MENU

Amerika

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO 2017

Najprepracovanejší program Karibiku na česko-slovenskom trhu! Sedem najkrajších a najrozmanitejších ostrovov Karibiku. Piesčité biele pláže...

Amerika
Barbados
Curaçao
Dominika
Guadeloupe
Sv. Lucia
Trinidad a Tobago
Apríl 2017
November 2017

3795

Amerika

GUADELOUPE, DOMINIKA, MARTINIK, SV. LUCIA, BARBADOS, TRINIDAD A TOBAGO, CURAÇAO 2017

  • Sedem úžasných a rozmanitých ostrovov Karibiku
  • Piesčité biele pláže, bujné tropické pralesy, sopky, rozoklané údolia a pokojné zátoky
  • Perfektný rum, morské plody, tance calypso a soca
  • Prepracovaný zájazd, vďaka ktorému sa budete v Karibiku cítiť ako v raji.

 

Najprepracovanejší program Karibiku na česko-slovenskom trhu!

 

Program zájazdu

1.-3.deň:

Odlet z Viedne a prílet na ostrov GUADALOUPE. Route de la Traversée a náš prechod Parc National de la Guadaloupe. Vodopády CASCADE AUX ECREVISSES a výborný obed v prístave Pointe a Pitre. Ranný odchod trajektom na DOMINIKU, nazývanú aj perlou Karibiku. Príchod do hlavného mesta Roseau, prehliadka a čaká nás najkrajší Národný Park na ostrove, NP MORNE TROIS PITONS (UNESCO). Vychádzka ku Smaragdovému jazierku, najkrajšiemu na Dominike.

4.-5.deň:

NP CABRITS a anglická pevnosť FORT SHIRLEY. Možnosť kúpania sa na pláži alebo stredne náročný trek k Boiling Lake. Poobedný trajekt na ostrov MARTINIK. Jedinečný ostrov, ktorý veľmi dlho odolával francúzskej vláde.

6.-7.deň:

Celodenná krásna cesta na sever ostrova, kde naším hlavným cieľom bude bývalé hlavné mesto SAINT-PIERRE, ktoré bolo zničené v roku 1902 a z tridsaťtisíc obyvateľov prežil iba jediný… Route de la Trace, cesta bujnou tropickou prírodou, dažďovými lesmi a papradím. Výlet k Soľnému jazeru a na pláže Les Salines, patriace k najkrajším plážam sveta. Ranný odchod trajektom na ostrov SVÄTEJ LUCIE. Doobedný príchod na ostrov, ktorý je považovaný za najromantickejší. Prehliadka hlavného mesta CASTRIES a odchod na sever do NP PIGEON ISLAND. Prechádzka po rozvalinách pevnosti FORT RODNEY a hlavná pevnosť RODNEY HILL. Návrat do Castries.

8.-9.deň:

Juh ostrova Svätá Lucia a jeho duchovné centrum v meste SOUFRIERE. Bahenné sopky a mesačná krajina, napriek tomu sme stále v karibskom raji! MALGRETOUT a zabudnutý kus nádhernej karibskej prírody. Vodopád PITONS a nocľah v Soufriere. Uvidíme práve tu symbol a enedemit Svätej Lucie, krásneho papagája Amazoňana mnohofarebného? Odlet na famózny Barbados. Prehliadka hlavného mesta BRIDGETOWN (UNESCO) a návšteva fabriky na rum MOUNT GAY.

10.-12.deň:

BARBADOS. V tento deň si naplno vychutnáte prenádherné pláže s bielym pieskom a ochutnáte miestne špeciality ako je sendvič s lietajúcou rybou, cou-cou či jug-jug. Odlet na ostrov TRINIDAD. Prílet do PORT OF SPAIN a návšteva močiarov vtáčej rezervácie CARONI, v ktorých určite uvidíme symbol Trinidadu, národného vtáka ibisa červeného. Nocľah v Port of Spain.

13.-15.deň:

Hlavná atrakcia Trinidadu, najväčšie asfaltové jazero na svete – PITCH LAKE. Topánky si zoberieme do ruky a bosí sa prejdeme po surovom prírodnom asfalte, ktorého sa tu denne vyťaží viac ako tristo ton! Odlet na holandský ostrov CURAÇAO. Prehliadka exkluzívneho koloniálneho hlavného mesta WILLEMSTAD, ktoré je vďaka svojej koloniálnej architektúre zaslúžene pod patronátom UNESCO. Odlet do Európy a návrat domov.

 

Trasa zájazdu

Karibik_MAPA

GALÉRIA

INFORMÁCIE O ZÁJAZDE

Termíny

09.04.2017 - 23.04.2017
iba 8 dní dovolenky
05.11.2017 - 19.11.2017
iba 9 dní dovolenky

Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, dopravu (minibusmi, loďou, džípmi), všetky trajekty medzi ostrovmi, všetky lety medzi ostrovmi, ubytovanie v hoteloch, poistenie CK voči insolventnosti.

Cena nezahŕňa

Stravu, povinné príplatky, vstupné, poistenie lieč. nákladov

Príplatky

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 480 EUR

Cena

3795