FANTASTICKÉ

vianocne_zlavy

NA ZÁJAZDY

vroku

Fantastické vianočné zľavy môžete využiť do konca decembra (t.j. 31.12.2018), na zájazdy začínajúce od 01.03.2019. Na získanie nároku na zľavu je potrebné vyplniť objednávku a do 5 dní najneskôr uhradiť zálohu vo výške stanovenej CK Victory Travel cca (50-60% z ceny zájazdu bez víz, povinných poplatkov a pod). V inom prípade bude vaše miesto na vybranom zájazde posunuté ďalším záujemcom.

Uplatnenie zľavy sa týka všetkých osôb na jednej objednávke.

Využitie tejto akcie JE MOŽNÉ KOMBINOVAŤ IBA S VERNOSTNOU ZĽAVOU! Od momentu úhrady zálohy nie je možné zameniť akciu za inú akciu viažúcu sa k rovnakej objednávke.

Copacabana-prezentacny

ARGENTÍNA, URUGUAJ, BRAZÍLIA

Cena od 1790 €

Zľava 230 €

Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Rio de Janeira, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta La Plata. Ikonické pláže Ipanema a Copacabana.

P1070393_Reprezentacny-prezentacny

GUYANA, SURINAM, FR. GUYANA

Cena od 2395 €

Zľava 200 €

Jediné krajiny Južnej Ameriky, kde nepotrebujete španielčinu. Funguje tu angličtina, hindčina, holandčina, jávčina a francúzština, a to všetko v tropickej oblasti sveta za minimum vašej dovolenky!

V-uličke-Havana-Vieja._1200 (1)

KUBA

Cena od 1899 €

Zľava 130 €

Jediné krajiny Južnej Ameriky, kde nepotrebujete španielčinu. Funguje tu angličtina, hindčina, holandčina, jávčina a francúzština, a to všetko v tropickej oblasti sveta za minimum vašej dovolenky!

oaxara_result

MEXIKO - MAXIMÁLNE POZNANIE

Cena od 1790 €

Zľava 150 €

Mexická pohoda na brehoch Karibského mora. Kultúry Aztékov, Mayov, Olmékov, Toltékov a Zapotékov. Indiánske trhy a dedinky, skvelá tequila a kúpanie v Karibiku! Najúžasnejšie mayské pamiatky.

Trinidad_result

MEXIKO, KUBA

Cena od 2380 €

Zľava 180 €

Turistický Cancún oproti histórii v Chichén Itzá (UNESCO). Stará Havana a dlhonohé tanečnice z Tropicany, ale aj Trinidad (UNESCO) a Santa Clara. A nekonečné plážovanie. Tak znie priehrštie exotiky!

Machu-Picchu-Peru_shutterstock_147330278_1200

PERU, BOLÍVIA, ČILE

Cena od 2685 €

Zľava 150 €

Famózne Machu Picchu v srdci Ánd a bolívijské hlavné mesto Sucre. Legendárne mesto Potosí, gejzíry v päťkilometrovej výške a prekrásne farebné lagúny plné plameniakov. Posúvame hranice poznania.

Maya-Tikal-Ruins-in-Guatemala-_Reprezentacny-prezentacny

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU

Cena od 2950 €

Zľava 250 €

Najzachovalejšie mayské pamiatky v Guatemale, Hondurase a El Salvadore. Fantastické Národné parky, prírodné a kultúrne dedičstvá UNESCO. Kombinácia toho najlepšieho, čo Stredná Amerika ponúka. Aktívna sopka El Fuego neďaleko koloniálneho mesta Antigua…

Valle_de_Cocora_Kolumbia

TO NAJLEPŠIE Z KOLUMBIE

Cena od 2105 €

Zľava 200 €

Famózne múzeum zlata v Bogote. Tajomné hrobky Tierradentro (UNESCO). Najväčšia skupina megalitických sôch v meste San Augustín (UNESCO) v Južnej Amerike. Karibská Cartagena – prehliadka unikátneho mesta (UNESCO), kúpanie v Karibiku, najlepšia káva v Zona Cafetera a Medellín.

rio de janeiro_result

VEĽKÁ JUHOAMERICKÁ EXPEDÍCIA

Cena od 3275 €

Zľava 250 €

Cuzco a Machu Picchu, mesto tanga Buenos Aires či pulzujúce Rio de Janeiro. Kúpanie sa v Atlantiku, vodopády Iguazú, ochutnávka špičkového vína a zasnežené andské ľadovce. Špičkové morské plody v Peru, argentínske stejky a vína, brazílske džúsy a uruguajská „pamplona“. Svetoznáme pláže Copacabana…

Osaka-Castle_shutterstock_177469565_1200

APERITÍV V JAPONSKU

Cena od 1299 €

Zľava 30 €

Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku.

nusa dua bali_result

BALI - OSTROV BOHOV

Cena od 1119 €

Zľava 100 €

Ostrov bohov. Toto pomenovanie si Bali rozhodne plne zaslúži. Mágia a mystika každodenných rituálov domorodcov, ktoré si podrobne vysvetlíme, strieda nádherná príroda. Široká škála odtieňov zelenej farby na terasovitých ryžových políčkach, aké ste zatiaľ ešte nevideli. Sopky, pláže, surfing…

View-of-the-Taktshang-monastery-in-Paro-Bhutan-500x375

BHUTÁN

Cena od 2550 €

Zľava 200 €

Bhután je poslednou Šangri-lou. Stratený raj rozliehajúci sa medzi vrcholkami majestátnych Východných Himalájí sa ukrýva medzi dvoma svetovými veľmocami – Indiou na juhu a Čínou na severe. Takmer 780 000 ľudí tu nažíva v mieri a súlade s panenskou prírodou…

Tibet-panorama_1200

ČÍNA, TIBET, NEPÁL, INDIA

Cena od 2630 €

Zľava 230 €

Neuveriteľné kombo podnetov, ktoré nám svojou širokou škálou vyrazia dych. Mix všetkého, na čo si len spomeniete. Od náboženstiev, cez prírodné úkazy a reliéfy, kultúrne odlišnosti, protichodné tradície a zvyky, meniacu sa fyziognómiu miestnych ľudí i gastronómiu. Balík dobrodružstva…

huangshan

ČÍNSKE NÁRODNÉ PARKY UNESCO

Cena od 2450 €

Zľava 200 €

Malebné dedinky s bohatou kultúrou národnostných menšín Tujia, Miao a bohatá čajová kultúra. Neopakovateľné scenérie, ktoré slúžili ako inšpirácia nejednému maliarovi či básnikovi už oddávna. Nadšenci fotografie a turistiky si veru prídu na svoje! Zachovalá architektúra tradičných príbytkov…

Najkrajší-ostrov-súostrovia-Filipín-Palawan.-Small-lagoon._1200

FILIPÍNY

Cena od 1980 €

Zľava 150 €

Súostrovie, kde každý z ostrovov pôsobí ako iná krajina. Zem, kde tempo života je o poznanie pomalšie a ľudia vás odmenia širokými úsmevmi. Ostrovy ako Luzon a nedotknutý Palawan, Miniloc s rozprávkovými lagúnami a súostrovie Bacuit. To je len zlomok z nášho poznávania.

persepolis

IRÁN

Cena od 2395 €

Zľava 150 €

Národ žijúci v obklopení stavieb, ktoré unášajú dušu ďaleko, ďaleko od povrchného sveta. Irán, to je „ostrov“ pokojnej atmosféry, kde domáci sú si ešte stále vedomí svojej hodnoty, no nezabúdajú byť ľudskí, ochotní a vždy usmiati. Skutočná rozprávka Orientu…

View-on-the-landmarks-of-Jerusalem-Old-City

IZRAEL

Cena od 1150 €

Zľava 80 €

Rôznorodosť a komplikovanosť súčasnej Svätej zeme sa dá pochopiť, ak sa vydáme na cestu do minulosti, kedy vznikla.Starobylé mestá a krajina, kde vznikli biblické dejiny. Navštívte najvýznamnejšie pamiatky a pochopte historické súvislosti…

kyoto_result

JAPONSKO - KRAJINA VYCHÁDZAJÚCEHO SLNKA

Cena od 2900 €

Zľava 200 €

Krajina samurajov, gejší, šógunov, nindža bojovníkov a úchvatných japonských záhrad. Veľkomesto popkultúry, ale aj tisícročné tradície historického Japonska.

periyar_1200

JUŽNÁ INDIA - MOZAIKA KONTRASTOV

Cena od 2340 €

Zľava 150 €

„Jednota vo svojej rozmanitosti“. Presne tak, ako znie heslo indickej vlády, možno charakterizovať i toto dobrodružstvo určené cestovateľom srdcom. Len počas neho totiž zažijete pulzujúci Bombaj, obdivuhodné stavby chrámov, najkrajší palác v zemi, ryžové plantáže či vôňu korenia vo vzduchu.

Burma_1200

MJANMARSKO (BARMA)

Cena od 2890 €

Zľava 200 €

Sú cesty či výlety, ktoré na moment rozptýlia našu myseľ a vytrhnú nás zo stereotypu. No bývajú aj iné, ktoré nás učia spoznávať samých seba a vnímať svet navôkol inými očami. Sú to tie, čo otvárajú dvere do hlbokého vnútra našich duší, aby sa stali nezabudnuteľnými do konca života. A práve takou je návšteva Krajiny tisícich pagôd – Mjanmarska.

Ryžové-polia-Tana-Torádža3_1200

SULAWESI, WAKATOBI

Cena od 2449 €

Zľava 170 €

Doteraz neobjavená exotika koralových ostrovov Togean na Sulawesi a všade prítomná dych berúca krása rovníkovej ostrovnej prírody navôkol. Oblasť Tana Toraja či neuveriteľné domorodé rituály, na ktorých sa zúčastníme, nás dostanú! Videli ste už domy v tvare lodí? Ostrovy Wakatobi sú neobjaveným rajom, o ktorom ste pravdepodobne doteraz nepočuli ani Vy.

he-top-of-Inthanon-mountain-Chiang-Mai-Thailand.

THAJSKO, LAOS, VIETNAM, KAMBODŽA

Cena od 2290 €

Zľava 150 €

Dokonale prepracovaný program Indočíny je rozhodne neopakovateľným zážitkom. Pokojná atmosféra Laosu naplneného pokorou a úsmevmi miestnych. Ale aj nočný život a denný ruch veľkomiest Bangkok, Hanoi, Saigon a Phnom Penh. Zaraz sa ocitáme v kompletne iných svetoch.

Angkor_1200

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

Cena od 1840 €

Zľava 150 €

Jednoznačný TOP medzi našimi zájazdmi, dlhodobo sa tešiaci veľkému úspechu a spokojnosti. Do detailov prepracovaný zájazd, počas ktorého vám komplexne ukážeme krajiny Juhovýchodnej Ázie s ich najpopulárnejšími metropolami tak, ako nikto iný. Intenzita poznania dotiahnutá do dokonalosti.

Ryžové-polia-Tana-Torádža3_1200

SULAWESI, WAKATOBI

Cena od 2449 €

Zľava 170 €

Doteraz neobjavená exotika koralových ostrovov Togean na Sulawesi a všade prítomná dych berúca krása rovníkovej ostrovnej prírody navôkol. Oblasť Tana Toraja či neuveriteľné domorodé rituály, na ktorých sa zúčastníme, nás dostanú! Videli ste už domy v tvare lodí? Ostrovy Wakatobi sú neobjaveným rajom, o ktorom ste pravdepodobne doteraz nepočuli ani Vy.

Thajsko-krasna-plaz-na-Krabi_1200

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

Cena od 1590 €

Zľava 100 €

Skvelá atmosféra veľkomiest, ako Bangkok, Kuala Lumpur a Singapur, nám bude vibrovať telami počas celého zájazdu. Architektúra, nad ktorou budeme otvárať ústa, nás presvedčí, že sme naozaj v ultramoderných metropolách. Neskutočné, čo dokáže ľudská ruka.

Poda-Beach-in-Krabi-Thailand

THAJSKO – ZÁBAVA PRE SGL CESTOVATEĽOV

Cena od 1700 €

Zľava 100 €

Nezabudnuteľné veľkonočné sviatky (alebo Silvester) v exotike s podobne naladenou partou cestovateľov. Nádherné pláže Andamanského mora, spoznávanie ázijskej kultúry, ovocia, budhistických chrámov. Užívanie si thajských masáží, dobrodružstva jazdy na slonoch, kajakoch medzi mangrovníkmi a opicami, lezenia po skalách a skvelého relaxu.

Namestie-Durbar_1200

TIBET, NEPÁL

Cena od 2670 €

Zľava 150 €

Strecha sveta – magický Tibet, svet aký ste doteraz nepoznali a ktorý musíte spoznať. Tibetskí mnísi, kláštory, trhy, Lhasa a Potala, vlajočky trepotajúce vo vetre za zvukov recitovaných mantier. Nepál a jeho čarovní ľudia, ktorí sa dokázali pozviechať z devastujúceho zemetrasenia a ktorým práve našou návštevou dokážeme pomôcť.

BOLO-V-MINULOOM-ROKU-suzhou_1200

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

Cena od 1390 €

Zľava 100 €

Zájazd mnohých NAJ. Najstaršia a najveľkolepejšia civilizácia sveta, jeden z najprepracovanejších a najlepšie zvládnutých zájazdov na stredoeurópskom trhu, pravidelne dosahujúci len to najvyššie hodnotenie.

Varanasi-with-a-boatman-sailing

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

Cena od 1390 €

Zľava 120 €

Zem, ktorá sa na nič nehrá a odhalí aj to, čo by človek nečakal. Extrémne rozmanitá krajina, kde si vás ľudia získajú širokými úsmevmi a pohodovým prístupom k životu. Kolíska náboženstiev a filozofií v spojení s leskom čias dávno minulých.

Nepal-mnisy-z-Nepalu-pri-oddychu

TO NAJLEPŠIE Z NAPÁLU

Cena od 1149 €

Zľava 100 €

Krajina 3x väčšia ako Slovensko s takmer 6x väčším počtom obyvateľov je ideálnym spojením prírody a kultúrneho bohatstva. Úzke vibrujúce uličky štvrte hlavného mesta Thamel sú doslova rajom fotografov. Naproti tomu stojace pokojné stúpy Boudhanath a iné svätostánky v tomto rodisku Budhu sú priam balzamom na dušu.

Uzbekistan-Bukhara_Reprezentacny-e1470380482730

TO NAJLEPŠIE Z UZBEKISTANU

Cena od 1295 €

Zľava 100 €

Uzbekistan z dielne CK Victory Travel je produkt tešiaci sa značnému úspechu. Vďaka perfektnému pomeru medzi cenou a kvalitou, aký nemá konkurenciu spoznáte Orient ako nikdy predtým. Uzbekistan, to je zem plná farieb, legiend, pohostinných ľudí a architektonických skvostov, čo vytrvali v čase.

rusko9

TRANSSIBÍRSKA MAGISTRÁLA

Cena od 1995 €

Zľava 100 €

Najdlhšia nepretržitá železničná trať na svete, to je Transsibírska magistrála! Epické dobrodružstvo vo vlaku plné nádherných scenérií, rozmanitých ľudí, kulinárskych špecialít, nespútaných zážitkov a vodky musí byť na zozname každého vášnivého cestovateľa.

kanon Charyn

VEĽKÁ EXPEDÍCIA CEZ STREDNÚ ÁZIU

Cena od 3899 €

Zľava 250 €

Kazachstan, Kirgizsko, Tadžikistan, Turkmenistan, Uzbekistan.
Neopakovateľná cesta cez najkrajšie štáty Strednej Ázie. Pre skutočných nadšencov spoznávania a vnímania odlišného sveta.

Plaz-na-ostrove-Phu-Quoc_1200

VIETNAM – TROPICKÝ RAJ JUHU

Cena od 1290 €

Zľava 100 €

Vietnam je jednou z krajín s najrýchlejšie sa rozvíjajúcou ekonomikou vôbec. Dušu a charakter národa odráža hlavné mesto balansujúce medzi dvoma svetmi. Saigon so svojím zachovalým koloniálnym šarmom stojí v ostrom kontraste s Ho Či Minhovým mestom moderného 21. storočia. Sťaby dvaja bratia koexistujúci v jednom tele. Áno, presne to vystihuje nielen najľudnatejšie mesto štátu, no aj jeho okolie. 10 skvelých dní vášho života zavŕšime oddychom na panenských plážach.

Royal-Palace-in-Phnom-Penh-Cambodia

VIETNAM, KAMBODŽA LUXUSNE

Cena od 2140 €

Zľava 150 €

Jeden z najúspešnejších programov nášho katalógu! Ideálne spojenie histórie s prírodou, no najmä spojenie jedinečných kultúr dvoch parametrálne odlišných národov. Zvyky a tradície, také vzdialené od všetkého, čo ste doteraz poznali. Zážitky, na ktoré sa nezabúda! Vďaka bohatému programu a vďaka našim skúsenostiam vám tieto krajiny ukážeme tak, že sa sem budete chcieť vrátiť.

Pinnawela

ZLATÝ OKRUH SRÍ LANKOU

Cena od 1390 €

Zľava 80 €

Z vtáčej perspektívy pripomína kvapku padajúcu do vôd Indického oceánu a svojou rozmanitosťou patrí medzi najkrajšie destinácie sveta. Bohatý nielen kultúrou, ale aj prírodou. Tropický ostrov, ktorý od rovníka delí len 7 stupňov severne a vďaka svojej kráse právom dostal meno Perla Indického oceána.

andaluzia4

ESENCIA ČAROVNEJ ANDALÚZIE

Cena od 999 €

Zľava 100 €

Ak by sme hľadali esenciu tradičného Španielska, krajiny tanečníkov flamenca, toreadorov, maurských palácov a opojného sherry, zistili by sme, že tieto typické prvky španielskej kultúry majú svoj pôvod do veľkej miery práve v Andalúzii.

korzika

KORZIKA

Cena od 900 €

Zľava 60 €

Napoleon by Korziku spoznal len podľa vône. Počas návštevy ostrova vám vyrazia dych pláže s krištáľovo čistou vodou, horské výhľady, časom nedotknuté mestečká, nádherné lesy a rieky.

azores-e1429786201201

LISABON, MADEIRA A AZORSKÉ OSTROVY

Cena od 1590 €

Zľava 120 €

Aj po tom, čo ste navštívili najznámejšie a najkrajšie miesta sveta, stále existujú destinácie, ktoré vám vyrazia dych. Dokonca aj v Európe. Azorské ostrovy patria medzi najkrajšie na svete, nielen podľa magazínu National Geographic.

Madeira

MADEIRA

Cena od 900 €

Zľava 50 €

Prechádzky Purpurovým súostrovím pohladia na duši. Vodopády a svieža zeleň pozdĺž unikátnych zavlažovacích kanálov – LEVÁD.

blue-malta

MALTA - SGL

Cena od 900 €

Zľava 50 €

Intenzívny program a dobrodružstvo poznania za krátky čas a rozumnú cenu. Ostrov sladkého medu a historického významu. Kontinuita pamiatok od staroveku megalitických chrámov, cez antiku Byzancie a Féničanov, stredoveké katedrály, napoleonské obdobie, maltézskych rytierov až po novovek.

portugalsko_camara-de-lobos_result1

PORTUGALSKO - SGL

Cena od 920 €

Zľava 60 €

Lisabon a jeho ikonické budovy na pobreží. Sintra, jedno z najromantickejších miest Portugalska. Magicky pôvabné Óbidos. Porto preslávené svojím portským vínom.

salina_turda_RUMUNSKO_2019

RUMUNSKO

Cena od 940 €

Zľava 70 €

Krása miest, vidieka aj prírody vás prekvapí a očarí. Poďte s nami do Rumunska kým nie je zahltené turistami.

Delta_Dunaja

UNIKÁTNA DELTA DUNAJA

Cena od 665 €

Zľava 50 €

Opulentné sídlo, v ktorom fyzicky býval diktátor Ceaușescu – neopakovateľný zážitok v Jarnom Paláci! Svetové prírodné dedičstvo UNESCO – delta Dunaja. Plavba naším 4* plávajúcim hotelom po najvzdialenejších miestach európskej Amazonky.

!kyjev-mesto-1

UKRAJINA - SGL

Cena od 785 €

Zľava 50 €

Poďte s nami na týždeň na Ukrajinu, ktorú poriadne pozná iba málokto a do ktorej mnoho Slovákov ešte nikdy necestovalo!

slon_botswana

JAR, NAMÍBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE, ZAMBIA

Cena od 3590 €

Zľava 300 €

Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Rio de Janeira, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta La Plata. Ikonické pláže Ipanema a Copacabana.

elephant safari

JAR, NAMÍBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE LUXUSNE

Cena od 5790 €

Zľava 200 €

Špeciálna expedícia pre milovníkov komfortu a luxusu. Veľa zážitkov a exkluzívneho ubytovania v divokej prírode štyroch afrických krajín. Bezpečnosť zaručená. Aktívna dovolenka pre náročných cestovateľov. Garancia najvyššej kvality pod horúcim africkým slnkom…

belo sur tsiribihina_result

MADAGASKAR - ESENCIA VEĽKÉHO OSTROVA

Cena od 2890 €

Zľava 200 €

Obyvateľstvo Madagaskaru tvorí 18 základných kmeňov, ktoré dodnes zachovávajú svoje zvyky a tradície. Okrem iného na znak úcty voči svojim predkom vykonávajú aj ich exhumáciu – famadihana, riadia sa tajomnými fady (tabu), volia si svojich kmeňových náčelníkov a kráľov, ktorí majú medzi ľuďmi prirodzenú autoritu a vplyv.

baobaby_result

MADAGASKAR - SEVER KOMFORT

Cena od 3000€

Zľava 150€

Zažite najsevernejší cíp Madagaskaru Cap d´Amber s vysokým majákom, úžasné pláže Indického oceánu, malgašský bulvár plný života, národné parky, vápencové i červené pieskovcové tsingy. lemury, jaskyne, vodopády, baobaby, rituály ostrovanov. Nedávna i dávnejšia história Madagaskaru. To všetko so zázemím v hoteli európskeho typu a komfortu v meste Antsiranana – severnej perle Madagaskaru.

kasbah-atlas-mountain

MAROKO

Cena od 1330 €

Zľava 100 €

Rozprávkový Marrakéš a Casablanca. Maroko, to nie sú len piesočné duny Sahary, jazda na ťavách a púštne oázy, ale aj majestátne pohorie Atlas ponúkajúce panoramatické výhľady na rozmanitú marockú krajinu. To všetko doplnené stredovekými medinami a trhmi.

rwanda woman_result

RWANDA, UGANDA, KONGO, ZANZIBAR

Cena od 2680 €

Zľava 200 €

RWANDA. Krajina s komplikovanou históriou, v súčasnosti jedna z najbezpečnejších a najprogresívnejších krajín Afriky. Krajina nekonečných zelených kopcov a tyrkysových bystrín. Aké je stretnutie zoči – voči s gorilami v Kongu?

African-Cheetahs-Acinonyx-jubatus-on-the-Masai-Mara-National-Reserve-safari-in-southwestern-Kenya_prezentacny

TANZÁNIA, ZANZIBAR

Cena od 2580€

Zľava 200€

Dobrodružné poznávanie afrických pastvín, savany plné rôznych druhov zvierat. Ako vystrihnuté z dielne National Geograpic. No pre nás to nie sú len kulisy. My sme skutočne tu a vnímame krásy naplno všetkými zmyslami! Miestna divočina nám neraz doslova vezme dych.

Kruger NP_result

TO NAJLEPŠIE Z AFRIKY - JAR, BOTSWANA, ZIMBABWE

Cena od 2350 €

Zľava 150 €

Životom pulzujúce kozmopolitné veľkomestá, strieda panenská fauna a flóra unikátnych prírodných rezervácií. Tento unikátny mix očarí každého cestovateľa. Zaručene! Ešte prepracovanejší program ponúkajúci to najlepšie, čo Afrika má!

victoria-falls_

VIKTÓRIINE VODOPÁDY PRE PRAVÝCH DOBRODRUHOV

Cena od 899 €

Zľava 30 €

Úderný 6 dňový zájazd pod horúcim africkým slnkom. Plný adrenalínových aktivít a zábavy, aktívny oddych v tom najkrajšom prostredí Afriky. A hučiace najkrajšie vodopády na dosah! Pár dní vašej dovolenky, skvelé exotické jedlo, safari v neďalekej Botswane, kúpanie v našom bazéne a veľa zábavy, poznania a pre odvážlivcov vyplavený adrenalín v krvi.