168

strán

107

zájazdov

207

fotografií

V roku 2019 venujeme zvýšeniu dôrazu na STAROSTLIVOSŤ o Vás – našich klientov. Pripravili sme pre Vás množstvo vylepšení už zabehnutých zájazdov aj nové programy, ktoré Vás potešia. Veríme, že si vyberiete vašu nezabudnuteľnú „dovolenku snov”.

Napriek tomu, že náklady na život každým rokom rastú, ceny sme nezvýšili. Naopak, vaše celkové náklady budú na dovolenkách s nami nižšie. Pri väčšine zájazdov sú v cene raňajky, a do ceny sme ako bonus zahrnuli aj niekoľko jedál v rámci akcie “Ochutnajte s nami jedlá sveta”. Veríme, že tieto gurmánske zážitky Vás potešia. Pri mnohých zájazdoch sme do ceny zaradili časť, alebo celé vstupné do pamiatok.

Budeme klásť dôraz aj na zlepšenie aktivít mimo hlavného programu – na Vaše vzájomné zoznámenie a zábavu, aby ste si z dovolenky odniesli nie len množstvo autentických zážitkov a spomienok na dobrodružstvo poznania, ale aj nové priateľstvá a známosti.

Opäť myslíme aj na samostatných cestovateľov, pre ktorých ponúkame zájazdy alebo termíny označené “Singles”.
Čoraz viac ľudí cestuje na dovolenku s deťmi rôzneho veku a veríme, že väčšina našich programov je vhodná aj pre Vaše deti.

Sledujte pozorne našu webovú stránku – na mnohé destinácie budú vypísané termíny, ktoré v katalógu nenájdete a môže sa stať, že tu nájdete aj úplne nové destinácie či upravené zájazdy.

Naša kancelária je Vám k dispozícii aby ste sa mohli informovať o detailoch zájazdu – osobne v Trnave, telefonicky či mailom.
Potrebujete zostať v cieľovej krajine dlhšie, kratšie alebo chcete odlet z iného mesta? Napíšte nám a všetko pre Vás zariadime. Individuálny prístup je našou prioritou!

Ak ste partia priateľov, alebo kolegov a nevyhovuje Vám žiadny z vypísaných termínov, nie je žiadnym  problémom pripraviť zájazd na kľuč presne podľa Vašich požiadaviek.

Veríme, že Vaše rozhodnutie cestovať s CK VICTORY TRAVEL urobíte po dôslednom zvážení všetkých ostatných variant a vyhodnotení, že lepší pomer ceny a kvality neponúka žiadna konkurenčná CK na Slovensku ani v relevantnom okolí.