigaru. Krátka zástavka vo VIÑALES a výhľady na údolie, kde sa hrbia známe vápencové kopce MOGOTES. Možnosť jazdy na koni. Večer návrat do Havany a večerný program v niektorom z barov či klubov.

4. deň:

Návšteva krokodílej farmy. kde sa môžete odfotiť s malými krokodílmi. Odveziete sa na loďke do „indiánskej dedinky“. Cesta pokračuje do mesta CIENFUEGOS. Je to jediné mesto, ktoré na ostrove založili Francúzi, v roku 1819. Pozriete si Paseo del Prado, Jose Marti Central Park, divadlo Terry. Cesta pokračuje do mesta TRINIDAD, ktoré vás očarí svojou koloniálnou atmosférou.

5. deň:  

Doobeda oddych na pláži a poobedná prehliadka Trinidadu – založené v roku 1514 a od roku 1988 pod patronátom UNESCO. Prejdete sa malebnými uličkami okolo Plaza Mayor, navštívite Múzeum romantiky a bar La Canchanchara, kde ochutnáme afrodiziakum.

6. deň: 

Fakultatívny výlet katamaránom na ostrov CAYO BLANCO, nedotknutý ostrov v Karibskom mori obývaný iba leguánmi a krabmi macao, s potápaním sa pri korálovom útese s húfmi pestrofarebných rýb a s obedom na bielej pláži. Dokonalý zážitok! Cez malebné údolie a výhľady na Valle de los Ingenios.

7. deň:

Presun cez mesto SANTA CLARA a návšteva pamätníka Che Guevaru. Históriu píšu víťazi, spoznáme časy dávnominulé, zaspomíname na „pionierov“. Pokračujeme na biele pláže polostrova VARADERO, kde strávite tri noci.

8. – 9. deň:

Kvalitné služby ALL INCLUSIVE v hoteli na pláži. Biely piesok a tyrkysové more. Čaká Vás oddych a prípadné výlety – plávanie s delfínmi, katamarán, šnorchlovanie a večerná zábava.

10. – 11. deň:

Doobeda kúpanie a po dobrom obede presun na letisko v Havane a odlet domov.
Prílet do Viedne.

 

Trasa zájazdu

Havana – Vinales – Cienfuegos – Trinidad – Santa Clara – Varadero – Havana

CENA OD 1790 € ZAHŔŇA
Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK VICTORY TRAVEL a miestneho sprievodcu, ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami formou švédskych stolov a bazénom, polpenziu počas celého zájazdu mimo ubytovania v Havane (príp. kvalitné ubytovanie v casas particulares), 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere, prenajatú dopravu klimatizovaným autobusom, kvalitný sprievodný program, poistenie CK voči insolventnosti.
CENA NEZAHŔŇA
Víza (30€), povinné príplatky, stravu, vstupné, poistenie lieč. nákladov, fakultatívne výlety.
PRÍPLATKY
Príplatok za jednolôžkovú izbu: 340 €
DÔLEŽITÉ VEDIEŤ

APERITÍV NA KUBE

Ostrov miloval Hemingway a zamilujete si ho aj vy
Cena od 1790€
OBJEDNAŤ

alebo MÁM OTÁZKY K ZÁJAZDU

Bližšie informácie o zájazde

ODPORÚČANÉ ZÁJAZDY

VICTORY TRAVEL BLOG

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X