Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Nástupné miesta na zájazd

Nástupné miesta na zájazd

V rámci našich zájazdov ponúkame klientom možnosť odvozu na alebo z letiska Schwechat vo Viedni, s nástupným miestom Trnava alebo Bratislava. Táto doprava je spoplatnená sumou 18 eur na osobu za spiatočnú cestu. Máte však možnosť využiť iba jednu cestu v polovičnej cene.

Nástup Trnava

V Trnave nie je problém nástupné miesto identifikovať. Objednaný mikrobus (ide o mikorbus s Trnavskou poznávacou značkou bielej alebo striebornej farby a je vždy v prednej časti označený červenou tabuľkou s nápisom Victory Travel) stojí v Trnave kúsok od hlavného vchodu do železničnej stanice. Pokiaľ vychádzate zo železničnej stanice, treba sa vybrať doľava. Na miestach kde uvidíte končiace schody nadchodu, bude stáť naša preprava. Výhodou Trnavy je, že železničná aj autobusová stanica sú hneď vedľa seba.

GPS súradnice železničnej stanice 48.3704224, 17.58469100000002

Upozorňujeme na fakt, že v prípade nočných odchodov, nie je možné prečkať na stanici. V čase od 00:30 hod. do 03:30 hod. v noci sa stanica uzatvára. Odporúčame v takomto prípade prísť skôr, ubytovať sa v blízkom okolí a prípadne sa prejsť centrom Trnavy – máme ho pekne zrekonštruované.

Tip na ubytovanie – penzión Sheyly´s   http://www.sheylys.sk/

Nástup Bratislava

Z Bratislavy bude odchádzať objednaný mikrobus z miesta nachádzajúceho sa hneď za obchodným centrom Aupark, zo zadnej strany obchodného centra Aupark. Pri benzínovej pumpe OMW na kruhovom objazde je potrebné zvoliť výjazd vpravo parkovací dom, čiže krytého parkoviska Auparku. Po pravej strane budete mať park Janka Kráľa a po ľavej strane obchodné centrum Aupark. Po ľavej strane miniete prvý vchod do garážového státia (garáže). Hneď za týmto vchodom sa nachádza PARKOVISKO PRE AUTOBUSY; vyhradených cca 5 parkovacích miest, na otvorenom priestranstve, nie vo vnútri. Tu bude Vaše nástupné miesto.

Ide o ulicu Krasovského 2673/1 a GPS súradnice sú 48.133610, 17.108645

Po odbočení z Einsteinovej ulice budete prechádzať popri benzínovej pumpe OMW.

Pozor!!! Na krátkom úseku sú dve rovnaké pumpy. Treba ísť podľa tabúľ až k Auparku.

Keď prejdete popri pumpe, dostanete sa na kruhový objazd.

Tabuľa na kruhovom objazde. Tu si treba zvoliť výjazd smerom k parkovaciemu domu.

A tu by ste sa mali dostať.

Ako sa dostať MHD k Auparku zo železničnej alebo autobusovej stanice

Zo železničnej stanice (zastávka Hlavná stanica) ide autobus číslo 93 a zastávka na ktorej treba vystúpiť má názov Aupark.

Z autobusovej stanice (tak sa aj volá zastávka MHD) ide autobus čislo 50  k zastávke Aupark alebo číslo 88.

Prípadne odporúčame využiť službu Uber

mapka

Veríme, že včas dorazíte do správneho cieľa, aby sme odtiaľ spoločne započali cesty omnoho zaujímavejšie, cesty za poznaním!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X