MENU

O nás

O nás

Vážení priatelia,

úprimne nás teší, že ste zavítali na internetovú stránku našej cestovnej kancelárie VICTORY TRAVEL s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na slovenskom trhu už od roku 2001.

Už od samého počiatku existencie cestovnej kancelárie sme za hlavný cieľ dali splniť želanie našich klientov a ponúknuť im iný spôsob dovolenkovania, ponúknuť niečo neobvyklé. Vymeniť pasívne leňošenie na plážach za aktívne trávenie času v exotických krajinách sveta.

Spoznávať, objavovať, ochutnávať, dotýkať sa, spoznávať svet všetkými zmyslami.

Veríme, že sa nám darí náš cieľ napĺňať, o čom svedčí aj naše výstižné heslo “Dobrodružstvo poznania“, ktorým sa  celý tím CK Victory Travel aj riadi.

Raftovať na rieke Zambezi v Zimbabwe, zjednávať s domorodcami na trhu v Ománe či Bolívii, spoločne si zaspievať americkú hymnu na manifestácii republikánov vo Washingtone, zažiť fantastickú atmosféru miest ako Buenos Aires, New Yorku alebo Hong Kong….

Našou špecializáciou sú ďaleké a exotické cesty, počas ktorých sa snažíme našim klientom ponúknuť maximum, dostať sa krajinám pod kožu, spoznať, zažiť a zabaviť sa.

Naše kroky na cestách a necestách sprevádzajú slovenskí sprievodcovia – odborníci na danú oblasť. Tí najlepší z najlepších.

Hlavný dôraz kladieme na individuálny prístup ku každému klientovi, kedy sa snažíme maximálne vyjsť v ústrety jeho želaniu. To bolo, je, aj bude alfou a omegou našej práce.

S kým sa môžete stretnúť v našej kancelárii CK Victory Travel?

Eva Halajová je naším kancelárskym pokladom. Ovláda všetko, pamätá si klientov po mene, nájde vám tú najlepšiu cenu letenky, zabezpečí liečebné poistenie a skvele poradí pri výbere destinácie. Slečna s najlepším prehľadom, ktorá vám zarezervuje miesto na zájazd, poradí, odporučí a všetko, čo potrebujete, vám zabezpečí.

 

-----   Peter Koutný, naslovovzatý odborník na Latinskú Ameriku. V krajinách Južnej Ameriky strávil na cestách s našimi klientami takmer 13 rokov! Absolútny rekordér na Slovensku a v Čechách! Miestni ho poznajú a bežne zdravia na ulici familiárnym oslovením „Pedro“. Vyštudoval španielsky jazyk, plynule rozpráva brazílskou portugalčinou a “láme” aj miestne indiánske jazyky najmä v Peru a Paraguaji. A miluje peruánsku kuchyňu, ktorú považuje za jednu z najlepších. Absolvovať Latinskú Ameriku s Pedrom sa rovná  100 % zážitku.

 

S kockou z kmena Himba v Namibii   Tibor Pekarčík, kamarát, spoločník a spolužiak spolumajiteľa Petra Koutného, rovnako vyštudovaný „španielčinár“, ktorému okrem Latinskej Ameriky učaroval aj čierny kontinent. Najvhodnejší kandidát povoziť vás na autách 4×4 po namíbijských a botswanských cestách, zaraftovať na divej Zambezi a vychutnať si Afriku na spôsob BUKEKELA AFRICA! Miluje červené víno, argentínske stejky, latino, svoju rodinku a Pretóriu, keď kvitne na fialovo.

 

2012-08-10-12-1.30.21 (1)   Ďalší z radu kmeňových členov CK Juraj Uvíra, bez ktorého by sa naše snaženie ťažko obišlo. Špecialista na ázijské destinácie. Vyštudovaný ekonóm s doktorátom, ktorý si doplnil vzdelanie štúdiom jazyka bahasa indonesia na ostrovoch Jáva a Bali. Okrem angličtiny a bahasa indonesia rozpráva malajsky. Dušou muzikant, ktorý vám rád zahrá na zájazdoch na gitare či sa vyblázni na skútroch v Indonézii.

 

Rudi Baničiar, absolútny extrémista z radov CK Victory Travel. Prečo? Precestovali ste už Afganistan krížom-krážom na bicykli, rovnako aj Pakistan či Irak? Pozná Afriku, ázijské krajiny, miesta, kam sa takmer vôbec nechodí. Teraz si zamiloval nedobyté časti Tibetu. Keď sa ho opýtate či sa nebojí podnikať takéto riskantné cesty, tak sa vás pobavene opýta: “ Prečo?“ Inak skvelý a hlavne originálny tanečník. Stretnete sa s ním na zájazdoch v Etiópii a v krajinách Južnej Afriky.

Janko Valačai alebo Johny, ako ho volajú miestni v Ázii. Náš najmladší a najfešnejší sprievodca v našich radoch. Bravúrne vás odsprevádza v Číne, v Hongkongu, Macao (kde momentálne študuje) a v juhovýchodnej Ázii. Príjemný a pohodový spoločník na cestách, ktorý sa bude snažiť vybaviť a zabezpečiť, čo vám uvidí na očiach. Rozpráva plynule po balijsky (žil viac rokov na ostrove Bali), ako aj malajsky. Proste radosť cestovať.

Filip Gelačik je jednoducho človek s potrebou pohybu, poznávania a akcie, o ktorú sa s vami rád podelí kdekoľvek. Žil vo viacerých krajinách Európy a v USA. Nielen na cestách sa veľa pýta, rád sa okúpe v zime, zabehá si bosý, skoro vstáva, spoznáva, ochutnáva a užíva si pocit z neznámeho. S vami sa vydá na cestu po Peru, Bolívii, Čile, Argentíne, Uruguaji, Brazílii, Albánsku a Kosove, Škótsku, Novom Zélande, USA, Gruzínsku, Arménsku a ďalších destináciách v prírode a na horách.

Bohdan Ulašin vyštudoval angličtinu a španiečinu, vzdelanie si dopĺňal na viacerých španielských univerzitách (Madrid, Salamanca, Granda). Učí budúcich prekladateľov a tlmočníkov, bol iniciátorom projektu a spoluprekladateľom prvého vydania výberu z Dobšinského rozprávok do španielčiny. Aby sa dobre cítil, potrebuje sa veľa hýbať, je jedno či na lyžiach, bicykli, surferskej doske, v kanoe alebo po vlastných. A z času na čas vyraziť za hranice. Napríklad do Latinskej Ameriky. Miluje svoju rodinu, dobré jedlo a rozhovory na zaujímavé témy pri šálke kvalitnej kávy alebo pri pohári dobrého vína.

Marcela Mattová, mladá, zvedavá žena plná vášne k cestovaniu, dobrodružstvu, tancu, so zmyslom pre humor, otvorená poznávať čokoľvek nové, čo tento krásny svet prináša. Na Slovensku študovala jazyky a manažment turizmu a išla svedomito za svojím snom – oslobodiť sa a precestovať svet. Už tretí rok spoznáva Indonéziu, kde sa presťahovala, aby študovala tradičné indonézske tance a remeslá. Medzičasom sa stala inštruktorkou jogy. V joge a meditácii našla zmysel svojho bytia a inšpiráciu pre ďalšie kroky. Vďaka znalosti miestneho jazyka Vám ukáže a predstaví skutočné odlišnosti našej a východných kultúr, náboženstiev, rozdielnosti vnímania každodenných otázok. Na zájazdoch s Marcelou sa môžete tešiť na bonus vo forme rannej hodiny jogy, alebo sa rozhodnite pre jogovo a duchovne orientované zájazdy po Indonézii.  

Iva Chandog vyštudovaná sinologička, kotrá sa pred 5 rokmi presťahovala do červenej Číny. rozpráva plynule po čínsky, vďaka čomu sa dozviete oveľa viac než bežný turista a vybaví aj nemožné Priblíži Vám životy ľudí z druhej strany sveta, ukáže bezsenné noci miliónových miest a zavedie Vás do pokojného života bežných ľudí na vidieku. Neónové svetlá rada vymení za hory alebo jazdu stopom či na motorke. Nadšenec čínskej tradičnej medicíny, ázijskej kuchyne, čaju a tanca. Šikovná, aktívna a usmievavá žienka, ktorá Vás zabaví a postará sa o Vás na cestách po Číne, Hong Kongu, Makau či Indii a iných štátoch juhovýchodnej Ázie.

Peter Korbuly je japonský Slovák alebo slovenský Japonec? Už 18 rokov žije v krajine vychádzajúceho slnka. Po Japonsku Vás prevedie ako nikto iný, porozpráva niekedy až neuveriteľné príhody, ktoré zažil, zavedie Vás do tajných zákutí kde bežní turisti nechodia. Ak chcete ochutnať rôzne druhy rámenov, sushi či miso polievku, určite sa s ním treba vydať na poznávanie Japonska. Ako sa vyjadrili klienti: „Peťkóóóóó, ty si dar od Boha.“ 🙂

Barma_krajina budhistických pagod   Martina Trginová okrem pracovnej stáže v metropole Mumbai študovala v Indii takmer 8 mesiacov jazyk Hindi, z ktorého získala aj certifikát. Martina sprevádza Indiu, špeciálne južnú časť tohto subkontinentu, Mjanmarsko a Srí Lanku. Ochotná baba, disponuje skvelými znalosťami a ukáže vám tieto krajiny ako málokto na Slovensku.

 

  Roman Lipták vás prevedie okolo sveta. Keď študoval ako Štúr v saskom Halle, netušil, že sa mu nemčina zíde aj v Namíbii. Pokladmi juhu Afriky vás prevedie s úsmevom a rozvahou. Život v Hong Kongu ho naučil rozumieť Orientu a cesty po juhovýchodnej Ázii zas pomohli viac porozumieť sebe samému. Indiu prešiel najprv zo severu na juh, aby si to mohol skúsiť aj z opačnej strany. Odžil si svoje v New Yorku a vychytávky vám ukáže aj v ostatných zákutiach USA. Netvrdí, že nie sú lepšie žúry ako karneval v Riu, ale veľa ich vraj nie je.