Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Poďte s nami preniknúť do sveta…

Poďte s nami preniknúť do sveta…

 

Milí fanúšikovia dobrodružného cestovania a Victory Travel. Okrem kvalitných zájazdov, ktoré sa Vám snažíme už dlhé roky poskytovať, by sme Vám ponúkli radi aj niečo navyše a priblížili Vám život v exotických krajinách, či iných pútavých destináciách.

Rozhodli sme sa preto klasickou formou vybrať sa na cestu spisovateľskú a takto sa začať deliť s Vami o naše príbehy.

Okrem zaujímavostí zo sveta budeme poukazovať na rôzne cestovné postrehy, prezradíme praktické rady a naše skúsenosti.

Radi by sme, aby ste spolu s nami prenikli do cestovateľského prostredia a tým premenili fantázie na skutočné, srdcu lahodiace zážitky.

Z pohodlia domova Vás, horlivých cestovateľov necháme nazrieť do života našich sprievodcov, skrz ich vnímanie Vás vtiahneme do víru vábivých príbehov, aby ste v nich mohli nachádzať potešenie.

Rozhodli sme sa preto založiť Victory Travel blog, kde pripravujeme série článkov, ktoré budeme pravidelne uverejňovať na našej webstránke.

Taktiež sa môžete tešiť aj na týždenný žurnál, ktorý bude prichádzať do Vašej emailovej schránky.

Bude nám cťou, ak tieto články zaujmú našich čitateľov a keď sa pre Vás adresa Victory Travel stane tou, na ktorú sa budete radi a často vracať.

 

S pozdravom,

Váš Victory Travel

 

Petra Tiklová
Petra Tiklová

Petra je mladá zcestovaná duša, ktorá po prvej návšteve Ázie v roku 2010 pochopila, že tam nechala kúsok srdca a musela túto posadnutosť premeniť na realitu. Opustila neskôr Slovensko a usadila sa v tropickej Indonézii, na Bali, kde žije takmer 3 roky. Tento raj sa stal jej druhým domovom. Rada cestuje najmä po juhovýchodnej Ázii. Na svojich dobrodružstvách najradšej využíva lokálne spôsoby dopravy, ochutnáva rôznorodé jedlá a obľubuje sa vždy pustiť do reči s miestnymi obyvaťeľmi, aby sa naučila všetko o kultúre a živote v danej krajine. Jej potrebou je mať vždy ten najautentickejší zážitok. Prispôsobila sa pomalému tempu na Bali, kde sa snaží pomáhať rozvoju udržateľného a ekologického turizmu. Dni trávi tiež aktívne na surfe, cvičí yogu, alebo ju často nájdete vysmiatu pri západe slnka na pláži s kokosom v ruke. Zažíva tam denne všedné i nevšedné situácie, o ktoré sa bude s Vami pravidelne deliť.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X