MENU

Zľavy 2017

Zľavy 2017

ZÁJAZDCena
zájazdu
Vianočná
December
Novoročná
Január
Vernostná
Junior
Vernostná
Senior
Vernostná
VIP
Skoré
prihlásenie
      

Amerika

Aljaška, NP USA229515010070809070
Argentína, Uruguaj, Brazília16501207060708060
Brazília1975150100708010080
Duša a chute ďalekého juhu USA199512090709011070
Galapágy289515010010012012080
Famózne Machu Picchu, rozľahlé plantáže koky, úžasná soľná púšť a púšť Atacama1995150100708010080
Guadeloupe, Dominika, Martinik, Sv. Lucia37951501008010012080
Guatemala, Belize, Honduras, El Salvador, Nikaragua, Kostarika, Panama29501501008010012080
Guayana, Surinam, Francúzska Guyana24951501009012012080
Haiti28951209050708070
Havajské ostrovy - ostrov Muai24501008050607050
Kolumbia179515010050607070
Kuba21001508050607050
Mexiko, Kuba21801407050607060
Najkrajšie mestá USA15991007050607060
Národné parky Západnej Kanady239515010050607070
Ohňová zem, Buenos Aires, Patagónia, Veľkonočný ostrov430025012010012014080
Okružnou cestou z Denveru do NP Yellowstone a Divokého Západu17951209070809060
Perly USA25451308060708060
Peru795000000
Peru, Bolívia, Čile24501501008010012080
Piráti &perly Karibiku389515010070809070
To najlepšie z Kalifornie a úžasné Las Vegas19951006050607050
USA východ, Florida a Portoriko25951207060709050
USA, veľké putovanie od východu na západ379915010050607070
Veľký okruh Mexikom17801507060709050
Veľká juhoamerická expedícia 29951501008010012080

Ázia

Anapurna - panorámy pre každého13701508050607050
Bali - Ostrov bohov11991006040506050
Bali - zájazd pre Vaše deti22991508050607070
Bhután 235012010060708080
Čína ako ju nepoznáte - vnútorné Mongolsko, Peking, Sian242020010060708080
Čína, Tibet, Mjanmar2295230130506070100
Čína, Tibet, Nepál, India2490230130607090100
Čínske národné parky235020010060708080
Filipíny17801508060709060
Gruzínsko, Arménsko189515010040506050
Hong Kong, Macao12901005040506040
Chuť Himalájí a Nepálu13491008040506060
Iná Čína: Taiwan, Macao, Hong Kong, Guilin210018010050607080
Indonézia - Lombok, Gili, Bali, Jáva2540200100506070100
Irán216515010050607080
Izrael, Palestína999805030405040
Japonsko - krajina vychádzajúceho slnka264015010050709070
Jáva, Kalimantan219020010060709070
Jáva, Sulawesi22491708060709060
Jóga na BALI s profesionálnou cvičiteľkou14791005040507040
Južná India - mozaika kontrastov19701809050607070
Južná Kórea a Japonsko19851209050708060
Kazachstan, Turkmenistan, Uzbekistan 235015010030405070
Kirgizsko, Tadžikistan, Afganistan279013010040506070
Maledivy248920010060709060
Mjanmarsko (Barma)26701608060708070
Mongolsko, púšť Gobi a Národný park Hustai22951005030405030
Muay Thai - Thajský box177015080506080100
Papua, Sulawesi, Sumba, Timor, Flores, Komodo, Bali 317925010060708070
Peking, Harbin, Changchun, Shenyang, hranica Severnej Kórey16751509050709060
Severná Kórea189515010050607080
Siberut, ostrovy Mentawai, Tichý oceán, Indonézia227914010040608080
Sumatra, Aceh, Pulau, Weh, Kuala Lumpur244920010060708080
Thajsko, Laos, Vietnam, Kambodža196020010050708050
Thajsko, Malajzia, Kambodža, Indonézia, Singapur179020010050607080
Thajsko, Malajzia, Singapur14901005050607080
Tibet, Nepál luxusne247020010050607070
To najlepšie z Číny13201207060708080
To najlepšie z Indie12301206050607050
To najlepšie z Nepálu9991005020304030
To najlepšie z Uzbekistanu11951007050607050
Transsibírska magistrála19951005020304030
Vietnam - Tropický raj Saigon a tropický ostrov Phu Quoc11901306050607050
Vietnam, Kambodža luxnusne204015010050607080
Zlatý okruh - Srí Lankou1290805040506040

Európa

Albánsko, Kosovo, Korfu999105050607030
Čarovná Andalúzia13951007030405040
Dekadentný Paríž a Londýn s Michalom Havranom599794040506020
Grónsko309515010060708080
Írsko a Severné Írsko1195905030405030
Island11951508050607050
Petrohrad - Petrohradske biele noci580904530405020
Petrohrad, Moskva - To najlepšie z Ruska9991005040506033
Portugalsko, Madeira a Azorské ostrovy14901206030405040
Srdce Španielska1195906030405040
Škótsko, ostrovy Mull, Iona, Skye + Edinburgh1195905030405030
Unikátna Delta Dunaja a Bukurešť565502520304020

Afrika

Egypt12951008040506060
Burundi, Rwanda, Uganda26001006050607050
Čad - Ennedi, Tibesti, Emi Koussi 3445 m.m.4480000000
Dobrodružstvo v Maroku12601005040506050
Etiópia, Džibutsko25801508050607080
Gambia13801207050607060
JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, Zambia34002501207090110100
JAR, Svazijsko, Lesotho19701508070809080
Kamerun - krajina šamanov a tajomstvo mágie20801507550607070
Madagaskar299015010050607070
Malawi23601309050607070
Tanzánia, Zanzibar259017010060708070
To najlepšie z Afriky (JAR, Zimbabwe, Botswana)19951308060709080
Veľký okruh Namíbiou256017010060709080
Zanzibar12951207030405050

Oceánia

Francúzka Polynézia, Cookove ostrovy, Fiji4495230120809010080
To najlepšie z Austrálie3699200100709011080
To najlepšie z Nového Zélandu3990200120708010080

*Ak nie je uvedené inak, jednotlivé zľavy sa nedajú sčítavať.

*Zľavy sa odčítavajú pri konečnom doplatku zájazdu.

* Na termíny zájazdov počas silvestra sa nevzťahujú žiadne zľavy.

* Ak klient čerpá iba časť balíka služieb (napr. si zabezpečuje vlastnú letenku), neuplatňujú sa žiadne zľavy!

VIANOČNÁ ZĽAVA

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.12.2016, na zájazdy začínajúce po 01.03.2017.

NOVOROČNÁ ZĽAVA

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.01.2017, na zájazdy začínajúce po 01.04.2017.

VERNOSTNÁ JUNIOR

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne jeden zájazd s CK Victory Travel.

VERNOSTNÁ SENIOR

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne štyri zájazdy s CK Victory Travel.

VERNOSTNÁ V.I.P.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne sedem zájazdov s CK Victory Travel.

Neráta sa účasť na prípadných bonusových zájazdoch.

Vianočnú a novoročnú zľavu je možné kombinovať s vernostnou zľavou.

*Zľava za skoré prihlásenie:*

Zľava, ktorá platí pri nahlásení sa na zájazd a to minimálne 4 mesiace pred odchodom zájazdu.

*Príklad:* Ak zájazd odchádza 24.10.2017, je potrebné prihlásiť sa najneskôr 23.6.2017 Pre získanie tejto zľavy je rozhodujúci dátum platby. Platí pre každého klienta, ktorý sa prihlási a uhradí stanovenú zálohu. Minimálne však 4 mesiace pred odchodom zájazdu. Zľavu za skoré prihlásenie je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

Viac viď. tabuľka zliav

MNOŽSTEVNÁ ZĽAVA

1) Pri prihlásení sa 6 až 9 klientov naraz, získava jeden z klientov 40 % zľavu z ceny zájazdu.

Maximálna výška zľavy je však 850 EUR.

2) Pri prihlásení sa 10 klientov a viac, CK poskytne zľavu na základe dohody.

Množstevná zľava sa nedá kombinovať so žiadnou inou zľavou!

Akúkoľvek akciovú zľavu vypísanú počas roka 2017-2018, nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou.