Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Peter Koutný – Etiópia

Peter Koutný – Etiópia

Krajinu, kde našli najstaršie pozostatky človeka priblížil spoluzakladateľ CK Victory Travel Peter Koutný v rámci festivalu Cestou necestou, ktorého sme generálnym partnerom.

 

  

Aké to bolo?

Aj vďaka Vám sa nám podarilo zaplniť sálu DK Ružinov v Bratislave. Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás najväčšou odmenou. Teší nás, že s Vami môžeme zdielať naše cestovateľské skúsenosti!

O neveľmi navštevovanej, no za to podmanivej časti Afriky, kde žijú najkrajšie ženy Čierneho kontinentu, sme sa dopočuli i toto:

 

 

 

Peter Koutný
Peter Koutný

Naslovovzatý odborník na Latinskú Ameriku. V krajinách Južnej Ameriky strávil na cestách s našimi klientami takmer 13 rokov! Absolútny rekordér na Slovensku a v Čechách! Miestni ho poznajú a bežne zdravia na ulici familiárnym oslovením „ Pedro“. Vyštudoval španielsky jazyk, plynule rozpráva brazílskou portugalčinou a “láme” aj miestne indiánske jazyky najmä v Peru a Paraguaji. A miluje peruánsku kuchyňu, ktorú považuje za jednu z najlepších. Absolvovať Latinskú Ameriku s Pedrom rovná sa 100% zážitku.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X