MENU

Amerika

ARGENTÍNA, URUGUAJ, BRAZÍLIA 2017

Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires, Montevidea a Rio de Janeira, najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta...

Amerika
Argentína
Brazília
Uruguaj
Apríl 2017
Apríl 2017
August 2017
Október 2017
November 2017

1650

Amerika

ARGENTÍNA, URUGUAJ, BRAZÍLIA 2017

  • Neopakovateľná atmosféra Buenos Aires a Rio de Janeira
  • Najfotogenickejšie vodopády sveta Iguazú a plavba po najširšej rieke sveta do Uruguaja
  • Fantastické vína, perfektné stejky, uruguajská „pamplona“
  • Ikonické pláže Ipanema a Copacabana so špičkovo pripraveným nápojom caipirinha
  • Oddych, poznanie a zábava na vlastnej koži na latino spôsob

 

Program zájazdu

1.-2.deň:

Začíname! BUENOS AIRES. Štvrť Palermo, San Telmo – štvrť zrodu tanga a milongy. Najširšia ulica na svete so symbolom mesta OBELISK REPUBLIKY. Katedrála PLAZA DE MAYO a jej Casa Rosada so slávnym balkónom Evity. Prejdeme pešou zónou, obchodným centrom FLORIDA a v luxusnej štvrti RECOLETA sa vyberieme na miesto posledného odpočinku Evity Perón. Večerné mesto a návšteva tango kabaretov a barov. Dáte si skvelý stejk v noblesnom Puerto Madero alebo uprednostníte tradičnú oldschoolovú reštauráciu v centre mesta? My vám poradíme!

3.-4.deň:

Ranná plavba loďou cez najširšiu rieku sveta LA PLATA do klenotu portugalskej architektúry a pohnutej histórie, COLONIA DEL SACRAMENTO. Bienvenidos a URUGUAY! Pešia prehliadka centra starého mesta, ktoré je ako jediná pamiatka Uruguaja pod ochranou UNESCO. Návrat do Buenos Aires a prelet do PUERTO IGUAZÚ. Najkrajšie vodopády IGUAZÚ sveta si vychutnáme naplno. Na brazílskej strane nás čaká fantastická panoráma vodopádov s večnou dúhou,

5.-6.deň:

Na argentínskej strane si okrem vodopádového divadla vychutnáme kilometre v srdci džungle po chodníčkoch a mostoch spodného aj horného okruhu. Odvážlivci si môžu dopriať osviežujúcu sprchu priamo z bezprostrednej blízkosti DIABLOVHO HRDLA. Dáte sa zlákať na jazdu špeciálnym člnom na miesto, kde sa takmer nedá dýchať a jediným zvukom je ohromujúci rachot padajúcich vôd. Alebo dáte prednosť vrtuľníku? Odlet do magického RIO DE JANEIRO. Pulzujúca „Cidade maravilhosa“ vás určite dostane! Na CUKROVÚ HOMOLU sa dopravíme lanovkou a vychutnáme si nezabudnuteľnú atmosféru pri pohľade na pláže BOTAFOGO A FLAMENGO.

7.-9.deň:

Nový siedmy div sveta socha Krista a pohľad na Rio z inej perspektívy. Vedeli ste, že krajina okolo Ria je od roku 2012 pod ochranou UNESCO? Pochopíte prečo. Na najznámejšej pláži sveta IPANEMA si dáme brazílsky národný nápoj caipirinha priamo v bare, kde v roku 1962 Vinicius de Moraes napísal skladbu Girl from Ipanema, ktorou preslávil túto pláž. Svetoznáma pláž COPACABANA, špičkovo pripravená CAIPIRINHA a najčerstvejšie kokosové orechy. Odlet do Európy a príchod domov.

Ak sa o tejto krajine chcete dozvedieť viac, vypočujte si záznam z vysielania relácie NA CESTE FM, ktorú pripravujeme každú stredu v spolupráci s rádiom FM:

NA CESTE_FM 3.7.2013 by Rádio_Fm onMixcloud

NA CESTE_FM (Argentína) 25.6.2014 by Rádio_Fm on Mixcloud

Trasa zájazdu

 

AUB_MAPA

 

GALÉRIA

INFORMÁCIE O ZÁJAZDE

Termíny

12.04.2017 - 20.04.2017
len 5 dní dovolenky
29.04.2017 - 07.05.2017
len 4 dni dovolenky
19.08.2017 - 27.08.2017
len 5 dní dovolenky
24.10.2017 - 01.11.2017
iba 6 dní dovolenky
17.11.2017 - 25.11.2017
iba 5 dní dovolenky

Cena zahŕňa

Medzinárodnú letenku, sprievodcu CK Victory Travel a miestnych sprievodcov, dopravu - kvalitné klimatizované autobusy, loď do Uruguaja a späť, let na trase Buenos Aires - Pureto Iguazú, komplet výlet na brazílsku a argentínsku stranu vodopádov Iguazú, komplet výlet v Uruguaji, ubytovanie v kvalitných 3* a 4* hoteloch s raňajkami, prehliadku Buenos Aires a Rio de Janeiro prenajatou dopravou, poistenie CK voči insolventnosti.

Cena nezahŕňa

Stravu (okrem raňajok), let na trase Foz – Rio (cca 130 EUR), povinné príplatky, vstupné, poistenie lieč. nákladov.

Príplatky

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 260 €. Príplatok za 4* hotel v Rio de Janeiro: 125 €/pobyt/osoba v dvojlôžkovej izbe.

Dôležité vedieť

Pri niektorých termínoch sa zájazd začína v Riu de Janeiro a končí v Buenos Aires. Počas veľkonočných sviatkov je cena zájazdu vo výške 1 780 €.

Cena

1650