ŠOKUJÚCE SEPTEMBROVÉ MEGAZĽAVY na vybrané zájazdy v roku 2019

od 10.9.2018 do konca septembra (t.j. 30.9.2018)

alebo do vypredania limitovaného vopred stanoveného počtu miest na jednotlivých termínoch zájazdov v roku 2019

Vyberte si zľavu

slon_botswana

JAR, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE, ZAMBIA

Cena od 3590 €

Zľava 1200 € na dvojicu

Kapské mesto, Stolová hora, Pobrežie kostier, safari v najlepších národných parkoch Afriky: NP Etosha, NP Chobe a NP Kruger . Mys Dobrej nádeje, 111 m vysoké Viktóriine vodopády (návšteva vodopádov zo zimbabwskej aj zambijskej strany), najhlbší africký kaňon – Fish River, ale aj Blyde River Canyon a fascinujúca Panorama Route. Namib Naukluft Park – oranžové pieskové duny Sossusvlei a Sesriem kaňon

Machu-Picchu-Peru_Reprezentacny-e1470379496730.jpg

PERU, BOLÍVIA, ČILE

Cena od 2685 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Famózne Machu Picchu v srdci Ánd a bolívijské hlavné mesto Sucre. Legendárne mesto Potosí, gejzíry v päťkilometrovej výške a prekrásne farebné lagúny plné plameniakov. Posúvame hranice poznania.

rio de janeiro_result

VEĽKÁ JUHOAMERICKÁ EXPEDÍCIA

Cena od 3275 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Cuzco a Machu Picchu, mesto tanga Buenos Aires či pulzujúce Rio de Janeiro. Kúpanie sa v Atlantiku, vodopády Iguazú, ochutnávka špičkového vína a zasnežené andské ľadovce. Špičkové morské plody v Peru, argentínske stejky a vína, brazílske džúsy a uruguajská „pamplona“. Svetoznáme pláže Copacabana, Ipanema a nový div sveta, socha Krista na hore Corcovado. 6x top pamiatok UNESCO!

Maya-Tikal-Ruins-in-Guatemala-_Reprezentacny-prezentacny

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU

Cena od 2940 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Najzachovalejšie mayské pamiatky v Guatemale, Hondurase a El Salvadore. Fantastické Národné parky, prírodné a kultúrne dedičstvá UNESCO.

kanon Charyn

VEĽKÁ EXPEDÍCIA CEZ STREDNÚ ÁZIU

Cena od 3899 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Neopakovateľná cesta cez najkrajšie štáty Strednej Ázie. Pre skutočných nadšencov spoznávania a vnímania odlišného sveta.

kyoto_result

JAPONSKO

Cena od 2900 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Krajina samurajov, gejší, šógunov, nindža bojovníkov a úchvatných japonských záhrad. Veľkomesto popkultúry, ale aj tisícročné tradície historického Japonska.

Kruger NP_result

JAR, BOTSWANA, ZIMBABWE – TO NAJLEPŠIE Z AFRIKY

Cena od 2350 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Životom pulzujúce kozmopolitné veľkomestá, strieda panenská fauna a flóra unikátnych prírodných rezervácií. Tento unikátny mix očarí každého cestovateľa. Zaručene! Ešte prepracovanejší program ponúkajúci to najlepšie, čo Afrika má!

Copacabana-prezentacny

ARGENTÍNA, URUGUAJ, BRAZÍLIA

Cena od 1800 €

Zľava 800 € na dvojicu

Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Rio de Janeira, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta La Plata. Ikonické pláže Ipanema a Copacabana.

Trinidad_result

MEXIKO, KUBA

Cena od 2380 €

Zľava 700 € na dvojicu

Turistický Cancún oproti histórii v Chichén Itzá (UNESCO). Stará Havana a dlhonohé tanečnice z Tropicany, ale aj Trinidad (UNESCO) a Santa Clara. A nekonečné plážovanie. Tak znie priehrštie exotiky!

Tibet-panorama_1200

ČÍNA, TIBET, NEPÁL, INDIA

Cena od 2630 €

Zľava 700 € na dvojicu

Neuveriteľné kombo podnetov, ktoré nám svojou širokou škálou vyrazia dych. Mix všetkého, na čo si len spomeniete. Od náboženstiev, cez prírodné úkazy a reliéfy, kultúrne odlišnosti, protichodné tradície a zvyky, meniacu sa fyziognómiu miestnych ľudí i gastronómiu. Jednoducho kompaktný balík dobrodružstva, ktorý je radosť rozbaľovať.

oaxara_result

MEXIKO – MAXIMÁLNE POZNANIE

Cena od 1790 €

Zľava 650 € na dvojicu

Exkluzívny zájazd s prepracovaným programom. Od veľkomiest po džungľu s historickými mayskými pamiatkami po slnkom zaliatych bielych plážach Yukatánskeho polostrova. Kultúra Mayov a Aztékov, ich vznešená architektúra, rôznorodá príroda, ananásové a kávovníkové plantáže, sopky, kostoly s množstvom zlata, svetová kuchyňa – zmes tohto všetkého len pre vaše zmysly.

Angkor_1200

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

Cena od 1840 €

Zľava 600 € na dvojicu

Jednoznačný TOP medzi našimi zájazdmi, dlhodobo sa tešiaci veľkému úspechu a spokojnosti. Do detailov prepracovaný zájazd, počas ktorého vám komplexne ukážeme krajiny Juhovýchodnej Ázie s ich najpopulárnejšími metropolami tak, ako nikto iný. Intenzita poznania dotiahnutá do dokonalosti.

he-top-of-Inthanon-mountain-Chiang-Mai-Thailand.

THAJSKO, LAOS, VIETNAM, KAMBODŽA

Cena od 2140 €

Zľava 600 € na dvojicu

Dokonale prepracovaný program Indočíny je rozhodne neopakovateľným zážitkom. Pokojná atmosféra Laosu naplneného pokorou a úsmevmi miestnych. Ale aj nočný život a denný ruch veľkomiest Bangkok, Hanoi, Saigon a Phnom Penh. Zaraz sa ocitáme v kompletne iných svetoch. Posvätné miesta budhizmu, starobylé chrámy a pagody striedajúce prírodu so sviežozeleným džungľovitým porastom. Prehliadka pamiatok svetového významu nás utvrdí v tom, že sme si naozaj vybrali správne. A ako bonus je pripravený relax a kúpanie na plážach Vietnamu.

Royal-Palace-in-Phnom-Penh-Cambodia

VIETNAM A KAMBODŽA LUXUSNE

Cena od 2140 €

Zľava 600 € na dvojicu

Jeden z najúspešnejších programov nášho katalógu! Ideálne spojenie histórie s prírodou, no najmä spojenie jedinečných kultúr dvoch parametrálne odlišných národov. Zvyky a tradície, také vzdialené od všetkého, čo ste doteraz poznali. Zážitky, na ktoré sa nezabúda! Vďaka bohatému programu a vďaka našim skúsenostiam vám tieto krajiny ukážeme tak, že sa sem budete chcieť vrátiť.

periyar_1200

JUŽNÁ INDIA

Cena od 2340 €

Zľava 600 € na dvojicu

Jeden z najúspešnejších programov nášho katalógu! Ideálne spojenie histórie s prírodou, no najmä spojenie jedinečných kultúr dvoch parametrálne odlišných národov. Zvyky a tradície, také vzdialené od všetkého, čo ste doteraz poznali. Zážitky, na ktoré sa nezabúda! Vďaka bohatému programu a vďaka našim skúsenostiam vám tieto krajiny ukážeme tak, že sa sem budete chcieť vrátiť.

persepolis

IRÁN

Cena od 2395 €

Zľava 600 € na dvojicu

Národ žijúci v obklopení stavieb, ktoré unášajú dušu ďaleko, ďaleko od povrchného sveta. Irán, to je „ostrov“ pokojnej atmosféry, kde domáci sú si ešte stále vedomí svojej hodnoty, no nezabúdajú byť ľudskí, ochotní a vždy usmiati. Skutočná rozprávka Orientu… Navštívte ju s nami!

V-uličke-Havana-Vieja._1200

KUBA

Cena od 1899 €

Zľava 500 € na dvojicu

Polpenzia počas zájazdu, 4* hotel v Havane (alebo casas particulares) a 4* hotel All Inclusive na Varadere. Skupina do 25 osôb! ALL INCLUSIVE na najkrajšej kubánskej pláži Guardalavaca. Kuba ako ju poznáme už veľa rokov. Poznávacie zájazdy na Kubu v tomto rozsahu sme začali organizovať ako prvá slovenská CK!

Nepal-mnisy-z-Nepalu-pri-oddychu

TO NAJLEPŠIE Z NEPÁLU

Cena od 1199 €

Zľava 500 € na dvojicu

Krajina 3x väčšia ako Slovensko s takmer 6x väčším počtom obyvateľov je ideálnym spojením prírody a kultúrneho bohatstva. Úzke vibrujúce uličky štvrte hlavného mesta Thamel sú doslova rajom fotografov. Naproti tomu stojace pokojné stúpy Boudhanath a iné svätostánky v tomto rodisku Budhu sú priam balzamom na dušu. Bohatá fauna Taerskej nížiny je už len čerešničkou na tejto cestovateľskej delikatese. Sľubujeme atmosféru, ktorá vás doslova pohltí krásou Himalájí na dosah ruky.

BOLO-V-MINULOOM-ROKU-suzhou_1200

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

Cena od 1390 €

Zľava 500 € na dvojicu

Zájazd mnohých NAJ. Najstaršia a najveľkolepejšia civilizácia sveta, jeden z najprepracovanejších a najlepšie zvládnutých zájazdov na stredoeurópskom trhu, pravidelne dosahujúci len to najvyššie hodnotenie.

Varanasi-with-a-boatman-sailing

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

Cena od 1390 €

Zľava 500 € na dvojicu

Zem, ktorá sa na nič nehrá a odhalí aj to, čo by človek nečakal. Extrémne rozmanitá krajina, kde si vás ľudia získajú širokými úsmevmi a pohodovým prístupom k životu. Kolíska náboženstiev a filozofií v spojení s leskom čias dávno minulých. Zažite aj vy pocit radžov a maharání pri prechádzaní sa po honosných palácoch alebo údiv, či priam nadpozemské zážitky pri vodách najposvätnejšej rieky sveta – Gangy. Len tu pochopíte, aké to je cestovať nielen v priestore, ale i v čase!

Burma_1200

MJANMARSKO

Cena od 2890 €

Zľava 500 € na dvojicu

Sú cesty či výlety, ktoré na moment rozptýlia našu myseľ a vytrhnú nás zo stereotypu. No bývajú aj iné, ktoré nás učia spoznávať samých seba a vnímať svet navôkol inými očami. Sú to tie, čo otvárajú dvere do hlbokého vnútra našich duší, aby sa stali nezabudnuteľnými do konca života. A práve takou je návšteva Krajiny tisícich pagôd – Mjanmarska.

Ryžové-polia-pohľad-z-Batutumonga_1200

SULAWESI (CELEBES), WAKATOBI

Cena od 2449 €

Zľava 500 € na dvojicu

Doteraz neobjavená exotika koralových ostrovov Togean na Sulawesi  a všade prítomná dych berúca krása rovníkovej ostrovnej prírody navôkol. Oblasť Tana Toraja či neuveriteľné domorodé rituály, na ktorých sa zúčastníme, nás dostanú! Videli ste už domy v tvare lodí? Ostrovy Wakatobi sú neobjaveným rajom, o ktorom ste pravdepodobne doteraz nepočuli ani Vy. V kombinácii s jedinečným Sulawesi, to je autenticita a zážitky, ktoré nebudete mať na žiadnom inom mieste na svete.

kazbeg_result

GRUZÍNSKO, ARMÉNSKO

Cena od 1895 €

Zľava 500 € na dvojicu

Krajiny ukrývajúce tajomstvá, ktoré si okolité štíty rozprávajú dodnes. My ich spolu odhalíme. Výhľady sprevádzajúce naše kroky sú tou pravou odmenou každého cestovateľa. Fotografi si tiež prídu na svoje. Vôňa sviečok v chladných múroch kláštorov nasiaknutých spirituálnou atmosférou minulých storočí. To všetko doplnené o mestá, lokálnu kuchyňu a domorodých pohostinných obyvateľov.

nusa dua bali_result

BALI

Cena od 1249 €

Zľava 400 € na dvojicu

Ostrov bohov. Toto pomenovanie si Bali rozhodne plne zaslúži. Mágia a mystika každodenných rituálov domorodcov, ktoré si podrobne vysvetlíme, strieda nádherná príroda. Široká škála odtieňov zelenej farby na terasovitých ryžových políčkach, aké ste zatiaľ ešte nevideli. K tomu sopky podnecujúce naše vedomie k prirodzenému rešpektu a samozrejme, pláže, motorky, surfing, rafting a mnoho iného!

Uzbekistan-Bukhara_Reprezentacny-e1470380482730

TO NAJLEPŠIE Z UZBEKISTANU

Cena od 1295 €

Zľava 400 € na dvojicu

Uzbekistan z dielne CK Victory Travel je produkt tešiaci sa značnému úspechu. Vďaka perfektnému pomeru medzi cenou a kvalitou, aký nemá konkurenciu spoznáte Orient ako nikdy predtým. Uzbekistan, to je zem plná farieb, legiend, pohostinných ľudí a architektonických skvostov, čo vytrvali v čase.

japonsko

APERITÍV V JAPONSKU

Cena od 1299 €

Zľava 120 € na dvojicu

Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy ako ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim či manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú.

ZOZNAM VŠETKÝCH VYBRANÝCH ZÁJAZDOV

PODMIENKY získania septembrových megazliav na zájazdy v roku 2019

Akcia trvá od 10.09.2018 do konca septembra (t.j. 30.09.2018) alebo do vypredania limitovaného vopred stanoveného počtu miest na jednotlivých termínoch zájazdov v roku 2019. Na získanie nároku na zľavu je potrebné vyplniť objednávku a do 5 dní najneskôr uhradiť zálohu vo výške stanovenej CK Victory Travel cca (50-60% z ceny zájazdu  bez víz, povinných poplatkov a pod). V inom prípade bude vaše miesto na vybranom zájazde posunuté ďalším záujemcom.

Uplatnenie zľavy sa týka všetkých osôb na jednej objednávke. Zľava Vám bude odpočítaná v konečnom vyúčtovaní, ktoré posielame mesiac pred odchodom zájazdu, spolu s podrobnými pokynmi.

Od momentu úhrady zálohy za zájazd objednaný v rámci akcie SEPTEMBROVÉ MEGAZĽAVY je výška storno poplatkov v prípade odstúpenia od zmluvy 50% z katalógovej ceny zájazdu a 100% sumy za letiskové poplatky. V dobe kratšej ako 44 dní do odchodu zájazdu platia storno podmienky uvedené vo Všeobecných zmluvných podmienkach pre účasť na zájazdoch CK VICTORY TRAVEL.

Zmena predmetu zmluvy o obstaraní zájazdu nie je po úhrade zálohy možná.

V prípade zrušenia zájazdu zo strany CK VICTORY TRAVEL klient stráca nárok na túto špeciálnu akciu na ďalší zájazd. Upozornenie o zrušení zájazdu musí byť zo strany CK VICTORY TRAVEL zaslané minimálne 21 dní pred začiatkom zájazdu pri garancii vrátenia plnej výšky zaplatenej zálohy.

Využitie tejto akcie NIE JE MOŽNÉ KOMBINOVAŤ SO ŽIADNOU INOU ZĽAVOU! Od momentu úhrady zálohy nie je možné zameniť akciu za inú akciu viažucu sa k rovnakej objednávke.

Využitie akcie SEPTEMBROVÉ MEGAZĽAVYJE VIAZANÉ NA PRIAMY NÁKUP u CK VICTORY TRAVEL, tzn. tieto SEPTEMBROVÉ MEGA ZĽAVYnie je možné aplikovať pri kúpe od provízneho predajcu.

Uvedené zľavy platia IBA pre dvojicu a na zájazdy v roku 2019. V prípade, žeby ste sa chceli prihlásiť na zájazd z uvedeného zoznamu sám/-a, o výške zľavy sa informujte prostredníctvom e-mailu: victory@victorytravel.sk.

Ak ste si nenašli svoj zájazd v tabuľke NAJvyšších zliav, kontaktujte nás a my Vám ponúkneme zľavu, ktorú neodmietnete.