Hľadať
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt

Jubilejná Veľká juhoamerická expedícia s Petrom Koutným

Jubilejná Veľká juhoamerická expedícia s Petrom Koutným

V roku 2003 zrealizoval spoluzakladateľ CK Victory Travel Peter Koutný prvú Veľkú juhoamerickú expedíciu spolu s deviatimi klientami.

Tento zájazd pripravil na základe svojich individuálnych ciest. Postupom času ho modifikoval, eliminoval náročné nočné presuny, pridával zaujímavé miesta, výnimočné z hľadiska zážitkov kultúrnych, aj gastronomických. Celkovo strávil počas predchádzajúcich dvadsiatich rokov v Južnej Amerike takmer štyri roky a navštevuje ju neustále s úprimnou radosťou a nasadením. Nadchádzajúca cesta má byť už jeho päťdesiatou! Pri tejto príležitosti sa rozhodol, že jubilejný ročník odsprevádza znova malú skupinu, pričom tento krát je počet miest obmedzený na osem! Nakoľko máme už len posledné miesta, neváhajte a prihláste sa čo najskôr!

 

Peter, na obrázku so svojou obľúbenou lamou
Peter, na obrázku so svojou obľúbenou lamou

 

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.victorytravel.sk/sk/wp-content/uploads/2018/01/juhoamericka-expedicia.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}
X