SEPTEMBROVÉ MEGAZĽAVY na vybrané zájazdy v roku 2020

Akcia trvá od 9.9.2019 do konca septembra (t.j. 30.9.2019)

alebo do vypredania limitovaného vopred stanoveného počtu miest na jednotlivých termínoch zájazdov

Na získanie nároku na zľavu je potrebné vyplniť objednávku a najneskôr do 5 dní uhradiť zálohu vo výške stanovenej CK Victory Travel cca (50-60% z ceny zájazdu bez víz, povinných poplatkov a pod). V inom prípade bude vaše miesto na vybranom zájazde posunuté ďalším záujemcom. (viac info v podmienkach – viď nižšie)

Vyberte si zľavu

kyoto_result

JAPONSKO

Cena od 2900 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Krajina samurajov, gejší, šogúnov, nindža bojovníkov, fantastickej kuchyne, úchvatných záhrad, hypermoderných technológií, extrémnej čistoty, hygieny a poriadku, tradícií a spoločenskej hierarchie. Japonsko je krajina originál.

slon_botswana

JAR, NAMIBIA, BOTSWANA, ZIMBABWE, ZAMBIA

Cena od 3590 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Zážitková cesta juhom Afriky, po stopách bušmenov a Hotentotov. Na terénnom aute či na minivane, púšťou hrajúcou farebným spektrom až po oranžové duny Sossusvlei, cez skalnaté rozsadliny po zelené národné parky, národy Damarov, Himbov, Ovambov, Šonov, Zuluov až po bielych Juhoafričnov či Afrikáncov. Slony na cestách, stejky z antilop na tanieri a k tomu osviežujúce pivo či lahodné víno. Na vlastnej koži zažijeme viackrát NAJ, NAJ, NAJ. NAJhlbší kaňon Afriky, NAJstaršiu púšť sveta, NAJstarší národný park Afriky, NAJväčší meteorit sveta, NAJširší neprerušený závoj vodopádov na svete.

rio de janeiro_result

VEĽKÁ JUHOAMERICKÁ EXPEDÍCIA

Cena od 3675 €

Zľava 1000 € na dvojicu

Machu Picchu, tango v Buenos Aires, najhorúcejšie mesto Asunción či pulzujúce Rio de Janeiro. Kúpanie sa v Atlantiku, vodopády Iguazú, ochutnávka špičkového vína, zasnežené andské ľadovce a krásna zelená krajina centrálneho Paraguaja. Fantastické morské plody v Peru, argentínske stejky, uruguajské a bolívijské vína, paraguajská chipa-guasu, brazílske džúsy a caipirinha. Svetoznáme pláže Copacabana, Ipanema a nový div sveta, socha Krista na hore Corcovado. 6x top pamiatky UNESCO!

Sao Tome

KAMERUN, GABON, SVÄTÝ TOMÁŠ A PRINCOV OSTROV

Cena od 7500 €

Zľava 1000 € na dvojicu

A sme v rovníkovej Afrike. Navštívime panenské miesta centrálnej Afriky. Úžasné safari, budeme stopovať unikátne pralesné zvieratá, ktoré neuvidíte nikde na svete– nížinné gorily, šimpanzy, pralesné slony a hrochy kúpajúce sa v mori. Návšteva čokoládových ostrovov v Guinejskom zálive – Sao Tomé a Princov ostrov, návšteva oboch ostrovov. Nádherné ostrovy, ktoré môžu konkurovať tým v Karibiku. Parádne pláže a ešte lepšie safari, ospalá atmosféra miest, kam chodí ročne len približne 20-tisíc turistov.

kanon Charyn

VEĽKÁ EXPEDÍCIA STREDNOU ÁZIOU

Cena od 3899 €

Zľava 900 € na dvojicu

Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Rio de Janeira, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta La Plata. Ikonické pláže Ipanema a Copacabana.

Maya-Tikal-Ruins-in-Guatemala-_Reprezentacny-prezentacny

PRECHOD STREDNOU AMERIKOU - GUATEMALA, BELIZE, HONDURAS, EL SALVADOR, NIKARAGUA, KOSTARIKA, PANAMA

Cena od 2950 €

Zľava 900 € na dvojicu

Najzachovalejšie mayské pamiatky v Guatemale, v Hondurase a v El Salvadore. Fantastické Národné parky, prírodné a kultúrne dedičstvá UNESCO.

Machu-Picchu-Peru_shutterstock_147330278_1200

PERU, BOLÍVIA, ČILE

Cena od 2685 €

Zľava 900 € na dvojicu

Famózne Machu Picchu v srdci Ánd a bolívijské hlavné mesto Sucre. Legendárne mesto Potosí, gejzíry v päťkilometrovej výške a prekrásne farebné lagúny plné plameniakov. Posúvame hranice poznania.

Kruger NP_result

TO NAJLEPŠIE Z AFRIKY

Cena od 2350 €

Zľava 800 € na dvojicu

Zažite tú najkrajšiu časť Afriky len za niekoľko dní Vašej dovolenky. Začneme na konci afrického kontinentu v meste na Myse, ktoré stráži Stolová hora a duch Bludného Holanďana, nastavíme tvár vánku či vetrisku? Na Myse dobrej nádeje. Poprechádzame sa po uliciach Pretórie a oddýchneme si po rozkvitnutými ružovými palisandrami, aby sme sa nechali osviežiť „sprayom“ rieky Zambezi na Victoria Falls v Zimbabwe. Užijeme si množstvo slonov v krajine diamantov – v Botswane, aby sme si porovnali duet safari zážitkov Botswana, NP Chobe verzus JAR, NP Kruger. Leteckými presunmi sme urýchlili a skrátili presuny, ubytovanie kvalitatívne „vytuningovali“ a Vy sa môžete tešiť na tú najlepšie cestovateľské dobrodružstvo pod horúcim africkým slnkom.

rapa nui_result

BUENOS AIRES, OHŇOVÁ ZEM, PATAGÓNIA, VEĽKONOČNÝ OSTROV

Cena od 3999 €

Zľava 750 € na dvojicu

Obrovské ľadovce, skalné veže v NP Torres del Paine a v NP Los Glaciares, ľadovcové polia, túry až na dosah skalných velikánov – Fitz Roy, kolónie tuleňov, kormoránov, plavba loďou až na koniec sveta v chlade Ohňovej zeme. Viac ako dva týždne nabité južanským temperamentom. Skvelým jedlom a vínom a okorenené štipkou polynézskeho slnka, na najizolovanejšom ostrove sveta – Veľkonočný ostrov.

oaxara_result

MEXIKO - MAXIMÁLNE POZNANIE

Cena od 1790 €

Zľava 700 € na dvojicu

Mexická pohoda na brehoch Karibského mora. Pradávna kultúra a krvavé obrady Aztékov, Mayov, Olmékov, Toltékov a Zapotékov. Pravá tequila, vôňa čili a kukuričnej placky. Indiánske trhy, šamanistické rituály a dedinky, Piňa Colada a kúpanie sa v Karibiku! Najúžasnejšie mayské pamiatky na Yucatáne.

V-uličke-Havana-Vieja._1200

KUBA

Cena od 1899 €

Zľava 650 € na dvojicu

Polpenzia počas zájazdu, 4* hotel v Havane (alebo casas particulares) a 4* hotel All Inclusive na Varadere. Skupina do 25 osôb! ALL INCLUSIVE na najkrajšej kubánskej pláži Guardalavaca. Kuba ako ju poznáme už veľa rokov. Západy slnka nad ostrovom roznecujúcim iracionálne vášne celého sveta pre nás budú odmenou. Poznávacie zájazdy na Kubu v tomto rozsahu sme začali organizovať ako prvá slovenská CK!

Copacabana-prezentacny

ARGENTÍNA, URUGUAJ, BRAZÍLIA

Cena od 1790 €

Zľava 600 € na dvojicu

Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Ria de Janeiro, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta La Plata. Ikonické pláže Ipanema a Copacabana.

Trinidad_result

MEXIKO, KUBA

Cena od 2380 €

Zľava 600 € na dvojicu

Turistický Cancún verzus história, architektúra a šamanizmus v Chichén Itzá (UNESCO). Stará Havana a dlhonohé tanečnice z Tropicany, ale aj Trinidad (UNESCO) a Santa Clara. A nekonečné plážovanie na mayskej riviére a na Varadere. Tak znie priehrštie exotiky a oddychu!

Tibet-panorama_1200

ČÍNA, TIBET, NEPÁL, INDIA

Cena od 2890 €

Zľava 600 € na dvojicu

Neuveriteľné kombo podnetov, ktoré nám svojou širokou škálou vyrazia dych. Spiritualita náboženstiev, neuveriteľné prírodné úkazy, dynamika veľkomiest, kultúrna pestrosť tradícií a zvykov, postupne sa meniaca fyziognómia miestnych ľudí a zaujímavá tradičná gastronómia. Obrovský balík dobrodružstva, ktorý je radosť rozbaľovať!

near by Christchurch_result

TO NAJLEPŠIE Z NOVÉHO ZÉLANDU

Cena od 4150 €

Zľava 600 € na dvojicu

Neuveriteľné kombo podnetov, ktoré nám svojou širokou škálou vyrazia dych. Spiritualita náboženstiev, neuveriteľné prírodné úkazy, dynamika veľkomiest, kultúrna pestrosť tradícií a zvykov, postupne sa meniaca fyziognómia miestnych ľudí a zaujímavá tradičná gastronómia. Obrovský balík dobrodružstva, ktorý je radosť rozbaľovať!

African-Cheetahs-Acinonyx-jubatus-on-the-Masai-Mara-National-Reserve-safari-in-southwestern-Kenya_prezentacny

TANZÁNIA, ZANZIBAR

Cena od 2680 €

Zľava 550 € na dvojicu

Dobrodružné poznávanie afrických pastvín, savany plné rôznych druhov zvierat. Ako vystrihnuté z dielne National Geograpic. No pre nás to nie sú len kulisy. My sme skutočne tu a vnímame krásy naplno všetkými zmyslami! Miestna divočina nám neraz doslova vezme dych. Na záver oddych v 4* hoteli s All inclusive na panensky bielych plážach ostrova Zanzibar, v rodisku Freddieho Mercuryho.

Havanska_ulica1

APERITÍV NA KUBE

Cena od 1790 €

Zľava 500 € na dvojicu

Kuba – pravá karibská pohoda na Ostrove slobody! Kuba Vás prekvapí a očarí. Rum, cigary, staré kabriolety, tanečnice v Tropicana, jazzové kluby. Skvelí muzikanti a karibská hudba, ktorá sa dostáva pod kožu. Zábavné večery a noci, na aké sa nezabúda. Stará Havana, miesta Hemingwaya, pláže a skvelé služby ALL INCLUSIVE v koloniálnom meste TRINIDAD (UNESCO) aj na VARADERE. Pozývame Vás na Kabaret Tropicana! Bez dlhých autobusových presunov!

Burma_1200

BARMA

Cena od 2390 €

Zľava 500 € na dvojicu

Objavte s nami klenoty Zlatej krajiny nasiaknutej duchovnom, kde atmosféra budhizmu napĺňa dušu pokojom. Relaxujte na panenských tropických plážach nádherného Ngapali.

ulawatu_result

LOMBOK, GILI, BALI, JAVA

Cena od 1390 €

Zľava 500 € na dvojicu

Zájazd mnohých NAJ. Najstaršia a najveľkolepejšia civilizácia sveta, jeden z najprepracovanejších a najlepšie zvládnutých zájazdov na stredoeurópskom trhu, pravidelne dosahujúci len to najvyššie hodnotenie.

Dobrodruzny poznavaci zajazd do 5 krajin juhovychodnej Azie, Thajsko, Malajzia, Kambodza, Indonezia, Singapur

THAJSKO, MALAJZIA, KAMBODŽA, INDONÉZIA, SINGAPUR

Cena od 1840 €

Zľava 400 € na dvojicu

Jednoznačný TOP medzi našimi zájazdmi, dlhodobo sa tešiaci veľkému úspechu a spokojnosti. Do detailov prepracovaný program, počas ktorého Vás komplexne zoznámime s rozmanitosťou krajín Juhovýchodnej Ázie. Nasajte atmosféru tisíc rokov vyslovovaných modlitieb v najväčších chrámoch sveta, ponorte sa do víru dynamických metropol, ochutnajte to najlepšie z tamojšej kuchyne a nechajte sa nakaziť optimistickým životným postojom ázijských kultúr.

Royal-Palace-in-Phnom-Penh-Cambodia

VIETNAM A KAMBODŽA

Cena od 1990 €

Zľava 400 € na dvojicu

Jeden z najúspešnejších programov nášho katalógu! Ideálne spojenie histórie s prírodou a s plážami, no najmä spojenie jedinečných kultúr dvoch parametrálne odlišných národov. Zvyky a tradície, také vzdialené od toho, čo ste doteraz poznali. Zážitky, na ktoré sa nezabúda! Romantické večery v Hoiane, fantastické výhľady v Halong Bay, charizma veľkomiest, pokoj vidieka, najzdravšia kuchyňa sveta a k tomu lacné a chutné pivko počas celej cesty.

he-top-of-Inthanon-mountain-Chiang-Mai-Thailand.

THAJSKO, LAOS, VIETNAM, KAMBODŽA

Cena od 2190 €

Zľava 400 € na dvojicu

Do detailov prepracovaný program Vás dokonale zoznámi so všetkými rozmanitými tvárami Indočíny. Ruch a temperament veľkomiest Bangkok, Hanoj, Saigon a Phnom Penh striedajú starobylé chrámy, pagody a posvätné miesta budhizmu. Drsná príroda a jednoduchý život ľudí v rozvojovom Laose a Kambodži, rozprávková atmosféra historického Hoi Anu a tie najkrajšie pláže Vietnamu. Tak vyzerá dobrodružstvo poznania štyroch fascinujúcich krajín v našom podaní.

periyar_1200

JUŽNÁ INDIA

Cena od 2340 €

Zľava 400 € na dvojicu

Pulzujúci Bombaj, spiritualita chrámov, rajské pláže v Goa, najkrajší palác v zemi, široké ryžové plantáže a vôňa korenia vo vzduchu. Intenzívne zážitky s pikantnou príchuťou, ktoré nestrácajú na svojej jedinečnosti. India, to je prekvapivá koketa, učiaca trpezlivosti a oplývajúca svojou nevídanou charizmou, kde ľudia majú na všetko čas a odpovedajú úsmevom. Precíťte s nami to, čím je Bhárat, ako domáci svoju vlasť nazývajú, taká príťažlivá.

Sulawesi-Wakatobi-Togeany-CK-Victory-travel_45

SULAWESI, WAKATOBI

Cena od 2290 €

Zľava 400 € na dvojicu

Exotika koralových ostrovov Togean, všade prítomná dych berúca krása rovníkovej ostrovnej prírody. Neuveriteľné domorodé rituály animistických kresťanov na výšine Tana Toraja a ich rozprávkové domy v tvare lodí. Ostrovy Wakatobi sú neobjaveným rajom, o ktorom ste pravdepodobne doteraz nepočuli ani Vy. Dobrodružná cesta za poznaním čarovnej Indonézie.

Armensko_1

KAUKAZ - AZERBAJDŽAN, GRUZÍNSKO, ARMÉNSKO

Cena od 2200 €

Zľava 400 € na dvojicu

Z bohatého BAKU do historického TBILISI a zaujímavého JEREVANU. V každej z krajín tie najzaujímavejšie miesta a chrámy pod ochranou UNESCO. Pravoslávne kláštory v objatí tajomného Kaukazu. Chutné jedlá a kvalitné víno aj koňak. Možnosť LYŽOVAČKY.

lofoty_Norsko_

NÓRSKO – LOFOTY A NORDKAPP

Cena od 1850 €

Zľava 400 € na dvojicu

Súostrovie Lofoty, obmývané turbulentnými vodami Nórskeho mora, ďaleko nad polárnym kruhom. Táto vzácna krajina ponúka nedotknutú krásu majestátnych hôr, hlboké fjordy, škrek morských vtákov a divoké piesočné pláže. Nordkapp, posvätné miesto Laponcov a najsevernejší bod Európy, kde sa stretá Atlantický a Severný ľadový oceán.

Visiaci-most-na-Flores_1200

PAPUA, SUMBA, TIMOR, FLORES, KOMODO, BALI

Cena od 3179 €

Zľava 400 € na dvojicu

Počas tohto zájazdu budete mať rozhodne pocit, že ste sa ocitli v dokumentárnom filme „National Geographic“. Nášmu oku nepoznané prírodné scenérie či tradičné aktivity domorodcov. Tajomné rituály zasadené do prostredia s rozmanitou tropickou flórou a faunou. Také je nefalšované aktívne poznávanie v našej spoločnosti.

Nórsko-Victory-travel_-(14)

NÓRSKO – TO NAJLEPŠIE

Cena od 1850 €

Zľava 400 € na dvojicu

Scenérie, ktoré sú naživo ešte úžasnejšie ako na obrázkoch. Majestátne hory týčiace sa nad hlbokými fjordamy kde jedna z najstarších civilizácií stvorila jeden z najmladších národov. Obrovskí patrioti a pohostinní dobráci, takí sú Nóry. Malebné mestá Oslo, Bergen a Alesund, dychberúce výhľady Trolej cesty, Geiranger fjordu. Čarovný „ostrov vtákov“ Runde s vysokými útesmi čnejúcimi z mora a rýchlo miznúce ľadovce.

BOLO-V-MINULOOM-ROKU-suzhou_1200

TO NAJLEPŠIE Z ČÍNY

Cena od 1390 €

Zľava 320 € na dvojicu

Najstaršia a najveľkolepejšia civilizácia sveta, jeden z najprepracovanejších a najlepšie zvládnutých zájazdov na našom trhu, pravidelne dosahujúci len to najvyššie hodnotenie.

Varanasi-with-a-boatman-sailing

TO NAJLEPŠIE Z INDIE

Cena od 1390 €

Zľava 320 € na dvojicu

Zem, ktorá sa na nič nehrá a odhalí aj to, čo by človek nečakal. Extrémne rozmanitá krajina, kde si Vás ľudia získajú širokými úsmevmi a pohodovým prístupom k životu. Kolíska náboženstiev a filozofií v spojení s leskom čias dávno minulých. Zažite aj Vy pocit radžov a maharání v honosných palácoch alebo údiv, či priam transcendentálne pocity pri vodách najposvätnejšej rieky sveta – Gangy. Len tu pochopíte, aké to je cestovať nielen v priestore, ale i v čase!

Namestie-Durbar_1200

TIBET, NEPÁL

Cena od 2590 €

Zľava 320 € na dvojicu

Strecha sveta –Tibetská náhorná plošina. Najrozsiahlejšia a najvyššie položená náhorná plošina na Zemi. Svet, aký ste doteraz nepoznali a ktorý musíte spoznať. Transcendentálno recitovaných mantier, farebné vlajočky trepotajúce sa vo vetre, živé kláštory, rušné ulice a majestátne hory. Base camp najvyššieho vrchu sveta, Mount Everestu, charizmatická Lhasa a fascinujúce Káthmandu.

victoria-falls_

VIKTÓRIINE VODOPÁDY + SAFARI V BOTSWANE

Cena od 899 €

Zľava 300 € na dvojicu

Úderný 6 dňový zájazd pod horúcim africkým slnkom. Plný adrenalínových aktivít a zábavy, aktívny oddych v tom najkrajšom prostredí Afriky. A hučiace najkrajšie vodopády na dosah! Pár dní vašej dovolenky, skvelé exotické jedlo, safari v neďalekej Botswane, kúpanie v našom bazéne a veľa zábavy, poznania a pre odvážlivcov vyplavený adrenalín v krvi. A za fantastickú totálne bezkonkurenčnú cenu v bývalom Československu.

japonsko

APERITÍV V JAPONSKU

Cena od 1380 €

Zľava 300 € na dvojicu

Každý dnes vie, že atmosféru zájazdu tvorí najmä jeho sprievodca. Vaším sprievodcom bude náš Peter, ktorý žije v Japonsku 20 rokov. Oženil sa tu s krásnou Japonkou, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku. Perfektne pozná krajinu, ako aj mentalitu ľudí a všetky oblasti života v Japonsku. Sprevádzal okrem našich klientov aj také hviezdy, ako napr. Avril Lavigne, Matt Cameron zo Sound Garden či Norman Cook alias Fat Boy Slim či manželku bývalého amerického prezidenta Michelle Obamovú.

kapske_mesto1

KAPSKÉ MESTO – MYS NA KONCI SVETA

Cena od 980 €

Zľava 300 € na dvojicu

Na konci Afriky, pod mysom, nájdete najkrajšie mesto afrického kontinentu. Mesto, ktoré je v zovretí hôr a oceánu. Mesto, pod ktorým sú tie najlepšie vinice v celej Afrike a najlepšie vína, ktoré ochutnávame v pivničkách univerzitného mesta Stellenbosch. Mesto najkrajších panorám, ikonickej Stolovej hory, príbehov o Bludnom Holanďanovi, vychutnáme si tie najlepšie stejky, ktoré zapijeme lahodným červeným vínom – Pinotage v bývalých dokoch mesta – Victoria & Alfred Waterfront, mesto, kde len zopár kilometrov od centra väznili najslávnejšieho afrického väzňa – N. Mandelu, históriu písanú Janom van Riebeckom… Priatelia, mesto na konci Afriky Vám ponúkneme tak, aby ste si tento kút Afriky s určitosťou zamilovali.

Poznávací zájazd na ostrov bohov Bali, Lombok, Gili, v Indonézii. Cestovná kancelária Victory travel, odborník na áziu.

BALI

Cena od 1111 €

Zľava 300 € na dvojicu

Ostrov bohov. Toto pomenovanie si Bali rozhodne plne zaslúži. Spoznajte s nami mágiu a mystiku každodenných rituálov domorodcov, ktoré naši sprievodcovia dokonale poznajú. Skúste narátať všetky odtiene zelenej na nádherných ryžových terasách. K tomu sopky podnecujúce naše vedomie k prirodzenému rešpektu, čarovné chrámy, pláže, motorky, surfing, rafting a mnoho iného!

Uzbekistan-Bukhara_Reprezentacny-e1470380482730

TO NAJLEPŠIE Z UZBEKISTANU

Cena od 1195 €

Zľava 300 € na dvojicu

Uzbekistan z dielne CK Victory Travel je produkt tešiaci sa značnému úspechu. Vďaka perfektnému pomeru medzi cenou a kvalitou, aký nemá konkurenciu, spoznáte Orient ako nikdy predtým. Uzbekistan, to je zem plná farieb, legiend, pohostinných ľudí a architektonických skvostov, čo vytrvali v čase.

Menjangan_ostrov

BALI – TAJNÉ MIESTA JURA UVÍRU

Cena od 1390 €

Zľava 300 € na dvojicu

Málo navštevované miesta, tajné pláže, surfovanie, potápanie, šnorchlovanie s mantami, delfíny a trek na aktívnu sopku. Naši skvelí sprievodcovia dlhodobo žijúci na ostrove Bali, Vám ukážu Indonéziu ako praví lokály. Cestujte s odborníkmi a dostanete sa na miesta, kam iní nemôžu.

Thajsko-krasna-plaz-na-Krabi_1200

THAJSKO, MALAJZIA, SINGAPUR

Cena od 1590 €

Zľava 300 € na dvojicu

Skvelá atmosféra veľkomiest ako Bangkok, Kuala Lumpur a Singapur nám bude vibrovať telami počas celého zájazdu. Architektúra, nad ktorou budeme otvárať ústa, nás presvedčí, že sme naozaj v ultramoderných metropolách. Že aj príroda je mocný čarodej, pochopíme vo vzácnom mangrovníkovom pralese, ktorého majestátne kaňony budeme obdivovať z kajakov, na najkrajších plážach Thajska v oblasti Krabi si doprajeme čerstvé tropické bio ovocie. K tomu skvelé masáže, aktívny oddych, ale aj fantastická exotická kuchyňa.

siberut5

SIBERUT, OSTROVY MENTAWAI

Cena od 2290 €

Zľava 300 € na dvojicu

Pikantná perlička! Náročná cesta pre malú skupinu dobrodruhov, ktorí sa neboja vyjsť zo svojej komfortnej zóny a zažiť niečo nevídané. Ohromujúce obrazy rýchlo miznúceho sveta, ktoré akoby nepatrili do 21. storočia. Mentawajci sú jedným z posledných jedinečných prírodných etník tropickej Ázie.

petra-hrobky_

JORDÁNSKO

Cena od 1180 €

Zľava 300 € na dvojicu

Prevoňané čajovne, chutná arabská shwarma a vodné fajky v starobylom Ammáne. Skalné mesto Petra ukrývajúce najväčšie poklady UNESCO. Ohromný 40 metrov vysoký chrám tu vytesali do ružovkastého pieskovca už pred 2500 rokmi. Z biblickej hory Nebo sa nám naskytne pohľad na zasľubenú zem, tak ako Mojžišovi, po jeho 40 ročnom putovaní. „Jordánske Pompeje“ Jerash, ukryté niekoľko storočí v piesku. Deň v krajine červenkastého piesku na púšti Wadi Rum a noc v beduínskom kempe. Šnorchlovanie v priezračnom červenom mori a liečivý kúpeľ v rýchlo miznúcom mŕtvom mori.

Pinnawela

SRÍ LANKA

Cena od 1190 €

Zľava 300 € na dvojicu

Z vtáčej perspektívy pripomína kvapku padajúcu do vôd Indického oceánu. Svojou rozmanitosťou patrí medzi najkrajšie destinácie sveta – Srí Lanka! Bohatá nielen kultúrou, ale aj prírodou. Tropický ostrov, ktorý od rovníka delí len 7 stupňov a vďaka svojej kráse právom dostal meno Perla Indického oceánu. Prví arabskí obchodníci, ktorí sa tu vylodili, ho zas nazvali Serendib – Vrodené šťastie. Z tohto pomenovania vzniklo aj slovo serendipity, a teda „objavovanie šťastia, krásy a dobra bez toho, že by sme sa o to nejako zvlášť snažili“. A presne taká je Srí Lanka!

Poznavaci zajazd do Ruska s CK Victory Travel

TO NAJLEPŠIE Z RUSKA

Cena od 960 €

Zľava 260 € na dvojicu

Jedinečný a maximálne komplexný program. Múzeum pod holým nebom s uvoľnenou európskou atmosférou a čerstvý severský vzduch. To je Piťr. Pokojné parky Kolomensko je oproti sústave Stalinových vežiakov v stálici Ruska. Galéria pod zemou v podobe siete moskovského metra so svojimi unikátnymi stanicami. A prazvláštna atmosféra metropoly medzi dvoma kontinentmi. Zažite s nami súčasné Rusko!

Faerské-ostrovy-Victory-Travel_-(4)

FAERSKÉ OSTROVY

Cena od 1450 €

Zľava 220 € na dvojicu

Súostrovie uprostred Atlantiku, kde prebýva viac oviec, ako ľudí. Vodopády padajúce z vysokýcj útesov priamo do mora, jazerá stúpajúce do kopca, skamenelý škriatok a čarodejnica a obrovské kolónie tučniakov severu. Rozprávka po faersky.

Nepal-mnisy-z-Nepalu-pri-oddychu

TO NAJLEPŠIE Z NEPÁLU

Cena od 1149 €

Zľava 200 € na dvojicu

Mystická krajina nádherných ľudí, bohatej kultúry,  tradícií a silného duchovna v obklopení divokej prírody. Úzke vibrujúce uličky štvrte hlavného mesta Thamel sú doslova rajom fotografov. Naproti tomu stojace stúpy Boudhanath a iné svätostánky v tomto rodisku Budhu dýchajú pokojom. Bohatá fauna Taerskej nížiny je už len čerešničkou na tejto cestovateľskej delikatese. Sľubujeme atmosféru, ktorá Vás doslova pohltí s krásou Himalájí na dosah ruky.

island4

ISLAND – TO NAJLEPŠIE

Cena od 790 €

Zľava 200 € na dvojicu

Na Islande je nádherne vždy! Za 6 nezabudnuteľných dní spoznáte a zažijete to najlepšie. Dych berúca krása drsnej severskej prírody a k tomu mestská atmosféra Reykjavíku plného fantastických klubov, kaviarničiek a bohatého kultúrneho života. Vyberte si ten najlákavejší termín. Zimná polárna žiara, svieža jar či jeseň, letné biele noci alebo čarovný silvestrovský ohňostroj?

Zajazd do USA s Victory Travel

NAJKRAJŠIE MESTÁ USA

Cena od 1690 €

Zľava 200 € na dvojicu

Nenáročný výlet, ktorého cieľom je spoznať mestské kultúry jednotlivých miest, návšteva známych barov a popíjanie kávy medzi jednotlivými prehliadkami. Dôverne spoznáme nočný život a pulz Ameriky. Iba letecké presuny!

Zajazd do tropickeho raja Vietnam Phu Quoc s CK Victory Travel

VIETNAM - TROPICKÝ RAJ JUHU

Cena od 1290 €

Zľava 200 € na dvojicu

Saigon so svojím zachovalým koloniálnym šarmom, ale aj dynamikou moderného mesta 21. storočia. Eko-turistický výlet do delty rieky Mekong cesta k fascinujúcim pozostatkom vojny – tunelom v oblasti Cu Chi. Oddych na plážach ostrova Phu Quoc s možnosťou množstva fantastických výletov.

nepal_poon_hill

VEĽKÝ OKRUH NEPÁLOM

Cena od 1290 €

Zľava 200 € na dvojicu

Himaláje a ich majestátna krása, historické miesta, autentické lokálne komunity, unikátna fauna s množstvom endemických druhov. Ťažiskom zájazdu je jeden z najkrajších trekov Horného Mustangu s nízkou obťažnosťou, avšak nebudeme mať núdzu o 5-hviezdičkové výhľady. Adrenalín do žíl pridá tiež rafting na rieke Trisuli, alebo aj návšteva safari v Národnom parku Chitwan. Jedinečný ekosystém pahorkov, horských plies, vysokých pasienkov a hustých džunglí. Po návšteve magického Nepálu sa budete ešte dlho usmievať.

Poznavaci zajazd do Ruska s CK Victory Travel

PETROHRADSKÉ BIELE NOCI

Cena od 680 €

Zľava 200 € na dvojicu

Jedinečný program, v ktorom spoznáte najkrajšie mesto Ruska – Petrohrad (v júnovom termíne počas bielych nocí), jeho históriu, ale aj súčasnosť.

Poznavaci zajazd do Ruska s CK Victory Travel

PETROHRADSKÉ ZIMNÉ NOCI

Cena od 580 €

Zľava 200 € na dvojicu

Zimný Petrohrad je rozprávkovo krásne osvetlený. Biely sneh dodáva mestu ešte čarovnejšiu atmosféru. Korčuľovanie sa na Neve či na kanáloch, ľadoborce, sneh, mráz. Neuvidíme fontány v Petrodvorci, ktoré sú v zime vypnuté, nebudeme sa plaviť po kanáloch, zato navštívime výstavu klenotov Faberge a zahrejeme sa v múzeu vodky pri niekoľko sto gramoch tohto zázračného moku. Skúste a určite neoľutujete. Inak zostáva program rovnaký ako na zájazde Petrohradské Biele Noci. Vyskúšate jazdu na saniach?

iran_naqs-e-rostam_hrobky-perzskych-kralov

IRÁN – VŠETKO PODSTATNÉ

Cena od 990 €

Zľava 160 € na dvojicu

Národ žijúci v obklopení stavieb, ktoré unášajú dušu ďaleko, ďaleko od povrchného sveta. Irán, to je „ostrov“ pokojnej atmosféry, kde domáci sú si ešte stále vedomí svojej hodnoty, no nezabúdajú byť ľudskí, ochotní a vždy usmiati. Skutočná rozprávka Orientu… Navštívte ju s nami!

thajsko1

FULLMOON V THAJSKU

Cena od 699 €

Zľava 100 € na dvojicu

Aspoň raz za život! Prvá Fullmoon párty na ostrove Koh Phangan sa konala už v roku 1983. Odvtedy je vyhľadávaným cieľom cestovateľov z celého sveta. Ostrov však ponúka aj oveľa viac – nádherné biele pláže, kajakovanie v azúrových lagúnach národného parku či šnorchlovanie nad koralovými záhradami. Chrámy a spiritualita dravého Bangkoku odštartujú náš skvelý trip do thajského zálivu.

ZOZNAM VŠETKÝCH VYBRANÝCH ZÁJAZDOV

PODMIENKY získania septembrových megazliav na zájazdy v roku 2020

Akcia trvá od 9.9.2019 do konca septembra (t.j. 30.09.2019) alebo do vypredania limitovaného vopred stanoveného počtu miest na jednotlivých termínoch zájazdov v roku 2020. Na získanie nároku na zľavu je potrebné vyplniť objednávku a do 5 dní najneskôr uhradiť zálohu vo výške stanovenej CK Victory Travel cca (50-60% z ceny zájazdu  bez víz, povinných poplatkov a pod). V inom prípade bude vaše miesto na vybranom zájazde posunuté ďalším záujemcom.

Uplatnenie zľavy sa týka všetkých osôb na jednej objednávke. 

Od momentu úhrady zálohy za zájazd objednaný v rámci akcie SEPTEMBROVÉ MEGAZĽAVY je výška storno poplatkov v prípade odstúpenia od zmluvy 50% z katalógovej ceny zájazdu a 100% sumy za letiskové poplatky. V dobe kratšej ako 44 dní do odchodu zájazdu platia storno podmienky uvedené vo Všeobecných zmluvných podmienkach pre účasť na zájazdoch CK VICTORY TRAVEL.

Zmena predmetu zmluvy o obstaraní zájazdu nie je po úhrade zálohy možná.

V prípade zrušenia zájazdu zo strany CK VICTORY TRAVEL klient stráca nárok na túto špeciálnu akciu na ďalší zájazd. Upozornenie o zrušení zájazdu musí byť zo strany CK VICTORY TRAVEL zaslané minimálne 21 dní pred začiatkom zájazdu pri garancii vrátenia plnej výšky zaplatenej zálohy.

Využitie tejto akcie NIE JE MOŽNÉ KOMBINOVAŤ SO ŽIADNOU INOU ZĽAVOU! Od momentu úhrady zálohy nie je možné zameniť akciu za inú akciu viažucu sa k rovnakej objednávke.

Využitie akcie SEPTEMBROVÉ MEGAZĽAVYJE VIAZANÉ NA PRIAMY NÁKUP u CK VICTORY TRAVEL, tzn. tieto SEPTEMBROVÉ MEGA ZĽAVYnie je možné aplikovať pri kúpe od provízneho predajcu.

Ak ste si nenašli svoj zájazd v tabuľke NAJvyšších zliav, kontaktujte nás a my Vám ponúkneme zľavu, ktorú neodmietnete.