ZÁJAZDVianočná
December
Novoročná
Január
Vernostná
Junior
Vernostná
Senior
Vernostná
VIP
Skoré
prihlásenie
Amerika
Argentína, Uruguaj, Brazília1508060708060
Brazília150100708010080
Divoký západ USA1209070809060
Duša a chute ďalekého juhu USA12090709011070
Exotika a komfort na Kube SGL1008040506060
Galapágy15010010012012080
Guadeloupe, Dominika, Martinik, Sv. Lucia a iné1501008010012080
Guayana, Surinam, Francúzska Guyana1501009012012080
Havajské ostrovy805030507040
Jamajka1008050607060
Kostarika15010050607080
Kuba1508050607050
Mexiko, Kuba1508060708070
Najkrajšie mestá USA1007050607060
Ohňová zem, Buenos Aires, Patagónia, Veľkonočný ostrov26013010012014080
Perly USA1308060708060
Peru000000
Peru, Bolívia, Čile1501008010012080
Piráti a perly Karibiku15010070809070
Prechod Strednou Amerikou1501008010012080
To najlepšie z Kalifornie a úžasné Las Vegas1006050607050
To najlepšie z Kolumbie15010050607070
USA, veľké putovanie od východu na západ15010050607070
Veľká juhoamerická expedícia1501008010012080
Veľký okruh Mexikom1206060709050
Východ USA, Florida a Portoriko1207060709050
Ázia
Bali - Ostrov bohov1006040506050
Bali - zájazd pre Vaše deti1508050607070
Bhután12010060708080
Čína ako ju nepoznáte20010060708080
Čína, Tibet, Mjanmar230130506070100
Čína, Tibet, Nepál, India230130607090100
Čínske národné parky UNESCO20010060708080
Filipíny1508060709060
Gruzínsko, Arménsko15010040506050
Heliskiing na Kaukaze1008050607060
Himaláje - trek okolo Annapurny1508050607050
Hong Kong, Macao1005040506040
Irán15010050607080
Izrael805030405040
Japonsko15010050709070
Jáva, Kalimantan20010060709070
Jóga na Bali1005040507040
Južná India1809050607070
Južná Kórea a Japonsko1209050708060
Kazachstan, Turkmenistan, Uzbekistan15010030405070
Kirgizsko, Tadžikistan, Afganistan13010040506070
Lombok, Gili, Bali, Jáva20010050607080
Maldivy20010060709060
Maldivy s Dorotou Nvotovou806020304030
Mjanmarsko (Barma)1608060708070
Mongolsko1005030405030
Muay Thai - Thajský box15010050608080
Papua, Sulawesi, Sumba, Timor, Flores, Komodo, Bali25010060708070
Siberut, ostrovy Mentawai14010040608080
Sulawesi, Wakatobi1708060709060
Sumatra, Aceh, Pulau Weh, Kuala Lumpur20010060708080
Taiwan a iná Čína18010050607080
Thajsko, Laos, Vietnam, Kambodža20010050708050
Thajsko, Malajzia, Kambodža, Indonézia, Singapur20010050607080
Thajsko, Malajzia, Singapur1008050607050
Tibet, Nepál20010050607070
To najlepšie z Číny1208060708070
To najlepšie z Indie1206050607050
To najlepšie z Nepálu1005020304030
To najlepšie z Uzbekistanu1007050607050
Transsibírska magistrála1005020304030
Veľká noc v Thajsku SGL1008050607060
Veľký okruh Nepálom1008050607060
Vietnam1306050607050
Vietnam - cesta za zdravím so Zunou503020304020
Vietnam, Kambodža luxnusne15010050607080
Zlatý okruh Srí Lankou805040506040
Európa
Albánsko, Kosovo, o ostrov Korfu1005050607030
Čarovná Andalúzia1007030405040
Dekadentný Paríž a Londýn s Michalom Havranom794040506020
Grónsko15010060708080
Írsko905030405030
Island1508050607050
Island outdoor1008050607050
Malta - neobjavený drahokam Európy SGL502520304020
Oslo502520304020
Petrohradske biele noci904530405020
Portugalsko1206030405040
Silvester na Islande SGL000000
Srdce Španielska906030405040
Škótsko905030405030
To najlepšie z Ruska1005040506030
Toskánsko906030406040
Unikátna Delta Dunaja502520304020
Afrika
Čad - Ennedi, Tibesti, Emi Koussi 3445 m.m.000000
Dobrodružstvo v Maroku1207040506050
Etiópia1308050607070
Gambia1006050607050
JAR, Lesotho a Svazijsko15090708010080
JAR, Namíbia, Botswana, Zimbabwe, Zambia a Svazijsko2701407090110100
Kamerun - krajina šamanov a tajomstvo mágie1508050607070
Madagaskar1508060708070
Madagaskar komfort1508060708070
Maurícius1209040506060
Rwanda, Uganda, Kongo a Zanzibar1508050609070
Surfing v Maroku403010101020
Tanzánia, Zanzibar20010060708080
To najlepšie z Afriky (JAR, Zimbabwe, Botswana)1508060709070
Veľká africká expedícia3301507080100100
Veľký okruh Namíbiou1508050608070
Zanzibar1409040506070
Oceánia
Francúzka Polynézia, Cookove ostrovy, Fiji230120809010080
To najlepšie z Austrálie200100709011080
To najlepšie z Nového Zélandu200120708010080
  • Ak nie je uvedené inak, jednotlivé zľavy sa nedajú sčítavať.
  • Zľavy sa odčítavajú pri konečnom doplatku zájazdu.
  • Na termíny zájazdov počas silvestra sa nevzťahujú žiadne zľavy.
  • Ak klient čerpá iba časť balíka služieb (napr. si zabezpečuje vlastnú letenku), neuplatňujú sa žiadne zľavy!

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.12.2017, na zájazdy začínajúce po 01.03.2018.

Zľavu je možné kombinovať s vernostnou zľavou.

Platí pri úhrade stanovenej zálohy do 31.01.2018, na zájazdy začínajúce po 01.04.2018.

Zľavu je možné kombinovať s vernostnou zľavou.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne jeden zájazd s CK Victory Travel.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne štyri zájazdy s CK Victory Travel.

Túto zľavu si môže uplatniť každý klient, ktorý absolvoval minimálne sedem zájazdov s CK Victory Travel.

Neráta sa účasť na prípadných bonusových zájazdoch.

Zľava, ktorá platí pri nahlásení sa a uhradení zálohovej platby na zájazd minimálne 4 mesiace pred odchodom zájazdu.

*Príklad:* Ak zájazd odchádza 24.10.2018, je potrebné prihlásiť sa najneskôr 23.6.2018 Pre získanie tejto zľavy je rozhodujúci dátum platby. Platí pre každého klienta, ktorý sa prihlási a uhradí stanovenú zálohu. Minimálne však 4 mesiace pred odchodom zájazdu. Zľavu za skoré prihlásenie je možné kombinovať len s vernostnou zľavou.

1) Pri prihlásení sa 6 až 9 klientov naraz, získava jeden z klientov 40 % zľavu z ceny zájazdu.

Maximálna výška zľavy je však 850 EUR.

2) Pri prihlásení sa 10 klientov a viac, CK poskytne zľavu na základe dohody.

Množstevná zľava sa nedá kombinovať so žiadnou inou zľavou!

Akúkoľvek akciovú zľavu vypísanú počas roka 2017-2018, nie je možné kombinovať so žiadnou inou zľavou.