MENU
Nájdite si zájazd

OKTÓBROVÉ ZĽAVY

NAJVYŠŠIE V CELEJ SEZÓNE!

ODPORÚČAME VÁM

VICTORY TRAVEL

KATALÓG 2018

ZÁŽITKY

NA BLOGU

DAROVACÍ

POUKAZ

Victory Travel – Dobrodružné poznávacie zájazdy do celého sveta

Milujeme život a správnych ľudí okolo nás. Zmyslom našej práce a snahy je obohatiť životy ľudí o unikátny a interaktívny cestovateľský zážitok. Práve cez Victory Travel vám chceme sprostredkovať tento cieľ. S nami môžete navštíviť tie najúžasnejšie miesta našej planéty, spoznať zaujímavých ľudí, ich spôsob života, originálne kultúry a vychutnať si jedinečné cestovateľské zážitky počas celej cesty.

Každým rokom však zvyšujeme kritéria i na seba. Sme odhodlaní sprostredkovať našim klientom dobrodružné cestovateľské zážitky tak, aby sme sa v každom momente správali s najvyšším rešpektom k domorodým ľuďom, ich zvykom, ekonomikám a životnému prostrediu. Práve vďaka vám pomáhame ochrániť rôzne ohrozené komunity a miesta, ktoré navštívime. Práve vďaka vašej podpore sa vždy budeme snažiť cestovať spôsobom, ktorý je v čo najvyššej miere prínosom i pre lokálne komunity tak, aby sme vždy boli vítanou návštevou a nie nechceným hosťom.

Výberom partnerov, reštaurácií, dopravcov sa vždy snažíme splniť kritérium, aby na našom cestovaní profitovali čo najširšie vrstvy ľudí práve v lokálnych komunitách. O charitatívnom rozmere nášho podnikania sa určite bližšie dozviete na našich poznávacích zájazdoch, priamo od našich sprievodcov. Čo všetko nájdete v našej ponuke?

Dobrodružné poznávacie zájazdy z nášho katalógu pre rok 2016.

Dobrodružné poznávacie zájazdy na mieru pre akýkoľvek počet účastníkov.

Dobrodružné poznávacie zájazdy pre firmy.

 

Ak máte záujem o akýkoľvek poznávací zájazd v ktorejkoľvek časti sveta, neváhajte nás, prosím, kontaktovať!

 

VIKI CESTUJE

Dobrodružstvá VIKI na cestách

Pravidelne nové diely!

CHCETE VEDIEŤ ČO MÁME NOVÉ?

Budeme Vás informovať o zaujímavých novinkách, akciách, novo vydaných letákoch a katalógoch.

  • Vložte Váš email a na Vašu adresu budete dostávať okamžite všetky informácie o zájazdoch ako aj ďalšie zaujímavé informácie týkajúce sa našej ponuky.