Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Náš trek v Nepále

Náš trek v Nepále

V Nepále som strávil pracovne niekoľko dní, a tak som sa rozhodol, že nebudem len okukovať pamiatky s našou skupinou, ale spravím aj prieskumnú cestu pre katalóg 2017. Vybral som sa na Poonhill trek, ktorý má podľa sprievodcov trvať päť dní, no ja a môj parťák Matej Beňuška sme si naplánovali štyri dni na pokorenie v lokalite Annapura Himalayan Range.

 

Aj keď naša cesta začala dažďom, zvyšok dní sa nám ponúkli čarovné pohľady na najvyššie hory sveta. Vychutnali sme si ticho, čas na premýšľanie, postretli nás chvíle, kedy sme museli premôcť samých seba. V cieli nášho štvordňového treku to však stálo za to. Tu je krátke video z nášho výstupu:

VIDEO Z NEPÁLU TU:

 

Juraj Uvira
Juraj Uvira

Ďalší z rady kmeňových členov CK je Juraj Uvira, bez ktorého by sa naše snaženie ťažko obišlo. Špecialista na ázijské destinácie. Vyštudovaný ekonóm s doktorátom, doplnil si vzdelanie štúdiom jazyka bahasa indonesia na ostrovoch Jáva a Bali. Okrem angličtiny a bahasa indonesia, rozpráva malajsky. Dušou muzikant, ktorý vám rád zahrá na zájazdoch na gitare či sa vyblázni na skútroch v Indonézii.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2017/08/Cliffs-of-Moher.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X